czwartek, 27 kwietnia 2017 r.

Dom

Gajek startuje

Dodano: 5 września 2002, 21:08
Autor: Tomasz Kolasa

Ostatnie przygotowania, rozkładanie towarów na półkach, poprawki
w wystroju wnętrza. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Jutro o godz. 8 u zbiegu al. Smorawińskiego i Spółdzielczości Pracy rusza centrum handlowe z materiałami do wykańczania wnętrz. Inwestorem jest firma Ekodom Gajek.

Budowa trwała 10 miesięcy. Centrum handlowe znajduje się na działce o powierzchni jednego hektara. Sam obiekt zajmuje ponad 8000 mkw. powierzchni, z czego na handel przeznaczono 6000 mkw. Główny budynek – gdzie będzie mieścić się sala sprzedaży i magazyny – ma 54 metry długości i 74 m szerokości.
Budynek został wzbogacony od frontu o rotundę. To dwupoziomowa konstrukcja wykonana z aluminium i szkła, gdzie będą się mieścić biura firmy. Część powierzchni (cały parter) ma być przeznaczona pod wynajem. Rotunda jest ozdobiona kilkumetrowym masztem, który ma z daleka sygnalizować lokalizację centrum.
Klienci supermarketu będą mieli do dyspozycji parking na 180 samochodów. Całkowity koszt inwestycji nie jest jeszcze do końca znany, ponieważ trwają jeszcze prace wykończeniowe.
– To pierwszy nasz regionalny supermarket – mówi Anna Gajek, współwłaścicielka Ekodom Gajek – Chcemy zrobić wszystko dla naszych klientów, by mogli kupować polskie produkty w polskich sklepach. Konkurencja jest trudna, bo rodzime placówki mają trudniejszy start niż zagraniczne. My musimy walczyć o każdy kredyt.
Market zaoferuje pełny asortyment materiałów potrzebnych do wykończenia wnętrz. W nowym supermarkecie znajdzie pracę 100 osób.
– W supermarkecie będzie działać restauracja, butik prasowy a także kantor wymiany walut – dodaje A. Gajek. – Niebawem zostaną oddane do użytku windy dla osób niepełnosprawnych.
Z okazji otwarcia placówki przewidziano atrakcje dla klientów. Jedną z nich jest konkurs organizowany przez firmę Ekodom Gajek wraz z radiem Eska. Główną nagrodą za odgadniecie hasła na antenie radia jest telewizor marki Philips. Oprócz tego przewidziano liczne nagrody i niespodzianki dla klientów supermarketu.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24