piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Dom

Nagrody i wyróżnienia przyznane przez Polskie Towarzystwo mieszkaniowe Oddział Lublin


1. Złoty Klucz z Diamentem dla Spółdzielni Mieszkaniowej „Felin” z Lublina za program prze-jęcia i kontynuację budowy zespołu mieszkaniowego przy ul. Willowej 5 os. Botanik w Lublinie
2. Srebrny Klucz z Diamentem dla Dziennika Wschodniego w Lublinie za całokształt działal-ności informacyjnej i promocyjnej na rzecz rozwoju mieszkalnictwa w województwie lubelskim.
3. Srebrny Klucz z Diamentem dla Gazety Wyborczej w Lublinie za całokształt działalności informacyjnej i promocyjnej na rzecz rozwoju mieszkalnictwa w województwie lubelskim.
4. Srebrny Klucz z Diamentem dla Kuriera Lubelskiego w Lublinie za całokształt działalności informacyjnej i promocyjnej na rzecz rozwoju mieszkalnictwa w województwie lubelskim.
5. Złoty Klucz dla Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie za promocję i budo-wę domów mieszkalnych z drewna – materiału przyjaznemu środowisku
6. Srebrny Klucz dla Partner – Service za zestaw odśnieżarek firmy Gutbrod do chodników i dróg dojazdowych.
7. Wyróżnienie dla firmy MC – Bauchemie sp. z o.o. za dwukomponentową izolację bitumicz-no – kauczukową do stosowania w warunkach zimowych Nafuflex 2K-05.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24