poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Dom

Prestiżowa Poziomnica

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 lutego 2002, 20:40

Już otrzymujemy pierwsze kupony w naszym konkursie na Poziomnicę Dziennika Wschodniego. Wyróżnione przez Czytelników przedsiębiorstwo nagrodzimy podczas wiosennej edycji Międzynarodowych Targów Lubelskich, które odbędą się w Lublinie w dn. 8–10 marca br.

Od pięciu lat dodatek „Dom” Dziennika Wschodniego organizuje wśród Czytelników plebiscyt na najlepszą – ich zdaniem – firmę budowlaną. Wyróżniające się przedsiębiorstwo nagradzamy prestiżową Poziomnicą. Decyzję o tym, kto otrzyma Poziomnicę Dziennika Wschodniego, pozostawiamy zawsze Czytelnikom. To właśnie oni, oddając w naszym plebiscycie swój głos na poszczególne przedsiębiorstwa decydują, która firma zostanie wyróżniona tą honorową nagrodą.
Kupony wypełnione przez Czytelników Dziennika traktujemy jako wyraz poręczenia dla firm, na które głosują. O nagrodę tę stara się zazwyczaj wiele firm budowlanych z naszego regionu oraz uczestniczących w wiosennych targach organizowanych przez Międzynarodowe Targi Budowlane w Lublinie.
Otrzymaliśmy już kupony z Tomaszowa Lubelskiego, Kraśnika Fabrycznego, Łęcznej, Lubartowa i Lublina. Okazuje się, że konkursem interesują się Czytelnicy z całego regionu i oni zdecydują, która firma zwycięży.

Swoje głosy można oddawać na kuponach, które zamieszczamy w wydaniach dodatku Dom. Trzeci z kolei kupon publikujemy nad tekstem. Wycięte kupony należy przynieść lub przesłać pod adresem: Redakcja Dziennika Wschodniego, 20-081 Lublin, ul. Staszica 20, z dopiskiem „Poziomnica”. Kupony przysyłane pocztą przyjmujemy do 8 marca br. Będzie je można także wrzucać do urny stojącej obok stoiska Dziennika Wschodniego na targach budowlanych Lubdom – wiosna 2002 r., które w dniach 8–10 marca br. odbędą się w obiektach Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej. Tam przyjmować je będziemy jeszcze 8 marca br.
do godz. 14.

Wśród Czytelników, którzy wezmą udział w plebiscycie, rozlosujemy atrakcyjne nagrody niespodzianki. Kto w tym roku otrzyma prestiżową Poziomnicę Dziennika Wschodniego przekonamy się i wręczymy ją już podczas tegorocznej wiosennej edycji Międzynarodowych Targów Lubelskich Lubdom – wiosna 2002.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!