środa, 21 lutego 2018 r.

Dom

Rekordowa „Złota Kielnia”

  Edytuj ten wpis
Dodano: 16 lipca 2009, 13:52
Autor: (bmk)

Wprawdzie konkurs Złota Kielnia 2008 rozstrzygnięty zostanie dopiero w październiku, ale już padł w nim rekord.

Do Oddziału Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa w Lublinie, organizatora konkursu, zgłoszono 16 inwestycji – najwięcej w historii. Być moze będzie ich jeszcze więcej, bo niektórzy zwlekają ze zgłoszeniem do ostatniej chwili.


W tym roku o statuetkę „Złotej Kielni” ubiegały się będą:
* Budynek handlowo-usługowy Galeria S przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 22 w Świdniku i Gimnazjum nr 10 przy ul. Wajdeloty 12 w Lublinie – obie inwestycje zgłosiła firma HEN-BUD Sp. z o.o. w Lublinie.


* Kamienica Staromiejska przy ul. Grodzkiej 15 w Lublinie zgłoszona przez Przedsiębiorstwo KOBUD Sp. z o.o. w Łęcznej.


* Rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku magazynowego na cele produkcji wyrobów cukierniczych w Cukrowni „Opole” przy ul. Fabrycznej 23 w Opolu Lubelskim – zgłoszenie Przedsiębiorstwa Wielobranżowego TEXPO Sp. z o.o. w Lublinie.


* Kompleks magazynowo-przechowalniczy w Polubiczach Dworskich 34 (gmina Wisznice) zgłoszony przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HORYZONT Mieczysław Hryciuk w Białej Podlaskiej.


* Szpital Rejonowy przy ul. Krasnostawskiej 52 w Łęcznej – zgłoszenie PBP PUŁAWY – DOMBUD Sp. z o.o. w Puławach.


* Pawilon handlowy nr 25 przy ul. Hrubieszowskiej 30a w Zamościu zgłoszony przez SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Robotnik” w Zamościu.


* Oczyszczalnia ścieków w Piotrowicach (gm. Strzyżewice) – zgłoszenie Gminy Strzyżewice.


* Osiedle Spadochroniarzy Południe 3 w Świdniku (budynki wielorodzinne nr 1 i 2) zgłoszone przez Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane HENPOL Henryk Polak w Lublinie.


* Budynek przychodni NZOZ LEK-DENT przy ul. Wołyńskiej 32 w Chełmie – zgłoszenie firmy EUROBUDEKO Sp. z o.o. w Chełmie.


* Hala produkcyjna przy ul. Leśnej 4B w Krasnymstawie zgłoszona przez KARTONEX Sp. z o.o. w Krasnymstawie.


* Galeria handlowa OLIMP IV przy al. Spółdzielczości Pracy 30–32 w Lublinie – zgłoszenie Przedsiębiorstwa Robót Specjalistycznych WSCHÓD Sp. z o.o. w Lublinie.


* Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej – Oddział przy ul. Jasnej 1/Ewangelickiej 4 w Lublinie zgłoszony przez Poleksbud Trade Sp. z o.o. w Lublinie.


* Zbiornik wodny na rzece Wieprz w Nieliszu – zgłoszenie Wojewódzkiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Lublinie.


* Kotłownia węglowa w Oddziale KSC SA Cukrownia „Krasnystaw” w Siennicy Nadolnej zgłoszona przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „BUDMAT” Spółka Jawna Tadeusz Rozmus, Józef Małysz w Zamościu.


* Hala sportowa i pływalnia w ramach ośrodka sportowego Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej 31 w Lublinie – zgłoszenie BUDIMEX DROMEX S.A. w Warszawie, Biuro w Lublinie.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!