piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Dom

Laureaci 2002

Dodano: 23 lipca 2002, 18:48

Ogród Jana Biskupa z Chełma
Ogród Jana Biskupa z Chełma

Siedemnasta edycja konkursu Dziennika Wschodniego na "Najpiękniejsze balkony, tarasy i ogródki przydomowe”, pobiła dotychczasowe rekordy popularności. Zgromadziliśmy ponad sześćdziesiąt fotograficznych zgłoszeń. Nie ułatwiło to zadania konkursowemu jury

Sąd konkursowy kilkakrotnie wznawiał wstępną selekcję zdjęć, oddających urodę dokonanych w bieżącym roku nasadzeń na balkonach, tarasach i w przydomowych ogródkach przez mieszkańców naszego regionu. Prace fotograficzne w wielu wypadkach pomnażały prawdziwie literackie opisy. Ich lektura była naprawdę pasjonująca. Przekonywała, że w naszym regionie nie brakuje estetów, zafascynowanych światem roślin.

Ostatecznie zdecydowano, że laureatami 17 edycji konkursu "Najpiękniejsze balkony, tarasy i ogródki przydomowe 2002”, zostali: Jan Biskup z Chełma, Maria Cyfra z Lublina, Cecylia Maśkiewicz z Ryk, Jan Okruch z Sarnak, Maria Petri z Lublina, Barbara Socha z Niedrzwicy Dużej, Mirosław Spóz z Puław oraz Andrzej Ujma z Lublina. O urodzie nagrodzonych ogrodów i tarasów można przekonać się na prezentowanych obok zdjęciach.
Nagrody dla naszych ośmiu laureatów zostały ufundowane przez sponsorów tegorocznego konkursu: Aleksandra i Grzegorza Bartników ze Szkółki Drzew i Krzewów Owocowych i Ozdobnych oraz Bylin i Róż w Rudniku Szlacheckim, Braci Dębskich ze Specjalistycznego Gospodarstwa w Młynkach k. Końskowoli, EKO-GRAM (Zofię Polską) z Lublina, Krystynę i Zbigniewa Krzewińskich z Licencjonowanego Gospodarstwa Szkółkarskiego w Zemborzycach, Ogród Botaniczny w Lublinie, Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa z ul. Zemborzyckiej w Lublinie, "Twój Ogród” (Marzannę Szalak) z Lublina oraz Dziennik Wschodni.

Laureatów konkursu oraz sponsorów nagród, serdecznie zapraszamy 31 bm. o godz. 12 do hotelu SORAT (róg ul. Kołłątaja i Krakowskiego Przedmieścia, I piętro, dawna Lublinianka) na uroczyste spotkanie i wręczenie nagród. Gratulujemy zwycięstwa!
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24