czwartek, 25 maja 2017 r.

Dom

Budowlany przekładaniec

Dodano: 10 grudnia 2002, 16:11


Mieszkanie Twoich marzeń
Jak dobrać oświetlenie, rozmieścić schowki i szafy, zaaranżować kącik wypoczynkowy, ustawić meble, udekorować stół na specjalną okazję? Jakich technik użyć, by osiągnąć wymarzony efekt? Jak dobrać kolory, materiały i kształty? Jak wykorzystać drobiazgi, rośliny, tkaniny by nadać wnętrzom niepowtarzalny styl? Mieszkanie Twoich Marzeń – to najnowsza książka wydawnictwa Readerss Digest, podpowie jak urządzić mieszkanie, tak by było odbiciem indywidualnego stylu i nie pochłonęło mnóstwo pieniędzy.
W książce tej znajduje się mnóstwo porad, które zainspirują i pokażą jak krok po kroku osiągnąć efekt, o jakim każdy marzy. Od doboru kolorów po proste porady dotyczące przechowywania różnych przedmiotów, od projektów urządzania mieszkania po pomysłowe rozwiązania dające „magiczny” efekt.
Mieszkanie Twoich Marzeń to 30 rozdziałów, w których znajduje się wszystko, co trzeba wiedzieć by urządzić dom w niepowtarzalny sposób. To 400 stron i 500 kolorowych ilustracji pokazujących proste sposoby na wykończenie, urządzenie i udekorowanie mieszkania. Może być świetnym prezentem świątecznym.
Piana Tytan
Wyróżniona Medalem Europejskim i Nagrodą Jakości piana Tytan do PCW jest nowością na polskim rynku. Jest to pierwsza jednokomponentowa, poliuretanowa piana przeznaczona specjalnie do montażu stolarki z PCW.
Produkt nadaje się także do uszczelniania, izolacji, wygłuszania i klejenia typowych materiałów budowlanych, do prac izolacyjnych w sieciach kanalizacyjnych, wodnych i centralnego ogrzewania, do łączenia drewnianych elementów w konstrukcjach szkieletowych oraz wypełniania luk w dachach lub stropodachach i ocieplania budynków przez uzupełnianie szczelin między płytami styropianowymi. Piana sprawdza się również przy klejeniu i izolowaniu paneli ściennych i dachówek. Nie wypacza profili, ma znakomitą przyczepność, zapewnia dokładne i całkowite wypełnienie szczelin. Jest odporna na powstawanie pleśni, grzybów i gwałtowne zmiany temperatur, pochłania dźwięki spoza pomieszczeń.
Tytan do PCW produkowany jest zarówno w wersji pistoletowej, jak i wężykowej. Produkt posiada atest PZH oraz Aprobatę Instytutu Techniki Budowlanej. Piana jest dostępna w sklepach, hurtowniach i hipermarketach z artykułami budowlanymi na terenie całego kraju.
Średnie ceny detaliczne: Tytan do PCW piana pistoletowa, 750 ml. – 18,70 zł; Tytan do PCW piana montażowo-uszczelniająca, 750 ml. – 17,30 zł. (e)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24