niedziela, 25 marca 2018 r.

Dom

Drewno w tysiącach barw

  Edytuj ten wpis

Marka Levis poszerzyła swoją ofertę o nowy produkt: ochronno-dekoracyjny impregnat do użytku zewnętrznego Levis Top. Skutecznie chroni on drewno przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Jest on dostępny w komputerowym systemie doboru kolorów. Levis Top barwi drewno na ponad tysiąc powtarzalnych barw.
Wykorzystując drewno jako materiał do budowy i wykończenia domu, nie zapominajmy, że wymaga ono starannego zabezpieczenia przed wilgocią, promieniami słonecznymi czy szkodnikami. Impregnacji wymagają wszystkie zewnętrzne powierzchnie drewniane, począwszy od elementów konstrukcyjnych np. stropów czy ścian, poprzez okna, bramy, aż do drewnianych mebli stojących w ogrodzie.
Kolorowa ochrona drewna
Levis Top jest rozpuszczalnikowym impregnatem wysokiej jakości, chroniącym drewno znajdujące się na zewnątrz przed szkodnikami, sinizną i grzybami. Wnika on głęboko w zabezpieczaną powierzchnię, gwarantując doskonały wygląd drewna przez wiele lat. Do malowania dobrze jest użyć pędzla lub wałka, można
też samodzielnie impregnować drewno metodą natrysku hydrodynamicznego lub kąpieli krótkotrwałej. Powierzchnie powinny być barwione w dodatnich temperaturach (od 5º do 25ºC). Podczas nakładania impregnatu wskazane jest osłonięcie drewna przed promieniami słonecznymi. Malujemy jedynie suche drewno, oczyszczone z kurzu, tłuszczu i innych zabrudzeń. Przy renowacji zniszczonych powierzchni, starą powłokę wcześniej dokładnie usuwamy.
W zależności od temperatury oraz gatunku drewna kolejne warstwy powinny być nakładane w co najmniej trzygodzinnych odstępach.
Bogactwo rozwiązań
Impregnacja nie tylko zabezpiecza drewno przed szkodliwym wpływem czynników środowiskowych czy szkodników. Przy użyciu odpowiedniego preparatu, zabieg ten służy także dekoracji zewnętrznych powierzchni drewnianych. Levis Top można barwić drewno na ponad tysiąc powtarzalnych kolorów. Jego barwę jesteśmy w stanie skomponować z barwą innych elementów w domu lub w ogrodzie. Dodatkowo, baza bezbarwna dostępna w sklepach jest produktem gotowym do użycia.
Nowy impregnat marki Levis uwydatnia też samą fakturę drewna. Płoty, altany czy drewniane elewacje zaimpregnowane Levis Top zachowają oryginalny wygląd przez wiele lat. Wysoka wydajność preparatu (do 18m²/litr dla drewna twardego) pozwoli na oszczędne i efektowne dekorowanie.W RAMMCE UWAGA KONKURS!!!Pięć osób, które zadzwonią do nas dzisiaj o godz. 12 pod numer telefonu (081) 534 06 07 i prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe otrzymają nagrody ufundowane przez firmę Levis.PYTANIE KONKURSOWE
Czy impregnat Levis Top jest dostępny w komputerowym systemie doboru kolorów?
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!