niedziela, 18 marca 2018 r.

Dom

Ogród Jana Biskupa z Chełma
Ogród Jana Biskupa z Chełma

Siedemnasta edycja konkursu Dziennika Wschodniego na "Najpiękniejsze balkony, tarasy i ogródki przydomowe”, pobiła dotychczasowe rekordy popularności. Zgromadziliśmy ponad sześćdziesiąt fotograficznych zgłoszeń. Nie ułatwiło to zadania konkursowemu jury

Sąd konkursowy kilkakrotnie wznawiał wstępną selekcję zdjęć, oddających urodę dokonanych w bieżącym roku nasadzeń na balkonach, tarasach i w przydomowych ogródkach przez mieszkańców naszego regionu. Prace fotograficzne w wielu wypadkach pomnażały prawdziwie literackie opisy. Ich lektura była naprawdę pasjonująca. Przekonywała, że w naszym regionie nie brakuje estetów, zafascynowanych światem roślin.

Ostatecznie zdecydowano, że laureatami 17 edycji konkursu "Najpiękniejsze balkony, tarasy i ogródki przydomowe 2002”, zostali: Jan Biskup z Chełma, Maria Cyfra z Lublina, Cecylia Maśkiewicz z Ryk, Jan Okruch z Sarnak, Maria Petri z Lublina, Barbara Socha z Niedrzwicy Dużej, Mirosław Spóz z Puław oraz Andrzej Ujma z Lublina. O urodzie nagrodzonych ogrodów i tarasów można przekonać się na prezentowanych obok zdjęciach.
Nagrody dla naszych ośmiu laureatów zostały ufundowane przez sponsorów tegorocznego konkursu: Aleksandra i Grzegorza Bartników ze Szkółki Drzew i Krzewów Owocowych i Ozdobnych oraz Bylin i Róż w Rudniku Szlacheckim, Braci Dębskich ze Specjalistycznego Gospodarstwa w Młynkach k. Końskowoli, EKO-GRAM (Zofię Polską) z Lublina, Krystynę i Zbigniewa Krzewińskich z Licencjonowanego Gospodarstwa Szkółkarskiego w Zemborzycach, Ogród Botaniczny w Lublinie, Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa z ul. Zemborzyckiej w Lublinie, "Twój Ogród” (Marzannę Szalak) z Lublina oraz Dziennik Wschodni.

Laureatów konkursu oraz sponsorów nagród, serdecznie zapraszamy 31 bm. o godz. 12 do hotelu SORAT (róg ul. Kołłątaja i Krakowskiego Przedmieścia, I piętro, dawna Lublinianka) na uroczyste spotkanie i wręczenie nagród. Gratulujemy zwycięstwa!
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!