czwartek, 25 maja 2017 r.

Dom

Dekarze łączcie się!

Dodano: 11 lutego 2003, 17:28


Wprawdzie już od roku lubelscy dekarze próbują wspólnie działać, jednak dopiero w ubiegłym tygodniu, po zmianie na walnym zgromadzeniu statutu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, doszło do oficjalnego powołania Oddziału w Lublinie. Wybrano także władze oddziału. Prezesem Zarządu został – Roman Tarnowski, wiceprezesami – Krzysztof, Czapla, Henryk Ładziak i Jerzy Gwiazda, natomiast skarbnikiem – Dariusz Stuce.
Członkowie zrzeszeni w PSD w większości są właścicielami małych rzemieślniczych firm dekarskich, zatrudniających od kilku do kilkunastu pracowników. Są to wysokiej klasy fachowcy. Większość z nich posiada tytuł mistrza lub czeladnika w zawodzie dekarza.
W czasie lubelskiego spotkania został także powołany zespół ekspertów, którego zadaniem będzie pomoc w rozstrzyganiu ewentualnych sporów technicznych między inwestorami, a dekarzami oraz pomoc firmom dekarskim w rozwiązywaniu trudnych problemów technicznych.
Jak zapewniają dekarze, wbrew potocznej opinii zatrudnienie profesjonalnej ekipy jest o wiele tańsze niż zlecenie robót przypadkowym wykonawcom, którzy zwykle w ogóle nie odpowiadają za to, co robią i w przypadku problemów jakościowych są nieuchwytni.
Wszelkie informacje dotyczące Stowarzyszenia uzyskać można w lubelskiej siedzibie firmy mieszczącej się przy u. MC Skłodowskiej 3 (budynek NOT), pokój 19. Od poniedziałku do soboty pod numer tel. (081) 44 11 222 dyżurują członkowie PSD. (elle)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24