poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Dom

Dekarze łączcie się!

  Edytuj ten wpis
Dodano: 11 lutego 2003, 17:28


Wprawdzie już od roku lubelscy dekarze próbują wspólnie działać, jednak dopiero w ubiegłym tygodniu, po zmianie na walnym zgromadzeniu statutu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, doszło do oficjalnego powołania Oddziału w Lublinie. Wybrano także władze oddziału. Prezesem Zarządu został – Roman Tarnowski, wiceprezesami – Krzysztof, Czapla, Henryk Ładziak i Jerzy Gwiazda, natomiast skarbnikiem – Dariusz Stuce.
Członkowie zrzeszeni w PSD w większości są właścicielami małych rzemieślniczych firm dekarskich, zatrudniających od kilku do kilkunastu pracowników. Są to wysokiej klasy fachowcy. Większość z nich posiada tytuł mistrza lub czeladnika w zawodzie dekarza.
W czasie lubelskiego spotkania został także powołany zespół ekspertów, którego zadaniem będzie pomoc w rozstrzyganiu ewentualnych sporów technicznych między inwestorami, a dekarzami oraz pomoc firmom dekarskim w rozwiązywaniu trudnych problemów technicznych.
Jak zapewniają dekarze, wbrew potocznej opinii zatrudnienie profesjonalnej ekipy jest o wiele tańsze niż zlecenie robót przypadkowym wykonawcom, którzy zwykle w ogóle nie odpowiadają za to, co robią i w przypadku problemów jakościowych są nieuchwytni.
Wszelkie informacje dotyczące Stowarzyszenia uzyskać można w lubelskiej siedzibie firmy mieszczącej się przy u. MC Skłodowskiej 3 (budynek NOT), pokój 19. Od poniedziałku do soboty pod numer tel. (081) 44 11 222 dyżurują członkowie PSD. (elle)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!