sobota, 29 kwietnia 2017 r.

Dom

Mozaika budowlana

Dodano: 27 listopada 2002, 13:54


Kocioł wielopaliwowy
Kumulator II to kocioł dwukomorowy nowej generacji, który może spalać zarówno paliwa stałe: węgiel, drewno, miał, jak i olej opałowy. Jego sprawność dla paliw stałych to ponad 80 proc., dla oleju – 93 proc. Czas pracy kotła przy jednokrotnym załadunku węgla wynosi 12–18 godzin. Moc (16–80 kW) pozwala na ogrzanie do 800 mkw. powierzchni. Kocioł można kupić od razu w wersji z palnikiem i zbiornikiem na olej lub rozłożyć inwestycję na raty.
Klej zamiast gwoździ i śrub
Pattex Fix Pren to klej, dzięki któremu można łatwo zamontować i naprawić wiele rzeczy w domu i to bez użycia gwoździ lub śrub. Klej ten przeznaczony jest do stosowania wewnątrz i na zewnątrz domu, w temperaturze nawet do minus 17 st. C. Po utwardzeniu jest odporny na działanie wilgoci, pary wodnej, wody oraz niskiej i wysokiej temperatury. Nowy klej trwale łączy: suchy mur, płytę pilśniową, drewno, panele, płyty cementowe, profile drewniane, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne i inne materiały wykończeniowe z betonem, suchym murem, drewnem, metalem – również wtedy, gdy pokryte są farba. Produkt polecany jest szczególnie do przyklejania wszystkich typów obudów wannowych, włącznie z kabinami natryskowymi.
Silikon i akryl – dwa w jednym
Silikon akrylowy to nowa masa uszczelniająca o dużej elastyczności, która zawiera środki grzybobójcze. Łączy on w sobie cechy silikonu i akrylu. Tak, jak silikon jest szybko utwardzalny, wodoszczelny i można go stosować na zewnątrz domu. Tak, jak akryl można go nakładać na wilgotne powierzchnie, malować i zanim stwardnieje, zmyć wodą. Nie powoduje też korozji metali. Silikon akrylowy nadaje się zarówno do uszczelniania kabin prysznicowych, wanien czy spoin pomiędzy płytkami, jak i do łączenia płyt gipsowo-kartonowych czy uszczelniania instalacji wodociągowych i dylatacji. (e)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24