piątek, 23 lutego 2018 r.

Dom

Nagrody i wyróżnienia przyznane przez Polskie Towarzystwo mieszkaniowe Oddział Lublin

  Edytuj ten wpis

1. Złoty Klucz z Diamentem dla Spółdzielni Mieszkaniowej „Felin” z Lublina za program prze-jęcia i kontynuację budowy zespołu mieszkaniowego przy ul. Willowej 5 os. Botanik w Lublinie
2. Srebrny Klucz z Diamentem dla Dziennika Wschodniego w Lublinie za całokształt działal-ności informacyjnej i promocyjnej na rzecz rozwoju mieszkalnictwa w województwie lubelskim.
3. Srebrny Klucz z Diamentem dla Gazety Wyborczej w Lublinie za całokształt działalności informacyjnej i promocyjnej na rzecz rozwoju mieszkalnictwa w województwie lubelskim.
4. Srebrny Klucz z Diamentem dla Kuriera Lubelskiego w Lublinie za całokształt działalności informacyjnej i promocyjnej na rzecz rozwoju mieszkalnictwa w województwie lubelskim.
5. Złoty Klucz dla Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie za promocję i budo-wę domów mieszkalnych z drewna – materiału przyjaznemu środowisku
6. Srebrny Klucz dla Partner – Service za zestaw odśnieżarek firmy Gutbrod do chodników i dróg dojazdowych.
7. Wyróżnienie dla firmy MC – Bauchemie sp. z o.o. za dwukomponentową izolację bitumicz-no – kauczukową do stosowania w warunkach zimowych Nafuflex 2K-05.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!