wtorek, 23 maja 2017 r.

Dom

Budowa Roku

Dodano: 28 sierpnia 2003, 14:23

d Konkurs na „Budowę Roku”, wznowiony po 20 latach przez lubelski Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa w ubiegłym roku, stał się prestiżowym przeglądem nowych inwestycji budowlanych. Nagrodzone w 2002 r. realizacje mogą być wzorem do naśladowania dla innych.
Jak się okazało w ubiegłym roku pomysł reaktywowania konkursu spotkał się z dużym zainte-resowaniem władz oraz środowiska budowlanego. Patronat nad nim, który jest nie tylko przeglą-dem najlepszych realizacji, ale i rzetelnego, terminowego wykonawstwa objęli: wojewoda lubel-ski Andrzej Kurowski oraz marszałek województwa lubelskiego Henryk Makarewicz.
– Mamy już zgłoszenia do konkursu i czekamy na następne. Dla wielu firm jest to możliwość zaprezentowania, co potrafią i jak może wyglądać wzorowa praca – mówi Kazimierz Imbor, prezes lubelskiego oddziału Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.
Celem konkursu jest wyłonienie wyróżniających się budów w III i IV kwartale 2002 r i w 2003 r. Ta budowlana rywalizacja służy reprezentowaniu wysokiej jakości, dobrej organizacji i ekonomiki procesu realizacyjnego obiektów budowlanych, potencjału i konkurencyjności prze-mysłu budowlanego na terenie Lubelszczyzny. Udział w konkursie jest dla jego uczestników promocją obiektów o walorach nowoczesności, budowniczych obiektów oraz inwestorów.
Zgłoszenia do „Budowy Roku” dokonać może generalny wykonawca robót budowlano – montażowych oraz inwestor lub użytkownik. Nagrody w tym konkursie - Złote i Srebrne Kielnie - przyznawane są wykonawcom - realizatorom wzorowej inwestycji.
Ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród oraz wyróżnień odbędzie się podczas tego-rocznych obchodów „Dnia Budowlanych”.
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu uzyskać można w siedzibie lubelskiego Od-działu PZITB, który mieści się w Lublinie przy ul. M.C. Skłodowskiej 3/17, tel. (081) 532 91 29; fax (081) 532 27 38. (e)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24