poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Dom

Inżynierowie chcą pomóc

  Edytuj ten wpis
Dodano: 8 sierpnia 2001, 12:41

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Lublinie deklaruje chęć pomocy wszystkim powodzianom potrzebującym wykonania orzeczeń technicznych obecnego stanu budynków. Lubelski Oddział posiada wśród swoich członków rzeczoznawców budowlanych znajdujących się na liście wojewody i PZITB, którzy wykonują profesjonalne ekspertyzy budowlane, opinie i orzeczenia techniczne. Chcą oni pomóc osobom, które dotknęła tragedia tegorocznej powodzi i deklarują nieodpłatne wykonanie orzeczeń technicznych stanu budynków mieszkalnych.

Powódź, jaka przeszła przez Polskę wyrządziła wiele szkód i spowodowała liczne tragedie. Osoby, które dotknęła będą latami odbudowywały swoje gospodarstwa, niektórzy mogą nawet nie pogodzić się z tą klęską, która ich dotknęła. Dlatego chcemy, chociaż w niewielkim stopniu, pomóc tym wszystkim, którzy ucierpieli w tegorocznej powodzi i bezpłatnie będziemy wykonywać niezbędne orzeczenia dla wszystkich, którzy się do nas zgłoszą – zapewnia Kazimierz Imbor, prezes lubelskiego Oddziału Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.
Wszyscy zainteresowani tą formą pomocy mogą dzwonić pod lubelski numer telefonu (081) 532 91 29. Ponadto PZITB Oddział w Lublinie prowadzi bezpłatny punkt porad. Jest on czynny w każdą środę w godz. 14-16 w pokoju nr 17 w lubelskiej siedzibie NOT mieszczącej się przy ul. M. Curie-Skłodowskiej.
Fachowe porady, które są wręcz niezbędne przy ocenie stanu zniszczeń poczynionych przez powódź i podjęcie ewentualnych decyzji o remoncie można uzyskać w Oddziale Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego.
- Zaprosiliśmy do współpracy doradców technicznych z firm: Schomburg, Unirock, Termeco. Wszystkich, którzy chcieliby do nas dołączyć chętnie zapraszamy – zachęca Kazimierz Widysiewicz, prezes lubelskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego.
Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze Oddziału PTM mieszczącym się przy ul. Nadbystrzyckiej 11 w godz. 9–17, albo też dzwoniąc na numer telefonu (081) 743 49 64. (e)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!