czwartek, 27 kwietnia 2017 r.

Dom

Prestiżowa Poziomnica

Dodano: 19 lutego 2002, 20:40

Już otrzymujemy pierwsze kupony w naszym konkursie na Poziomnicę Dziennika Wschodniego. Wyróżnione przez Czytelników przedsiębiorstwo nagrodzimy podczas wiosennej edycji Międzynarodowych Targów Lubelskich, które odbędą się w Lublinie w dn. 8–10 marca br.

Od pięciu lat dodatek „Dom” Dziennika Wschodniego organizuje wśród Czytelników plebiscyt na najlepszą – ich zdaniem – firmę budowlaną. Wyróżniające się przedsiębiorstwo nagradzamy prestiżową Poziomnicą. Decyzję o tym, kto otrzyma Poziomnicę Dziennika Wschodniego, pozostawiamy zawsze Czytelnikom. To właśnie oni, oddając w naszym plebiscycie swój głos na poszczególne przedsiębiorstwa decydują, która firma zostanie wyróżniona tą honorową nagrodą.
Kupony wypełnione przez Czytelników Dziennika traktujemy jako wyraz poręczenia dla firm, na które głosują. O nagrodę tę stara się zazwyczaj wiele firm budowlanych z naszego regionu oraz uczestniczących w wiosennych targach organizowanych przez Międzynarodowe Targi Budowlane w Lublinie.
Otrzymaliśmy już kupony z Tomaszowa Lubelskiego, Kraśnika Fabrycznego, Łęcznej, Lubartowa i Lublina. Okazuje się, że konkursem interesują się Czytelnicy z całego regionu i oni zdecydują, która firma zwycięży.

Swoje głosy można oddawać na kuponach, które zamieszczamy w wydaniach dodatku Dom. Trzeci z kolei kupon publikujemy nad tekstem. Wycięte kupony należy przynieść lub przesłać pod adresem: Redakcja Dziennika Wschodniego, 20-081 Lublin, ul. Staszica 20, z dopiskiem „Poziomnica”. Kupony przysyłane pocztą przyjmujemy do 8 marca br. Będzie je można także wrzucać do urny stojącej obok stoiska Dziennika Wschodniego na targach budowlanych Lubdom – wiosna 2002 r., które w dniach 8–10 marca br. odbędą się w obiektach Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej. Tam przyjmować je będziemy jeszcze 8 marca br.
do godz. 14.

Wśród Czytelników, którzy wezmą udział w plebiscycie, rozlosujemy atrakcyjne nagrody niespodzianki. Kto w tym roku otrzyma prestiżową Poziomnicę Dziennika Wschodniego przekonamy się i wręczymy ją już podczas tegorocznej wiosennej edycji Międzynarodowych Targów Lubelskich Lubdom – wiosna 2002.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24