niedziela, 18 marca 2018 r.

Dom

Kryształowe Cegły dla najlepszych

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 sierpnia 2003, 14:21


Już 44 budynki zgłoszono do konkursu „Dom 2003” organizowanego przez lubelski Oddział Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego. Liczba ta przekroczyła najśmielsze oczekiwania orga-nizatorów. Zgłoszenia można jeszcze składać do końca sierpnia br.
Liczba zgłoszonych do konkursu inwestycji jest zaprzeczeniem, twierdzenia, że w budownic-twie źle się dzieje. Budynki, które zostały już zaakceptowane to nie tylko inwestycje w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym, ale także obiekty przemysłowe i handlowe.
– Mamy się czym pochwalić. Nasza kolejna edycja konkursu, który na stałe wrósł już w budowlany krajobraz Lubelszczyzny, jest tego potwierdzeniem – cieszy się Kazimierz Widy-siewicz, prezes lubelskiego oddziału PTM.
Organizatorzy tegorocznej edycji konkursu czekają jeszcze na uzupełnienie dokumentacji oraz spóźnialskich, którzy ze względów urlopowych nie dokonali stosownych zgłoszeń. W obecnej edycji konkursu zostaną wyróżnione inwestycje zrealizowane od 1999 roku inwestycje budownic-twa mieszkalnego, mieszkalno - usługowego, zamieszkania zbiorowego, zespołów mieszkanio-wych, przestrzeni publicznych, obiektów zabytkowych oraz użyteczności publicznej.
Budynki do konkursu zgłaszać mogą administracje reprezentujące samorządy miejskie, zarząd-cy administratorzy, developerzy, biura projektowe, wykonawcy oraz sami inwestorzy.
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu uzyskać można w lubelskim Oddziale Polskie-go Towarzystwa Mieszkaniowego, mieszczącym się przy ul. Nadbystrzyckiej 17, tel. (081) 743 49 64, www.ptm.lublin.pl. (E)

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!