poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.

Dom


W dn. 12-14 marca br. odbędą się Międzynarodowe Targi Lubelskie LUBDOM – wiosna 2004. Udział w nich weźmie ponad 200 firm, które zaprezentują swoje produkty na 5 tys. mkw. powierzchni. Będzie to pierwsza impreza wystawiennicza w nowym Centrum Targowym w Lublinie.
Wiosenne targi budowlane zawsze cieszyły się dużą popularnością. Każdą z poprzednich edycji zwiedzało ponad 10 tysięcy osób. Podobne są i tegoroczne prognozy. Jak zapowiadają organizatorzy - Międzynarodowe Targi Lubelskie S.A. - będzie to największa impreza budowlana w tej części kraju. Uczestniczyć w nich będzie ponad 200 wystawców z całego kraju, w tym m.in. firmy z Wrocławia, Gliwic, Krakowa, Tarnowa, Sanoka, Warszawy, Białegostoku. Znakomita ich większość to przedsiębiorstwa z naszego regionu, m.in. Pol-Skone, Omega, Natura, Maxform, Faelbud, EkoKlinkier Bogdanka.
Ekspozycje targowe zajmą ponad 5.000 m2 powierzchni, w tym ponad 4.000 m2 w dwu halach (nowej i dostawionej namiotowej) oraz ok. 1.000 m2 na zewnątrz. Oferta wystawców obejmuje wszystko poczynając od gotowych projektów i nowych technologii budowlanych, poprzez materiały budowlane - ścienne i pokryciowe, materiały ociepleniowe, stolarkę budowlaną, systemy instalacyjne, na meblach i elementach wyposażenia wnętrz oraz aranżacji zieleni kończąc. Nie zabraknie także bogatej oferty spółdzielni mieszkaniowych i developerów oraz propozycji kredytów mieszkaniowych oferowanych przez lubelskie banki.
Przewidziany jest także przyjazd przedsiębiorców branży budowlanej z Ukrainy i Białorusi oraz przybycie misji gospodarczych zorganizowanych przez Izby Przemysłowo – Handlowe z Łucka, Równego i Lwowa oraz z Brześcia.
Targi „LUBDOM – wiosna 2004” tradycyjnie już objęte są patronatem Polskiej Izby Przemysłowo – Handlowej Budownictwa. (elle)
NA PODDRUKU
TARGOWA MOZAIKA
Nagrody i bilety
* Najlepsze firmy, wyroby oraz najciekawsze stoiska nagrodzone zostaną medalami i wyróżnieniami Międzynarodowych Targów Lubelskich, jak też złotymi, srebrnymi i brązowymi Kaskami Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa w Warszawie.
* Ekspozycje będą otwarte dla zwiedzających przez wszystkie dni trwania Targów (od piątku do niedzieli) w godz. 10-180. Cena biletu normalnego wynosi 5 zł, natomiast ulgowego - 3 zł.
KONIEC PODDRUKU

W RAMCE
Program XVI Lubelskich Targów Budowlanych
12 marca (piątek)
* godz. 1000 - uroczyste otwarcie z udziałem władz i zaproszonych gości.
13 marca (sobota)
* praca komisji konkursowej o złoty, srebrny i brązowy medal Międzynarodowych Targów Lubelskich za najlepszy wyrób i najatrakcyjniejsze stoisko oraz konkurs o złoty, srebrny i brązowy Kask oraz godło Nowy Wyrób PIPHB.
14 marca (niedziela)
* godz. 1200 – ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród wyróżnionym wystawcom.
godz. 1800 – zakończenie targów.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!