czwartek, 22 marca 2018 r.

Dom

Mamy dla Ciebie meble

  Edytuj ten wpis
Dodano: 1 czerwca 2004, 15:56


d Nasz konkurs, który organizujemy wspólnie z Fabrykami Mebli Forte S.A. trwa. Są kolejni tygodniowi laureaci. Główną nagrodą konkursu jest zestaw mebli Forte.
Udział w konkursie wziąć mogą wszyscy Czytelnicy, którzy prawidłowo będą odpowiadać na postawione pytania oraz zbiorą wszystkie numerki (będzie ich osiem) z drukowanych kuponów.
Co tydzień, w dodatku „Dom” publikujemy konkursowe pytanie. Zamieszczamy je nad kuponem konkursowym, zaś podpowiedzią mogą być informacje zamieszczone w artykule drukowanym obok i przedstawiającym meble firmy Forte. Wśród osób, które dobrze odpowiedzą na pytanie konkursowe, losujemy trzy tygodniowe nagrody, ufundowane przez firmę Forte. Ostatni tygodniowy konkurs ogłosimy 23 czerwca 2004.
Na koniec naszej zabawy będzie można wziąć udział w losowaniu nagrody głównej konkursu „Wymarzone wnętrze” – zestawu mebli Forte. Upoważniać do tego będzie zebranie wszystkich kuponowych numerów (drukowane są na kuponach), wycięcie i przesłanie ich do naszej redakcji do 2 lipca br. Ogłoszenie zwycięzcy nagrody głównej nastąpi 7. 07. br. w dodatku Dom. Zgodnie z Ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych z 1991 r., art. 26, ust. 1 pkt. 68 zwycięzca naszego konkursu zobowiązany będzie do uiszczenia podatku dochodowego od nagrody głównej. Laureat będzie miał także możliwość wyboru zestawu z kolekcji Melon lub Papaya.
Piąty już kupon konkursowy publikujemy poniżej. Wystarczy go tylko wypełnić i przesłać na nasz adres: Dziennik Wschodni, dodatek DOM, ul. Staszica 20, 20-081 Lublin (z dopiskiem konkurs Forte). Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do 7 czerwca br. Zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia!

Laureaci czwartej tygodniowej nagrody konkursu „Wymarzone wnętrze” to:
1. Monika Ptaszyńska z Włodawy
2. Stanisław Kowalczyk z Lublina
3. Marta Chomacka z Chełma
Prosimy o kontakt z redakcją. Tel. (081) 534 06 09


PYTANIE NAD KUPONEM
PYTANIE KONKURSOWE:
Które z mebli biurowych Forte mają wykonanych wiele elementów z aluminium?
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!