środa, 24 maja 2017 r.

Dom

Prestiżowa Poziomnica

Dodano: 4 marca 2003, 15:47Już od sześciu lat dodatek „Dom” – Dziennika Wschodniego organizuje wśród Czytelników plebiscyt na najlepszą – ich zdaniem – firmę budowlaną. Wyróżniające się przedsiębiorstwo nagradzamy prestiżową Poziomnicą. Wręczenie jej nastąpi podczas wiosennej edycji Międzynarodowych Targów Lubelskich Lubdom - wiosna 2003.
Nasz plebiscyt na stałe wrósł w kalendarz imprez budowlanych organizowanych w województwie lubelskim. Dzięki temu już po raz szósty chcemy wspólnie z Państwem wyróż-nić firmę, która swoim działaniem potwierdza, że zasługuje na nasza Poziomnicę.
Nie oceniamy wyników finansowych, zysków, strat itd. Ocenę pozostawiamy naszym Czytel-nikom. To oni właśnie, głosując na wybrane przedsiębiorstwa decydują, która firma zostanie wyróżniona tą nagrodą. Okazuje się bowiem, że często wśród klientów popularnością cieszą się całkiem inne firmy niż podawane w oficjalnych specjalistycznych publikatorach. Najlepszym testem jest rekomendacja znajomego.
Głosy naszych Czytelników traktujemy jako poręczenia dla firm, na które głosują. Nasza Po-ziomnica jest potwierdzeniem jakości świadczonych usług, „czytelniczym certyfikatem” ułatwia-jącym firmie działalność.
O nagrodę tę stara się zazwyczaj wiele firm budowlanych z naszego regionu oraz uczestniczą-cych w wiosennych targach organizowanych przez Międzynarodowe Targi Lubelskie. Jest ona oryginalną rekomendacją dla każdego przedsiębiorstwa.
Wyróżnionym firmom nagroda ta ułatwia funkcjonowanie na trudnym obecnie rynku budowla-nym, pomaga w promocji zarówno jej produktów, jak i działalności. Dotychczas nagrodzone firmy to: Vikking Składy Budowlane, Twój Ciepły Dom, Gloria – Zakład Produkcji Stolarki PCW, PPB Prefabet Lubartów S.A. i Pol - Skone. Funkcjonują one w branży budowlanej od lat, cieszą się zaufaniem i szacunkiem klientów oraz innych przedsiębiorstw.
W tym roku, wzorem lat ubiegłych, o wyróżnieniu konkretnej firmy decydują nasi Czytelnicy biorąc udział w organizowanym plebiscycie. Swoje głosy można oddać na kuponach, z których pierwszy publikujemy już dzisiaj (następne będą w kolejnych trzech wydaniach dodatku Dom). Wycięte kupony należy przynieść lub przesłać pod adres: Redakcja Dziennika Wschodnie-go, Lublin, ul. Staszica 20, z dopiskiem „Poziomnica”. Kupony przyjmujemy do 28 marca br. Wycięte kupony można będzie również wrzucać do urny stojącej obok stoiska Dziennika Wschodniego na targach budowlanych Lubdom – wiosna 2003 r., które odbędą się 28–30 marca br. w obiektach Politechniki Lubelskiej w Lublinie. Przyjmować je będziemy tam jeszcze 29 marca do godz. 14. Wśród Czytelników, którzy wezmą udział w plebiscycie rozdamy nagrody niespodzianki.
Kto w tym roku otrzyma prestiżową Poziomnicę Dziennika Wschodniego – dowiemy się jesz-cze podczas targów budowlanych Lubdom – wiosna 2003 r. URSZULA KIELLER
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24