niedziela, 30 kwietnia 2017 r.

Dom

Akumulatorowa wiertarko – wkrętarka

Dodano: 30 stycznia 2003, 15:13

Zaletą wiertarko – wkrętarek firmy Kinzo jest wielostopniowe sprzęgło przeciążeniowe z moż-liwością jego wyłączenia oraz funkcja płynnej regulacji obrotów w prawo lub w lewo. W obudowę wmontowana jest praktyczna poziomnica ułatwiająca pracę, zaś bezpieczeństwo zapewnia natychmiastowe zatrzymanie obrotów po wyłączeniu dopływu prądu. Narzędzia ofero-wane są z akumulatorami o napięciu 12 V, 16,8 V, 18 V i pojemności 1,3 a.h. i dostarczane w poręcznej walizce.
Oczyszczalnia ścieków z drenażem rozsączającym
Oczyszczalnia przeznaczona jest do ścieków bytowo – gospodarczych z gospodarstwa indywi-dualnego (4–5 mieszkańców). System składa się z osadnika gnilnego, rur rozdzielających i rozsą-czających, studzienki rozdzielającej i przewodów wentylacyjnych z wywiewkami. Osadnik gnil-ny, o pojemności 2 m sześc., wykonany jest z polietylenu ze wzmacniającym ożebrowaniem zewnętrznym. Cechą charakterystyczną systemu jest możliwość regulacji strumienia ścieków wpływających do nitek drenażu.
Oczyszczalnia ma aprobatę techniczną Instytutu Ochrony Środowiska.
Kamień złudnie naturalny
Okładziny z kamienia sztucznego Incana doskonale imitują naturę. Są to odlewane w formach kształtki betonowe. Produkowane są z cementu z dodatkiem uszlachetniaczy zapewniających miedzy innymi mrozoodporność, wypełniaczy – piasku oraz perlitu. Kształtki są barwione. Mogą imitować kamień skalny, rzeczny lub łamany. W każdym z tych rodzajów dostępnych jest kilka-naście różnych kształtek, dzięki czemu na jednym metrze kwadratowym elementy prawie się nie powtarzają. Mogą one być stosowane jako okładziny zewnętrzne – na przykład na elewacji czy ogrodzeniu, lub wewnętrzne – na przykład jako okładzina kominka.
Kształtki łatwo się układa, można wiec zrobić to samodzielnie. Okładzinę zewnętrzną warto jeszcze dodatkowo zabezpieczyć impregnatem do kamienia elewacyjnego. W zależności od ro-dzaju kamienia ceny kształtują się od 37 do 70 zł/mkw. (E)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24