wtorek, 30 maja 2017 r.

Dom

Plany dla Kowalskiego

Dodano: 22 maja 2003, 15:00


Zubożenie Polaków ma też swoje dobre strony. Banki zaczęły bowiem ścigać się w oferowaniu nam produktów, które dostępne byłyby także dla osób niezbyt zamożnych.
MultiBank, detaliczna część BRE Banku SA, proponuje np. Plany Finansowe WWJ, MultiPlan i MultiPlan Walutowy. Pierwszy – Wszystko w Jednym – przeznaczony jest dla osób zainteresowanych zakupem mieszkania, domu, samochodu lub innych dóbr. Osobom posiadającym już zaciągnięte kredyty w różnych instytucjach finansowych pozwoli połączyć posiadane zadłużenie właśnie w MultiBanku.
MultiPlan to kredyt hipoteczny oraz konto osobiste z rachunkiem oszczędnościowym i kartą płatniczą. Skierowany jest do osób poszukujących pieniędzy na zakup mieszkania, domu lub innych celów mieszkaniowych, a jednocześnie dysponujących okresowymi nadwyżkami finansowymi lub oszczędnościami. Rozwiązanie takie pozwala zainteresowanym skorzystać z mechanizmu bilansowania oszczędności z kredytem (ang. offset), co zmniejsza jego koszt.
Głównym elementem MultiPlanu Walutowego jest kredyt mieszkaniowy udzielany tylko w walucie zagranicznej (euro, dolar USA, funt brytyjski, frank szwajcarski i korona szwedzka). Wraz z jego otwarciem można uzyskać na preferencyjnych warunkach inne kredyty: samochodowy, gotówkowy i odnawialny – wszystkie oprocentowane w tej samej wysokości co kredyt hipoteczny.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!