czwartek, 22 marca 2018 r.

Dom

Prestiżowa Poziomnica

  Edytuj ten wpis
Dodano: 4 marca 2003, 15:47Już od sześciu lat dodatek „Dom” – Dziennika Wschodniego organizuje wśród Czytelników plebiscyt na najlepszą – ich zdaniem – firmę budowlaną. Wyróżniające się przedsiębiorstwo nagradzamy prestiżową Poziomnicą. Wręczenie jej nastąpi podczas wiosennej edycji Międzynarodowych Targów Lubelskich Lubdom - wiosna 2003.
Nasz plebiscyt na stałe wrósł w kalendarz imprez budowlanych organizowanych w województwie lubelskim. Dzięki temu już po raz szósty chcemy wspólnie z Państwem wyróż-nić firmę, która swoim działaniem potwierdza, że zasługuje na nasza Poziomnicę.
Nie oceniamy wyników finansowych, zysków, strat itd. Ocenę pozostawiamy naszym Czytel-nikom. To oni właśnie, głosując na wybrane przedsiębiorstwa decydują, która firma zostanie wyróżniona tą nagrodą. Okazuje się bowiem, że często wśród klientów popularnością cieszą się całkiem inne firmy niż podawane w oficjalnych specjalistycznych publikatorach. Najlepszym testem jest rekomendacja znajomego.
Głosy naszych Czytelników traktujemy jako poręczenia dla firm, na które głosują. Nasza Po-ziomnica jest potwierdzeniem jakości świadczonych usług, „czytelniczym certyfikatem” ułatwia-jącym firmie działalność.
O nagrodę tę stara się zazwyczaj wiele firm budowlanych z naszego regionu oraz uczestniczą-cych w wiosennych targach organizowanych przez Międzynarodowe Targi Lubelskie. Jest ona oryginalną rekomendacją dla każdego przedsiębiorstwa.
Wyróżnionym firmom nagroda ta ułatwia funkcjonowanie na trudnym obecnie rynku budowla-nym, pomaga w promocji zarówno jej produktów, jak i działalności. Dotychczas nagrodzone firmy to: Vikking Składy Budowlane, Twój Ciepły Dom, Gloria – Zakład Produkcji Stolarki PCW, PPB Prefabet Lubartów S.A. i Pol - Skone. Funkcjonują one w branży budowlanej od lat, cieszą się zaufaniem i szacunkiem klientów oraz innych przedsiębiorstw.
W tym roku, wzorem lat ubiegłych, o wyróżnieniu konkretnej firmy decydują nasi Czytelnicy biorąc udział w organizowanym plebiscycie. Swoje głosy można oddać na kuponach, z których pierwszy publikujemy już dzisiaj (następne będą w kolejnych trzech wydaniach dodatku Dom). Wycięte kupony należy przynieść lub przesłać pod adres: Redakcja Dziennika Wschodnie-go, Lublin, ul. Staszica 20, z dopiskiem „Poziomnica”. Kupony przyjmujemy do 28 marca br. Wycięte kupony można będzie również wrzucać do urny stojącej obok stoiska Dziennika Wschodniego na targach budowlanych Lubdom – wiosna 2003 r., które odbędą się 28–30 marca br. w obiektach Politechniki Lubelskiej w Lublinie. Przyjmować je będziemy tam jeszcze 29 marca do godz. 14. Wśród Czytelników, którzy wezmą udział w plebiscycie rozdamy nagrody niespodzianki.
Kto w tym roku otrzyma prestiżową Poziomnicę Dziennika Wschodniego – dowiemy się jesz-cze podczas targów budowlanych Lubdom – wiosna 2003 r. URSZULA KIELLER
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!