czwartek, 22 marca 2018 r.

Dom

d Konkurs na „Budowę Roku”, wznowiony po 20 latach przez lubelski Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa w ubiegłym roku, stał się prestiżowym przeglądem nowych inwestycji budowlanych. Nagrodzone w 2002 r. realizacje mogą być wzorem do naśladowania dla innych.
Jak się okazało w ubiegłym roku pomysł reaktywowania konkursu spotkał się z dużym zainte-resowaniem władz oraz środowiska budowlanego. Patronat nad nim, który jest nie tylko przeglą-dem najlepszych realizacji, ale i rzetelnego, terminowego wykonawstwa objęli: wojewoda lubel-ski Andrzej Kurowski oraz marszałek województwa lubelskiego Henryk Makarewicz.
– Mamy już zgłoszenia do konkursu i czekamy na następne. Dla wielu firm jest to możliwość zaprezentowania, co potrafią i jak może wyglądać wzorowa praca – mówi Kazimierz Imbor, prezes lubelskiego oddziału Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.
Celem konkursu jest wyłonienie wyróżniających się budów w III i IV kwartale 2002 r i w 2003 r. Ta budowlana rywalizacja służy reprezentowaniu wysokiej jakości, dobrej organizacji i ekonomiki procesu realizacyjnego obiektów budowlanych, potencjału i konkurencyjności prze-mysłu budowlanego na terenie Lubelszczyzny. Udział w konkursie jest dla jego uczestników promocją obiektów o walorach nowoczesności, budowniczych obiektów oraz inwestorów.
Zgłoszenia do „Budowy Roku” dokonać może generalny wykonawca robót budowlano – montażowych oraz inwestor lub użytkownik. Nagrody w tym konkursie - Złote i Srebrne Kielnie - przyznawane są wykonawcom - realizatorom wzorowej inwestycji.
Ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród oraz wyróżnień odbędzie się podczas tego-rocznych obchodów „Dnia Budowlanych”.
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu uzyskać można w siedzibie lubelskiego Od-działu PZITB, który mieści się w Lublinie przy ul. M.C. Skłodowskiej 3/17, tel. (081) 532 91 29; fax (081) 532 27 38. (e)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!