Wystawy

Wernisaż wystawy "Wszystko się ułoży" w Domu Słów

Dodano: 17 sierpnia 2016, 19:03
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

Dom Słów (ul. Żmigród 1/Królewska 17) zaprasza na wernisaż wystawy podsumowującej projekt "Mozaika dla Żmigrodu. Wszystko się ułoży". Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 21 sierpnia o godz. 13.

"Wszystko się ułoży" to cykl warsztatów Społecznej Pracowni Mozaiki poświęconych przygotowaniu mozaik dla różnych części Lublina. Każda realizacja to efekt współpracy między Pracownią, instytucją kultury, zaproszonymi do współpracy artystami oraz mieszkańcami Lublina. Sierpniowe spotkania w ramach cyklu "Mozaika dla Żmigrodu" odbywały się w Domu Słów. Prowadzono otwarte warsztaty oraz wspólny montaż mozaiki. Owoce wspólnej pracy będzie można podziwiać na wystawie, której otwarcie odbędzie się w niedzielę.

Społeczna Pracownia Mozaiki to niezależny kolektyw artystyczny, którego głównym polem działania jest współtworzenie z lokalnymi społecznościami mozaik w przestrzeni publicznej. Naczelną zasadą Pracowni jest praca z ludzi i dla ludźmi, a powstające prace są zawsze pretekstem do wspólnych działań i rozmów o konkretnej przestrzeni i jej mieszkańcach, ich zwyczajach, radościach i problemach.

Wstęp wolny.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna