sobota, 20 stycznia 2018 r.

Dom

Prestiżowa Poziomnica

  Edytuj ten wpis
Dodano: 12 marca 2003, 17:05Tradycyjnie już od sześciu lat na lubelskich wiosennych targach budowlanych Lubdom – wiosna 2003 organizowanych przez Międzynarodowe Targi Lubelskie SA wręczymy Prestiżową Poziomnicę. Otrzyma ją firma, która zwycięży w naszym redakcyjnym plebiscycie.
W naszym plebioscycie Czytelnicy dokonuja oceny firmy, poprzez głosowanie na wybrane przedsiębiorstwa decydują. Okazuje się bowiem, że często wśród klientów popularnością cieszą się całkiem inne firmy niż podawane w oficjalnych specjalistycznych czasopismach.
Głosy naszych Czytelników traktujemy jako poręczenia dla firm, na które głosują. Nasza Po-ziomnica jest potwierdzeniem jakości świadczonych usług. O nagrodę tę stara się zazwyczaj wiele firm budowlanych z naszego regionu oraz uczestniczących w wiosennych targach organi-zowanych przez Międzynarodowe Targi Lubelskie SA. Jest ona świetną rekomendacją dla każde-go przedsiębiorstwa.
Wyróżnionym firmom nagroda ta ułatwia funkcjonowanie na trudnym obecnie rynku budowla-nym, pomaga w promocji zarówno jej produktów, jak i działalności. Dotychczas nagrodzone firmy to: Vikking Składy Budowlane, Twój Ciepły Dom, Gloria – Zakład Produkcji Stolarki PCW, PPB Prefabet Lubartów S.A. i Pol - Skone.
Wzorem lat ubiegłych, o wyróżnieniu konkretnej firmy decydują nasi Czytelnicy biorąc udział w organizowanym plebiscycie. Swoje głosy można oddać na kuponach (publikujemy poniżej ). Wycięte kupony należy przynieść lub przesłać pod adres: Redakcja Dziennika Wschodnie-go, Lublin, ul. Staszica 20, z dopiskiem „Poziomnica”. Kupony przyjmujemy do 28 marca br. Kupony można będzie również wrzucać do urny stojącej obok stoiska Dziennika Wschodniego na targach budowlanych Lubdom – wiosna 2003 r., które odbędą się 28–30 marca br. w obiektach Politechniki Lubelskiej w Lublinie. Przyjmować je będziemy tam jeszcze 29 marca do godz. 14. Wśród Czytelników, którzy wezmą udział w plebiscycie rozdamy nagrody niespodzianki.
URSZULA KIELLER
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!