sobota, 24 marca 2018 r.

Dom

Konkurs „Dom 2004”

  Edytuj ten wpis
Dodano: 23 marca 2004, 17:29


Lubelski Oddział Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego po raz czwarty organizuje konkurs na najlepszą inwestycję budowlaną województwa lubelskiego. W poprzedniej edycji uczestniczyło ponad 50 obiektów z całej Lubelszczyzny.
Konkurs ten cieszy się olbrzymią popularnością. Potwierdzeniem tego jest systematycznie wzrastająca z roku na rok liczba uczestników i udział w nim prestiżowych inwestycji regionu. Patronat nad konkursem objął Marek Pol, minister infrastruktury i Andrzej Kurowski, wojewoda lubelski.
– Nasz konkurs ma na celu pokazać wzorce dobrego oraz efektywnego budowania. Chcemy także wskazać, że przestrzeń wokół nas można atrakcyjnie zagospodarować – podkreśla Kazi-mierz Widysiewicz, prezes Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego Oddział Lublin.
Celem tegorocznej edycji konkursu o Kryształową Cegłę 2004 jest wyróżnienie najlepszych:
- nowo wybudowanych i modernizowanych (remontowanych) budynków mieszkalnych jedno-rodzinnych, wielorodzinnych, małych domów mieszkalnych zrealizowanych od 2001 roku;
- nowo wybudowanych i modernizowanych zespołów mieszkaniowych i przestrzeni publicz-nych zrealizowanych od 2001 r. W kategorii specjalnej organizatorzy chcą wyróżnić najlepsze obiekty techniczne i inżynieryjne towarzyszące i obsługujące budownictwo mieszkaniowe reali-zowane od 2001 roku oraz wyłonić wyróżniające się obiekty użyteczności publicznej. Tegorocz-ny konkurs ma także w planach nagrodzenie inwestorów, biura projektowe i wykonawców.
Obiekty do konkursu można zgłaszać do 30 września br. Mogą to uczynić administracje repre-zentujące samorządy miejskie, zarządcy i administratorzy, inwestor, developer lub biuro projek-towe i główny wykonawca w porozumieniu z inwestorem. Ogłoszenie wyników zaplanowano na IV kwartał bieżącego roku. (elle)

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!