czwartek, 27 kwietnia 2017 r.

Dom

Mocny klej

Dodano: 29 maja 2003, 17:39

Cekol C-11 to wysokoelastyczna zaprawa klejąca, która umożliwia układanie nowej glazury na starej bez konieczności skuwania. Łatwo się ją rozrabia i rozprowadza, dlatego prace z powodzeniem można wykonać samodzielnie. Rozrobioną z wodą zaprawę klejącą rozprowadza się na powierzchni starych płytek cienką, 3-4 milimetrowa warstwą.
Cicha podłoga
Ecostrop to system izolacji stropów składający się z mieszanki posadzkowej oraz płyt z twardej wełny mineralnej. Jest on przeznaczony do wykonywania izolacji akustycznej i termicznej podłóg pływających na podkładzie betonowym oraz podłóg na gruncie. Cena 1 mkw. izolacji wykonanej w systemie Ecostrop (płyta z wełny mineralnej Stroprock – 4 cm oraz mieszanka cementowa ZMP Ecostrop) – 58,30 zł.
Folia na dach
Dachowa – tak nazywa się nowa wysokoparoprzepuszczalna folia do izolacji dachu. Jej paroprzepuszczalność wynosi 2000 g/mkw./24 h. Dzięki temu folię można umieścić bezpośrednio na izolacji cieplnej bez konieczności pozostawiania szczeliny wentylacyjnej. Jest ona tak zbudowana, że nie przepuszcza wody, ale przepuszcza parę wodną. Jest elastyczna i mocna. Jest także odporna na działanie niskiej i wysokiej temperatury.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24