poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Dom


Atrakcyjna oferta wystawców, Forum Współpracy Budowlanej Europy Środkowo – Wschodniej, liczne konferencje, seminaria i prezentacje tak zapowiada się tegoroczna Budma. Dwunasta edy-cja największych w Europie Środkowo – Wschodniej targów budowlanych potrwa od 21 do 24 stycznia br.
Ekspozycja Budmy będzie miała charakter kompleksowy – złoży się na nią oferta ponad 1000 wystawców i firm reprezentowanych z 28 państw na powierzchni 40 tys. mkw. Dzięki temu, zarówno wystawcy jak i zwiedzający, uzyskają pełną informację o rynku budowlanym oraz moż-liwość nawiązywania bezpośrednich kontaktów biznesowych. Inwestorom pobyt na poznańskich targach umożliwi zdobycie wiedzy, która pozwoli podjąć optymalne decyzje inwestycyjne.
Tegoroczna Budma stworzy także możliwości wsparcia eksportu polskich firm budowlanych na rynki wschodnie. Służyć temu ma odbywające się podczas targów Forum Współpracy Budowla-nej Europy Środkowo – Wschodniej organizowane przez Polską Izbę Przemysłowo – Handlowa Budownictwa i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Forum, w którym wezmą udział przedstawi-ciele rosyjskiego resortu budownictwa będzie dobrą okazją do dialogu mającego na celu poprawę klimat dla eksportu polskich usług i materiałów budowlanych.
Targi odwiedzi także Ukraińska Misja Gospodarcza. Podczas bezpośrednich spotkań ukraińscy przedsiębiorcy zaprezentują przedstawicielom polskich przedsiębiorstw budowlanych możliwości współpracy.
Dopełnieniem kompleksowej oferty wystawców będą konferencje, seminaria, prezentacje służące przedstawieniu produktów, technologii i trendów w budownictwie oraz wymianie informacji i doświadczeń.
Podczas Dnia Architekta zapowiadane są wystąpienia architektów rosyjskich, w tym m.in. J.P. Gniedowskiego i A.I. Rustembekowa. Już po raz drugi podczas Dnia Dekarza spotka się środowi-sko dekarzy. Analizie rynku dystrybucji materiałów budowlanych będzie poświęcony Dzień Dystrybutora.
W czasie targów nastąpią rozstrzygnięcia konkursów i uroczyste wręczenia nagród. Międzynaro-dowe Targi Poznańskie rozstrzygną konkursy o Złote Medale MTP i Acanthus Aureus (konkurs na najlepiej przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy stoisko). Poznamy także laureatów konkursów: Podłogi – Dobry Wybór 2003, Izolacja Roku, Platynowe Wiertło. Zostaną też wręczone znaki promocyjne Produkt Przyjazny Architekturze oraz Złota Kielnia i Platynowa Kielnia.
Budmie 2003 towarzyszyć będzie Międzynarodowa Wystawa Zabezpieczeń Securex.
Targi Budma będzie można zwiedzać w dn. od 21 do 24 stycznia br. w godzinach od 9 do 17. Dni profesjonalistów – 21 i 22 stycznia. Ceny biletów wstępu: dla profesjonalistów w dniach od 21 do 24 stycznia – 15 zł; dla zwiedzających w dniach od 21 do 22 stycznia – 20 zł; dla zwiedzających w dniach od 23 do 24 stycznia – 15 zł. Odwiedzający targi będą mogli zapoznać się z ekspozycją Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń Securex 2003.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!