Wystawy

Wernisaż wystawy Marcina Mierzickiego w Centrum Kultury

Dodano: 5 stycznia 2016, 07:53
Autor: Damian Drabik

fot. grafika Marcina Mierzickiego
fot. grafika Marcina Mierzickiego

Centrum Kultury zaprasza na wernisaż wystawy Marcina Mierzickiego. Otwarcie odbędzie się w piątek, 22 stycznia o godz. 19 w podziemiach CK.

Marcin Mierzicki urodził się w 1973 roku. Jest absolwentem Wydziału Malarstwa i Rzeźby ASP we Wrocławiu. W 2001 roku otrzymał dyplom z malarstwa. Obecnie zajmuje się malarstwem, wideo, tworzy instalacje i obiekty z wykorzystaniem dźwięku. Realizuje projekty, które w swojej strukturze prowokują interaktywność i są oparte na działaniach w procesie. Ma na swoim koncie liczne wystawy indywidualne i udział w blisko 40 wystawach zbiorowych.

W Centrum Kultury zobaczymy wystawę zatytułowaną „Suma wszystkich błędów”. - Jest ona wyrazem jego pogłębionego dialogu z miejscem i przestrzenią – rozumianymi zarówno w kategoriach fizycznych i mentalnych, wizualnych i dźwiękowych. Suma wszystkich błędów dotyczy porażki, odchyleń od normy, poruszania się po obrzeżach głównego nurtu i gotowości na działanie przypadku, który zmienia bieg wydarzeń – piszą organizatorzy wystawy.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna