czwartek, 27 kwietnia 2017 r.

Dom

Inżynierowie chcą pomóc

Dodano: 8 sierpnia 2001, 12:41

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Lublinie deklaruje chęć pomocy wszystkim powodzianom potrzebującym wykonania orzeczeń technicznych obecnego stanu budynków. Lubelski Oddział posiada wśród swoich członków rzeczoznawców budowlanych znajdujących się na liście wojewody i PZITB, którzy wykonują profesjonalne ekspertyzy budowlane, opinie i orzeczenia techniczne. Chcą oni pomóc osobom, które dotknęła tragedia tegorocznej powodzi i deklarują nieodpłatne wykonanie orzeczeń technicznych stanu budynków mieszkalnych.

Powódź, jaka przeszła przez Polskę wyrządziła wiele szkód i spowodowała liczne tragedie. Osoby, które dotknęła będą latami odbudowywały swoje gospodarstwa, niektórzy mogą nawet nie pogodzić się z tą klęską, która ich dotknęła. Dlatego chcemy, chociaż w niewielkim stopniu, pomóc tym wszystkim, którzy ucierpieli w tegorocznej powodzi i bezpłatnie będziemy wykonywać niezbędne orzeczenia dla wszystkich, którzy się do nas zgłoszą – zapewnia Kazimierz Imbor, prezes lubelskiego Oddziału Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.
Wszyscy zainteresowani tą formą pomocy mogą dzwonić pod lubelski numer telefonu (081) 532 91 29. Ponadto PZITB Oddział w Lublinie prowadzi bezpłatny punkt porad. Jest on czynny w każdą środę w godz. 14-16 w pokoju nr 17 w lubelskiej siedzibie NOT mieszczącej się przy ul. M. Curie-Skłodowskiej.
Fachowe porady, które są wręcz niezbędne przy ocenie stanu zniszczeń poczynionych przez powódź i podjęcie ewentualnych decyzji o remoncie można uzyskać w Oddziale Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego.
- Zaprosiliśmy do współpracy doradców technicznych z firm: Schomburg, Unirock, Termeco. Wszystkich, którzy chcieliby do nas dołączyć chętnie zapraszamy – zachęca Kazimierz Widysiewicz, prezes lubelskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego.
Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze Oddziału PTM mieszczącym się przy ul. Nadbystrzyckiej 11 w godz. 9–17, albo też dzwoniąc na numer telefonu (081) 743 49 64. (e)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24