piątek, 22 września 2017 r.

Dom

Modernizacja wyróżniona

Dodano: 5 września 2001, 16:07

Spośród 200 biorących udział w konkursie budynków z całej Polski wśród nagrodzonych jest Dom Pomocy Społecznej z Lublina

Zarząd Miasta w Lublinie zdobył nagrodę prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast
za modernizację Domu Pomocy Społecznej im. Wiktorii Michelisowej przy
ul. Archidiakońskiej w Lublinie. Remont budynku wykonała lubelska firm Hen-Bud.
Na liście laureatów, jubileuszowej V edycji ogólnopolskiego konkursu ''Modernizacja Roku 2000'', który odbywał się pod patronatem prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego, znalazł się Zarząd Miasta Lublina oraz lubelska firm Remontowo-Budowlana ''Hen-Bud''. To starannie przeprowadzona modernizacja Domu Pomocy Społecznej im. Wiktorii Michelisowej przy ul. Archidiakońskiej w Lublinie przyczyniła się do zdobycia przez lubelski samorząd (który był inwestorem) nagrody prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. Prace przeprowadził Zakład Remontowo-Budowlany ''Hen-Bud'' z Wólki Lubelskiej. Jury podkreśliło, że modernizacja ta jest dobrym przykładem umiejętnego dostosowania obiektu zabytkowego do współczesnych wymogów funkcjonowania domu opieki nad osobami starszymi. Wysoka jakość wykonanych prac z zachowaniem wszelkich wymogów konserwatorskich może stanowić przykład właściwej realizacji renowacji Starówki Lubelskiej.
Zakład Remontowo-Budowlany zdobył wyróżnienie w kategorii obiektów użyteczności publicznej za wysoką jakość wykonanych prac z zachowaniem wszelkich wymogów konserwatorskich oraz nagrodę Stowarzyszenia Producentów Stolarki Budowlanej za zastosowanie ekologicznych okien drewnianych.
- Cieszymy się z uzyskanych wyróżnień, zwłaszcza że w konkursie uczestniczyło 200 firm z całej Polski. Jest to dla nas tym bardziej ważne, że udział brały duże znane przedsiębiorstwa. Członkowie jury dosyć ostro oceniali wykonane prace i nic nie uszło ich uwadze. Są one najlepszym certyfikatem naszej działalności - powiedział nam Henryk Kwiecień, właściciel firmy Hen-Bud..Firma ''HEN-BUD'' istniejąca od 1985 r. oferuje usługi jako Zakład Remontowo -Budowlany z siedzibą w Wólce Lubelskiej. Ponadto prowadzi handel materiałami budowlanymi w specjalistycznej hurtowni oraz w sklepie firmowym
w Markuszowie k. Lublina. Oferowane usługi to pełna obsługa inwestycji ''pod klucz'', jak również specjalistyczna forma prowadzonych działań w zakresie termorenowacji budynków, czy roboty przy obiektach zabytkowych.

(elle)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

22-24 września
komentarze (0)0
polubienia (0)0
21-09-2017

22-24 września

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!