Wystawy

Przegląd Puławskiego Środowiska Artystycznego w Domu Chemika

Dodano: 6 listopada 2015, 13:07
Autor: rs

50 uczestników spodziewają się organizatorzy ósmego już Przeglądu Puławskiego Środowiska Artystycznego. Przed nami wystawa prac plastycznych profesjonalistów i amatorów związanych z Puławami.

To niecodzienne wydarzenie jest organizowane co trzy lata. Skupia twórców – przedstawicieli całego miejskiego środowiska artystów. Wydarzenie zapoczątkowane przez Towarzystwo Przyjaciół Puław od dziewięciu lat kontynuuje Puławska Galeria Sztuki w Domu Chemika, a od trzech wspólnie z Towarzystwem Inicjatyw Własnych „Inspiracje”.

– Dzięki przeglądowi środowisko twórców związanych z Puławami ma okazję do integracji, a mieszkańcy mogą zapoznać się z ich twórczością. W tegorocznej edycji weźmie udział 51 artystów, głównie malarzy, plastyków i fotografów. Warto wspomnieć, że ich sylwetki biograficzne będzie można znaleźć w nowym katalogu, który będzie można nabyć w trakcie wernisażu – mówi Aleksandra Lis z TIW „Inspiracje”.

Otwarcie wystawy odbędzie się w niedzielę 8 listopada o godz. 18 w Puławskiej Galerii Sztuki przy ul. Wojska Polskiego. Wystawa będzie czynna codziennie (oprócz sobót) w godzinach 11-17. Wstęp jest bezpłatny.

Czytaj więcej o: Dom Chemika
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna