czwartek, 27 kwietnia 2017 r.

Dom

Kryształowe Cegły dla najlepszych

Dodano: 28 sierpnia 2003, 14:25


Już 44 budynki zgłoszono do konkursu „Dom 2003” organizowanego przez lubelski Oddział Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego. Liczba ta przekroczyła najśmielsze oczekiwania orga-nizatorów. Zgłoszenia można jeszcze składać do końca sierpnia br.
Liczba zgłoszonych do konkursu inwestycji jest zaprzeczeniem, twierdzenia, że w budownic-twie źle się dzieje. Budynki, które zostały już zaakceptowane to nie tylko inwestycje w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym, ale także obiekty przemysłowe i handlowe.
– Mamy się czym pochwalić. Nasza kolejna edycja konkursu, który na stałe wrósł już w budowlany krajobraz Lubelszczyzny, jest tego potwierdzeniem – cieszy się Kazimierz Widy-siewicz, prezes lubelskiego oddziału PTM.
Organizatorzy tegorocznej edycji konkursu czekają jeszcze na uzupełnienie dokumentacji oraz spóźnialskich, którzy ze względów urlopowych nie dokonali stosownych zgłoszeń. W obecnej edycji konkursu zostaną wyróżnione inwestycje zrealizowane od 1999 roku inwestycje budownic-twa mieszkalnego, mieszkalno - usługowego, zamieszkania zbiorowego, zespołów mieszkanio-wych, przestrzeni publicznych, obiektów zabytkowych oraz użyteczności publicznej.
Budynki do konkursu zgłaszać mogą administracje reprezentujące samorządy miejskie, zarząd-cy administratorzy, developerzy, biura projektowe, wykonawcy oraz sami inwestorzy.
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu uzyskać można w lubelskim Oddziale Polskie-go Towarzystwa Mieszkaniowego, mieszczącym się przy ul. Nadbystrzyckiej 17, tel. (081) 743 49 64, www.ptm.lublin.pl. (E)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24