czwartek, 22 lutego 2018 r.

Dom

Akumulatorowa wiertarko – wkrętarka

  Edytuj ten wpis
Dodano: 30 stycznia 2003, 15:13

Zaletą wiertarko – wkrętarek firmy Kinzo jest wielostopniowe sprzęgło przeciążeniowe z moż-liwością jego wyłączenia oraz funkcja płynnej regulacji obrotów w prawo lub w lewo. W obudowę wmontowana jest praktyczna poziomnica ułatwiająca pracę, zaś bezpieczeństwo zapewnia natychmiastowe zatrzymanie obrotów po wyłączeniu dopływu prądu. Narzędzia ofero-wane są z akumulatorami o napięciu 12 V, 16,8 V, 18 V i pojemności 1,3 a.h. i dostarczane w poręcznej walizce.
Oczyszczalnia ścieków z drenażem rozsączającym
Oczyszczalnia przeznaczona jest do ścieków bytowo – gospodarczych z gospodarstwa indywi-dualnego (4–5 mieszkańców). System składa się z osadnika gnilnego, rur rozdzielających i rozsą-czających, studzienki rozdzielającej i przewodów wentylacyjnych z wywiewkami. Osadnik gnil-ny, o pojemności 2 m sześc., wykonany jest z polietylenu ze wzmacniającym ożebrowaniem zewnętrznym. Cechą charakterystyczną systemu jest możliwość regulacji strumienia ścieków wpływających do nitek drenażu.
Oczyszczalnia ma aprobatę techniczną Instytutu Ochrony Środowiska.
Kamień złudnie naturalny
Okładziny z kamienia sztucznego Incana doskonale imitują naturę. Są to odlewane w formach kształtki betonowe. Produkowane są z cementu z dodatkiem uszlachetniaczy zapewniających miedzy innymi mrozoodporność, wypełniaczy – piasku oraz perlitu. Kształtki są barwione. Mogą imitować kamień skalny, rzeczny lub łamany. W każdym z tych rodzajów dostępnych jest kilka-naście różnych kształtek, dzięki czemu na jednym metrze kwadratowym elementy prawie się nie powtarzają. Mogą one być stosowane jako okładziny zewnętrzne – na przykład na elewacji czy ogrodzeniu, lub wewnętrzne – na przykład jako okładzina kominka.
Kształtki łatwo się układa, można wiec zrobić to samodzielnie. Okładzinę zewnętrzną warto jeszcze dodatkowo zabezpieczyć impregnatem do kamienia elewacyjnego. W zależności od ro-dzaju kamienia ceny kształtują się od 37 do 70 zł/mkw. (E)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!