czwartek, 25 maja 2017 r.

Dom

Lubdom –jesień 2003

Dodano: 23 września 2003, 16:27


d W dn. 26–28 września br. odbędą się w Lublinie kolejne jesienne targi budowlane połączone z targami energetycznymi. Są to jedne z największych w naszym regionie imprez wystawienniczych. Nadal odbywać się będą w obiektach Politechniki Lubelskiej, a nie – jak zapowiadano – w nowej hali w Parku Ludowym.
Lubelskie targi cieszą się dużym zainteresowaniem wystawców
i zwiedzających (każdą z edycji targów „LUBDOM - jesień 2003” zwiedzało około 7 tysięcy osób). Swój akces w tegorocznej jesiennej edycji zgłosiło około 100 firm, dla których przygotowano 3 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej.(Ekspozycje zostały rozmieszczone na krytej 2 tys. mkw. oraz 1 tys. mkw. otwartej powierzchni.)
Wystawcy prezentować będą swoje wyroby i usługi w następujących branżach: projekty i nowe technologie budowlane, materiały, maszyny, sprzęt i narzędzia dla budownictwa, stolarka budowlana, okna, drzwi, technologie i urządzenia grzewcze, klimatyzacyjne, technologie, materiały i urządzenia do budowy sieci cieplnych, instalacje elektryczne, systemy i osprzęt instalacyjny, meble, elementy wyposażenia wnętrz i materiały wykończeniowe,
W jesiennej edycji targów „LUBDOM’’ tradycyjnie będą uczestniczyć najbardziej liczący się na rynku budowlanym i energetycznym regionu, a także przedstawiciele firm reprezentujących te branże z terenu całej Polski. Przyjadą ekipy z Krakowa, Warszawy, Torunia, Myślenic. Licznie będzie także reprezentowana Lubelszczyzna. Wśród wystawców nie zabraknie takich firm jak, Pol - Skone, Maxform, Lubelski Węgiel Bogdanka, Goran, Stalmet, Lubzel, LPEC-u, Termeco, Elmax - u i MPWiK.
Licznie zaprezentują się spółdzielnie mieszkaniowe i developerzy. Lubelski Oddział Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego skupił na swym stoisku reprezentantów aż 14 spółdzielni.
Wzorem lat ubiegłych udział w targach wezmą wystawcy, przedsiębiorców i handlowców z Ukrainy oraz Białorusi.
Tradycyjnie, najlepsze firmy, wyroby oraz najciekawsze stoiska nagrodzone zostaną medalami i wyróżnieniami Międzynarodowych Targów Lubelskich, jak też Złotymi, Srebrnymi
i Brązowymi Kaskami Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa w Warszawie. Podczas targów zostaną wręczone także nagrody i wyróżnienia Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego Oddział Lublin.
XV Lubelskie Targi Budowlane „Lubdom – jesień 2003” i VI Lubelskie Targi Energetyczne odbywać się będą w dniach 26–38 września br. na terenie obiektów sportowych Politechniki Lubelskiej mieszczących się przy ul. Nadbystrzyckiej 36 b. Zwiedzać je będzie można codziennie w godz. 10–18.
Uroczyste otwarcie z udziałem władz i zaproszonych gości odbędzie się w piątek 26 września o godz. 1000. (elle)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24