czwartek, 25 maja 2017 r.

Dom

Pranie jak marzenie

Dodano: 18 grudnia 2002, 14:32

Nowa pralka Whirlpool Dreamspace to rewolucyjna zmiana w podejściu do domowego czyszczenia i pielęgnacji tkanin. Tradycyjna pralka zastąpiona zostaje inteligentnym, wydajnym i delikatnym urządzeniem pralniczym o nowoczesnym wyglądzie. Ma ona prawie dwukrotnie większą pojemność niż tradycyjne pralki o zbliżonych wymiarach zewnętrznych - duży, pochylony bęben umożliwia wypranie jednorazowo ośmiu kilogramów tkanin. Praktyczne wykorzystanie miejsca zapewnia szuflada umieszczona w podstawie pralki, która może pełnić rolę pojemnika na środki czystości lub rzeczy przeznaczone do prania.
Bęben nie tylko umożliwia rzadsze pranie, pozwala również na czyszczenie w domu tkanin o dużych rozmiarach, takich jak koce czy kołdry, które dotąd wymagały oddania do pralni. Powiększony bęben to zbawienne rozwiązanie dla delikatnych tkanin - dzięki większej przestrzeni pranie przebiega łagodniej a materiały są mniej narażone na zagniecenia i zniszczenie.
Wyłączniki ze szkła
Dotniecie płytki wystarczy, by światło zaświeciło się lub zgasło. Tak działają wyłączniki prądu z kolekcji Trancent firmy Merten. Klient sam wybiera zakres działania urządzenia, produkowanego w wersji pojedynczej, podwójnej i potrójnej. Może ono bowiem "zapamiętać” jedną, dwie lub trzy czynności, np. wyłączanie światła, ściemnianie i opuszczanie żaluzji.
Piekarnik prosto z Hiszpanii
Jest niezależny, czyli przeznaczony do zabudowy. Łatwo utrzymać go w czystości, bo jego wewnętrzne elementy są wyjmowane i można je myć w zmywarce. Na bokach ma powłokę katalityczną, która pod wpływem temperatury oczyszcza się sama, resztki wystarczy wymieść szczoteczką. Dzięki prowadnicom blachy wysuwa się niemal w całości, a system chłodzenia powietrza wydobywającego się podczas pracy sprawia, że meble nie są narażone na wysokie tempertury. (opr. E)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24