środa, 21 marca 2018 r.

Dom

Prestiżowa Poziomnica

  Edytuj ten wpis
Dodano: 27 marca 2003, 13:24


d Tradycyjnie już od sześciu lat na lubelskich wiosennych targach budowlanych Lubdom – wiosna 2003 organizowanych przez Międzynarodowe Targi Lubelskie SA wręczamy Poziomnicę Dziennika Wschodniego. Otrzymuje ją firma, która zwycięża w naszym redakcyjnym plebiscycie.
Dzisiaj publikujemy przedostatni konkursowy kupon. Ostatni będzie zamieszczony 28 marca br. w piątkowym magazynowym wydaniu Dziennika Wschodniego. Wypełnione kupony nadsyłacie Państwo do nas z całego województwa. W ubiegłym roku laureatem plebiscytu została firma Pol - Skone. Kto zwycięży w tym roku, przekonamy się już w sobotę, czyli 29 marca br. podczas uro-czystości wręczania medali i wyróżnień Międzynarodowych Targów Lubelskich S.A.
Nasza Poziomnica jest potwierdzeniem jakości świadczonych usług, czytelniczym certyfikatem ułatwiającym firmie działalność. Wyróżnionym przedsiębiorstwom nagroda ta ułatwia funkcjo-nowanie na trudnym obecnie rynku budowlanym.
Wycięte kupony należy przynieść lub przesłać pod adres: Redakcja Dziennika Wschodnie-go, Lublin, ul. Staszica 20, z dopiskiem „Poziomnica”. Kupony przyjmujemy do 28 marca br. Kupony można będzie również wrzucać do urny stojącej obok stoiska Dziennika Wschodniego na targach budowlanych Lubdom – wiosna 2003 r., które odbędą się 28–30 marca br. w obiektach Politechniki Lubelskiej w Lublinie. Przyjmować je będziemy tam jeszcze 29 marca do godz. 14.
Wśród Czytelników, którzy wezmą udział w plebiscycie rozdamy pięć atrakcyjnych nagród niespodzianek.
URSZULA KIELLER
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!