poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Dom

Poziomnica dla najlepszych

  Edytuj ten wpis
Dodano: 12 lutego 2004, 18:05


W tym roku po raz siódmy dodatek „Dom” – Dziennika Wschodniego organizuje wśród Czytelników plebiscyt na najlepszą firmę związaną z branżą budowlaną. Wyróżniające się przedsiębiorstwo nagradzamy prestiżową Poziomnicą. Wręczenie jej nastąpi podczas wiosennej edycji Międzynarodowych Targów Lubelskich Lubdom - wiosna 2004.
Nie oceniamy osiąganych przez firmy wyników finansowych, zysków, strat itd. Plebiscyt orga-nizujemy wśród naszych Czytelnikom. To Państwo właśnie, głosując na wybrane przedsiębior-stwa decydujecie, która firma zostanie wyróżniona.
Głosy naszych Czytelników traktujemy jako poręczenia dla firm, na które głosują, a nasza Po-ziomnica jest potwierdzeniem jakości świadczonych usług. O nagrodę tę stara się zazwyczaj wiele przedsiębiorstw budowlanych z naszego regionu oraz uczestniczących w wiosennych tar-gach organizowanych przez Międzynarodowe Targi Lubelskie. W tym roku, po raz pierwszy targi będą organizowane w pięknej, nowej hali wystawienniczej wybudowanej w Parku Ludowym w Lublinie. Władzom MTL S.A. udało się, po wielu latach starań, doprowadzić do realizacji planów o nowoczesnych targach.
Oficjalne wręczenie naszej Poziomnicy nastąpi podczas rozdania targowych medali Międzyna-rodowych Targów Lubelskich – Lubdom wiosna 2004
Jak już wspomnieliśmy, w tym roku, wzorem lat ubiegłych, o wyróżnieniu konkretnej firmy decydują nasi Czytelnicy biorąc udział w organizowanym plebiscycie. Swoje głosy można odda-wać na kuponach, z których jeden publikujemy poniżej (następne będą drukowane w kolejnych wydaniach dodatku Dom).
Wycięte kupony należy przynieść lub przesłać pod adres: Redakcja Dziennika Wschod-niego, Lublin, ul. Staszica 20, z dopiskiem „Poziomnica”. Kupony przyjmujemy do 11 mar-ca br. Wśród Czytelników, którzy wezmą udział w plebiscycie rozlosujemy atrakcyjne nagrody (torby turystyczne, plecaki, grzejnik olejowy).
URSZULA KIELLER
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!