czwartek, 22 lutego 2018 r.

Dom


d W dniach od 28 do 30 marca 2003 r. odbędą się w Lublinie XIV Międzynarodowe Targi Budowlane „LUBDOM-wiosna 2003”. Udział w nich weźmie ponad 160 wystawców, dla których przygotowano 3 600 mkw. powierzchni wystawienniczej.
Na targach wystawcy prezentować będą swoje wyroby i usługi obejmujące liczne gałęzie branży budowlanej, w tym: projekty i nowe technologie budowlane, materiały, maszyny, sprzęt i narzędzia dla budownictwa, stolarka budowlana, okna, drzwi, technologie i urządzenia grzewcze, itp.
Targi „Lubdom - tradycyjnie objęte patronatem Polskiej Izby Przemysłowo – Handlowej Budownictwa – mają opinię największej imprezy budowlanej w tej części kraju, cieszącej się dużym zainteresowaniem wystawców i zwiedzających.
Wśród firm, które wystawiają swoje ekspozycje są takie, które od lat prezentują nowości swojej oferty na targach „Lubdom”, jak: Pol-Skone, czy Faelbud S.A. Gościć też będą wystawcy, którzy po raz pierwszy zawitają do Lublina. Wśród nich warto wymienić: Mostostal Puławy S.A., Sto-Ispo Sp. z o.o. z Warszawy, Super Dom z Białegostoku oraz Haas Fertigbau Polska Sp. z o.o. z Łodzi. Obok wystawców krajowych, w targach będą też uczestniczyć goście z Białorusi zrzeszeni w Białoruskiej Izbie Przemysłowo – Handlowej w Brześciu.
Oferta wystawców prezentujących materiały i usługi budowlane zostanie uzupełniona o ofertę usług okołobudowlanych. W tej grupie zostanie zaprezentowana propozycja spółdzielni mieszkaniowych i firm developerskich skupionych w lubelskim oddziale Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego oraz oferta inwestycyjna niektórych gmin regionu lubelskiego.
Wielkość zagospodarowanej powierzchni wystawienniczej oraz ilość wystawców są dowodem, że targi „Lubdom” utrzymują silną pozycję na branżowym rynku wystawienniczym, co jest szczególnie widoczne na tle kryzysu, jaki odnotowują podobne imprezy targowe w innych regionach Polski.
Tegoroczna edycja wiosennych targów odbędzie się na terenie obiektów sportowych Politechniki Lubelskiej w Lublinie mieszczących się przy ul. Nadbystrzyckiej 36 B. (ELLE)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!