Wystawy

Podwójny wernisaż w Galerii "Przy Bramie"

Dodano: 1 listopada 2016, 18:46
Autor: Damian Drabik

fot. obraz "Łąka" Haliny Omiotek
fot. obraz "Łąka" Haliny Omiotek

Galeria TPSP "Przy Bramie" (ul. Grodzka 34/36) zaprasza wernisaż wystawy malarstwa Haliny Omiotek oraz grafiki Agnieszki Mazek. Wydarzenie będzie miało miejsce w piątek, 4 listopada o godz. 17.

Przed nami kolejna wystawa Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie. Od piątku będziemy mogli podziwiać prace Haliny Omiotek i Agnieszki Mazek. Ta pierwsza związana jest z TPSP od 2015 roku. Maluje od kilku lat, głównie w technice olejnej i pastelowej. Jej obrazy prezentowane były na wystawach zbiorowych i indywidualnych w Lublinie. Na wystawie będzie kilkanaście prac wykonanych techniką olejną z 3 ostatnich lat, głównie pejzaże i kwiaty.

Z kolei Agnieszka Mazek ukończyła studia na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Uzyskała dyplom z grafiki warsztatowej w pracowni prof. A. Popka. Wystawa będzie prezentować grafiki artystki wykonane w technice akwaforty i akwatinty. Prace ukazują świat przeżyć i uczuć, ale także są graficznym obrazem  miejsc szczególnie ważnych dla autorki. 

Ekspozycja będzie czynna do 23 listopada. Wstęp na wernisaż jest wolny.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna