wtorek, 28 marca 2017 r.

Dom

Kasa i fantazja

Dodano: 28 sierpnia 2003, 14:30

Ani się obejrzymy i dzieci przystąpią do odrabiania lekcji. Właśnie, przy czym? Stolik jest już za mały. Podobnie, jak krzesła sfatygowane przez kołysanie się na ich tylnych nogach. Nie ma się co oszukiwać, tu nie pomoże już żadna złota rączka trzeba pomyśleć o zakupach do uczniowskiego pokoju. Lepsze już to, powiem na pocieszenie, niż późniejsze wydawanie pieniędzy na lekarzy usiłujących prostować skrzywione kręgosłupy.
Im większą suma będziemy dysponować, tym bardziej możemy puścić wodze fantazji. Ale robiąc nawet najskromniejsze zakupy pamiętajmy o gustach dzieci. Nie kupujmy np. tradycyjnych, bo solidne, lecz wybierzmy to, co i przyszłemu właścicielowi się będzie podobać.
Wybór jest duży. Oto białe szerokie biurko. Obok mniejsze ciemne, stylowe. Wypierają je nowoczesne lekkie biurka komba: z miejscem na komputer, monitor, skaner i drukarkę a nawet płyty i taśmy. Dalej znów zestaw: biurko-narożnik w kilku kolorach z praktyczną półką i z nadstawką. Ceny od 100 do ponad 300 zł. Do tego obrotowe krzesło na kółkach już od kilkudziesięciu złotych wzwyż. Możemy jeszcze nabyć czarno-zieloną kombinację szafek szuflad i blatów. Na zasadzie klocków lego można zestawiać dowolne zestawy różniące się całą koncepcją architektoniczną. Już od kilkuset złoty kupimy zestaw, z którego można ułożyć regał na całą ścianę oraz dwa biurka. Pozwólmy niech uczniowie zrobią to według swojej fantazji, niech będą gospodarzami u siebie !. (zof)

Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24