Wystawy

Wernisaż dorocznej wystawy fotograficznej

Dodano: 17 lutego 2016, 14:21
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

W piątek, 19 lutego o godz. 18 w Galerii LTF Pałac Parysów (ul. Przechodnia 4) odbędzie się wernisaż Wystawy Dorocznej podsumowującej działalność członków Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego im. Edwarda Hartwiga w 2015 roku.

Będzie to kolejna, po „Bogdance minus 960” i „Portreciarzach”, wystawa wpisująca się w obchody 80-lecia Towarzystwa. Przypomnijmy, że LTF założone zostało na przełomie 1936 i 1937 roku przez grupę miłośników fotografii działających w środowisku lubelskim.

W gronie założycieli Towarzystwa byli artyści amatorzy a także profesjonaliści mający już wówczas na koncie udziały w wystawach krajowych i zagranicznych.

Autorzy fotografii, które zobaczymy na wystawie: Andrzej Bojarski, Ewa Brodziak, Alicja Buczek, Mieczysław Cybulski (hon.), Piotr Gołębiowski, Piotr Jaruga, Cezary Kowalczuk, Stanisław Kusiak, Krzysztof Kuzko (hon.), Karol Malec, Mariusz Mazur, Marcin Michałowski, Witold Nowakowski, Waldemar Nowiński, Grzegorz Pawlak, Ewa Pietras, Andrzej Polakowski (hon.), Dariusz Prażmo, Łukasz Resiak, Mieczysław Sachadyn, Barbara Wilczyńska oraz Małgorzata Chomont, Agata Kaszuba, Anna Klinkosz, Jakub Mizuła, Rafał Nawojczyk, Mikołaj Socha, Zuzanna Szczepaniak, Małgorzata Szura-Piwnik, Marta Walla, Michał Wallo.

 Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Gość
Gość 2
Gość
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (23 lutego 2016 o 22:22) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tak dokładnie... Prąd jest cały czas...
Rozwiń
Gość 2
Gość 2 (20 lutego 2016 o 14:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Wystarczy włączyć sobie światło. I nastanie jasność !

Rozwiń
Gość
Gość (17 lutego 2016 o 19:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Niestety miejsce bardzo słabe jak na galerie , w czasie wernisażu będzie dobre oświetlenie ale gdy ktoś zawita tam w normalny dzień po południu zostanie ciemnice .
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna