poniedziałek, 1 maja 2017 r.

Dom

Prestiżowa Poziomnica

Dodano: 12 marca 2003, 17:05Tradycyjnie już od sześciu lat na lubelskich wiosennych targach budowlanych Lubdom – wiosna 2003 organizowanych przez Międzynarodowe Targi Lubelskie SA wręczymy Prestiżową Poziomnicę. Otrzyma ją firma, która zwycięży w naszym redakcyjnym plebiscycie.
W naszym plebioscycie Czytelnicy dokonuja oceny firmy, poprzez głosowanie na wybrane przedsiębiorstwa decydują. Okazuje się bowiem, że często wśród klientów popularnością cieszą się całkiem inne firmy niż podawane w oficjalnych specjalistycznych czasopismach.
Głosy naszych Czytelników traktujemy jako poręczenia dla firm, na które głosują. Nasza Po-ziomnica jest potwierdzeniem jakości świadczonych usług. O nagrodę tę stara się zazwyczaj wiele firm budowlanych z naszego regionu oraz uczestniczących w wiosennych targach organi-zowanych przez Międzynarodowe Targi Lubelskie SA. Jest ona świetną rekomendacją dla każde-go przedsiębiorstwa.
Wyróżnionym firmom nagroda ta ułatwia funkcjonowanie na trudnym obecnie rynku budowla-nym, pomaga w promocji zarówno jej produktów, jak i działalności. Dotychczas nagrodzone firmy to: Vikking Składy Budowlane, Twój Ciepły Dom, Gloria – Zakład Produkcji Stolarki PCW, PPB Prefabet Lubartów S.A. i Pol - Skone.
Wzorem lat ubiegłych, o wyróżnieniu konkretnej firmy decydują nasi Czytelnicy biorąc udział w organizowanym plebiscycie. Swoje głosy można oddać na kuponach (publikujemy poniżej ). Wycięte kupony należy przynieść lub przesłać pod adres: Redakcja Dziennika Wschodnie-go, Lublin, ul. Staszica 20, z dopiskiem „Poziomnica”. Kupony przyjmujemy do 28 marca br. Kupony można będzie również wrzucać do urny stojącej obok stoiska Dziennika Wschodniego na targach budowlanych Lubdom – wiosna 2003 r., które odbędą się 28–30 marca br. w obiektach Politechniki Lubelskiej w Lublinie. Przyjmować je będziemy tam jeszcze 29 marca do godz. 14. Wśród Czytelników, którzy wezmą udział w plebiscycie rozdamy nagrody niespodzianki.
URSZULA KIELLER
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24