niedziela, 25 lutego 2018 r.

Dom

Lubdom –jesień 2003

  Edytuj ten wpis
Dodano: 23 września 2003, 16:27


d W dn. 26–28 września br. odbędą się w Lublinie kolejne jesienne targi budowlane połączone z targami energetycznymi. Są to jedne z największych w naszym regionie imprez wystawienniczych. Nadal odbywać się będą w obiektach Politechniki Lubelskiej, a nie – jak zapowiadano – w nowej hali w Parku Ludowym.
Lubelskie targi cieszą się dużym zainteresowaniem wystawców
i zwiedzających (każdą z edycji targów „LUBDOM - jesień 2003” zwiedzało około 7 tysięcy osób). Swój akces w tegorocznej jesiennej edycji zgłosiło około 100 firm, dla których przygotowano 3 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej.(Ekspozycje zostały rozmieszczone na krytej 2 tys. mkw. oraz 1 tys. mkw. otwartej powierzchni.)
Wystawcy prezentować będą swoje wyroby i usługi w następujących branżach: projekty i nowe technologie budowlane, materiały, maszyny, sprzęt i narzędzia dla budownictwa, stolarka budowlana, okna, drzwi, technologie i urządzenia grzewcze, klimatyzacyjne, technologie, materiały i urządzenia do budowy sieci cieplnych, instalacje elektryczne, systemy i osprzęt instalacyjny, meble, elementy wyposażenia wnętrz i materiały wykończeniowe,
W jesiennej edycji targów „LUBDOM’’ tradycyjnie będą uczestniczyć najbardziej liczący się na rynku budowlanym i energetycznym regionu, a także przedstawiciele firm reprezentujących te branże z terenu całej Polski. Przyjadą ekipy z Krakowa, Warszawy, Torunia, Myślenic. Licznie będzie także reprezentowana Lubelszczyzna. Wśród wystawców nie zabraknie takich firm jak, Pol - Skone, Maxform, Lubelski Węgiel Bogdanka, Goran, Stalmet, Lubzel, LPEC-u, Termeco, Elmax - u i MPWiK.
Licznie zaprezentują się spółdzielnie mieszkaniowe i developerzy. Lubelski Oddział Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego skupił na swym stoisku reprezentantów aż 14 spółdzielni.
Wzorem lat ubiegłych udział w targach wezmą wystawcy, przedsiębiorców i handlowców z Ukrainy oraz Białorusi.
Tradycyjnie, najlepsze firmy, wyroby oraz najciekawsze stoiska nagrodzone zostaną medalami i wyróżnieniami Międzynarodowych Targów Lubelskich, jak też Złotymi, Srebrnymi
i Brązowymi Kaskami Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa w Warszawie. Podczas targów zostaną wręczone także nagrody i wyróżnienia Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego Oddział Lublin.
XV Lubelskie Targi Budowlane „Lubdom – jesień 2003” i VI Lubelskie Targi Energetyczne odbywać się będą w dniach 26–38 września br. na terenie obiektów sportowych Politechniki Lubelskiej mieszczących się przy ul. Nadbystrzyckiej 36 b. Zwiedzać je będzie można codziennie w godz. 10–18.
Uroczyste otwarcie z udziałem władz i zaproszonych gości odbędzie się w piątek 26 września o godz. 1000. (elle)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!