czwartek, 25 maja 2017 r.

Dom

Prestiżowa Poziomnica

Dodano: 27 marca 2003, 13:24


d Tradycyjnie już od sześciu lat na lubelskich wiosennych targach budowlanych Lubdom – wiosna 2003 organizowanych przez Międzynarodowe Targi Lubelskie SA wręczamy Poziomnicę Dziennika Wschodniego. Otrzymuje ją firma, która zwycięża w naszym redakcyjnym plebiscycie.
Dzisiaj publikujemy przedostatni konkursowy kupon. Ostatni będzie zamieszczony 28 marca br. w piątkowym magazynowym wydaniu Dziennika Wschodniego. Wypełnione kupony nadsyłacie Państwo do nas z całego województwa. W ubiegłym roku laureatem plebiscytu została firma Pol - Skone. Kto zwycięży w tym roku, przekonamy się już w sobotę, czyli 29 marca br. podczas uro-czystości wręczania medali i wyróżnień Międzynarodowych Targów Lubelskich S.A.
Nasza Poziomnica jest potwierdzeniem jakości świadczonych usług, czytelniczym certyfikatem ułatwiającym firmie działalność. Wyróżnionym przedsiębiorstwom nagroda ta ułatwia funkcjo-nowanie na trudnym obecnie rynku budowlanym.
Wycięte kupony należy przynieść lub przesłać pod adres: Redakcja Dziennika Wschodnie-go, Lublin, ul. Staszica 20, z dopiskiem „Poziomnica”. Kupony przyjmujemy do 28 marca br. Kupony można będzie również wrzucać do urny stojącej obok stoiska Dziennika Wschodniego na targach budowlanych Lubdom – wiosna 2003 r., które odbędą się 28–30 marca br. w obiektach Politechniki Lubelskiej w Lublinie. Przyjmować je będziemy tam jeszcze 29 marca do godz. 14.
Wśród Czytelników, którzy wezmą udział w plebiscycie rozdamy pięć atrakcyjnych nagród niespodzianek.
URSZULA KIELLER
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24