poniedziałek, 29 maja 2017 r.

Dom

Mieszkania na sprzedaż

Dodano: 12 listopada 2002, 12:56

W dniach 16 i 17 bm. odbędzie się Giełda Budowlano-Mieszkaniowa w Lublinie. Odwiedzają-cy ją będą mieli okazję poznać oferty mieszkaniowe z Lublina i okolic prezentowane przez deve-loperów oraz spółdzielnie mieszkaniowe.
Jak zapewnia organizator – lubelska firma Omega Nowoczesne Materiały Budowlane Sp. z o.o. – będzie to bogaty i atrakcyjny przegląd nowych domów i mieszkań. Będzie można wybierać wśród domków jednorodzinnych, domów zamieszkanych docelowo przez 3–4 rodziny czy też wśród mieszkań zrealizowanych w budynkach wielorodzinnych. Swoje oferty zaprezentują m.in. Galadom, Maxform. M.S. Builders, Graden, Mostostal Siedlce, Labora, Rzemieślnik Bis, Graden, Unidom, Mak Dom. Będą także agencje nieruchomości, biura projektowe, firmy wykonawcze i banki. Wśród nich na przykład PKO BP, BOŚ, BRE, Biuro Usług Budowlanych, Omega Nowo-czesne Materiały Budowlane.
– Wydaje mi się, że każdy poszukujący mieszkania znajdzie w przedstawionej ofercie coś dla siebie. Jesienne giełdy zazwyczaj cieszyły się sporym zainteresowaniem, dlatego sądzimy, że i tym razem będzie podobnie. Dla rodzin odwiedzających naszą imprezę przygotowaliśmy specjal-ne niespodzianki. Na przykał dzieci będą mogły brać udział w licznych konkursach, kiedy ich rodzice będą spokojnie poszukiwać odpowiedniego dla familii lokum– mówi Mariusz Marzec z firmy Omega.
Lubelska Giełda Budowlano-Mieszkaniowa odbędzie się w dniach 16–17 listopada br. w godz. 10–17 w budynku stołówki Politechniki Lubelskiej mieszczącej się przy ul. Nadbystrzyckiej 40 A. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Szczegółowe informacje uzyskać można w siedzibie firmy Omega Nowoczesne Materiały Bu-dowlane mieszczącej się przy ul. Głuskiej 137, tel. (081) 75 18 000. (e)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!