czwartek, 22 lutego 2018 r.

Dom

Szczęśliwa siódemka

  Edytuj ten wpis
Dodano: 10 marca 2004, 17:39


Od siedmiu lat dodatek „Dom” – Dziennika Wschodniego organizuje wśród Czytelników plebiscyt na najlepszą – ich zdaniem – firmę związaną z branżą budowlaną. Wyróżniające się przedsiębiorstwo nagradzamy Prestiżową Poziomnicą. Wręczenie jej zawsze odbywa się podczas wiosennej edycji Międzynarodowych Targów Lubelskich.
Nasz plebiscyt na stałe wrósł w kalendarz imprez budowlanych organizowanych w województwie lubelskim. Dzięki temu już po raz siódmy chcemy wspólnie z Państwem wyróż-nić firmę, która swoim działaniem potwierdza, że zasługuje na naszą Poziomnicę. Podobnie, jak w latach poprzednich, tak i w tym roku otrzymaliśmy kilkaset kuponów od Czytelników z całego regionu. Nadsyłaliście Państwo swoje zgłoszenia z Kraśnika, Chełma, Włodawy, Żukowa, Toma-szowa Lub., Opola, Lublina, itp. Wśród pretendentów do naszej nagrody wskazywano m. in. na takie firmy, jak Perfekt, Montex Okna, Faelbud, Henpol, Omega - Nowoczesne Materiały Bu-dowlane, Pol – Skone S.A., Gala SA
Ocenę każdej firmy pozostawiliśmy Czytelnikom. Każdy z Państwa, głosując na wybrane przedsiębiorstwo, decydował, która firma zostanie wyróżniona tą nagrodą. Okazuje się bowiem, że często wśród klientów popularnością cieszą się całkiem inne firmy niż liderzy podawani w oficjalnych specjalistycznych wydawnictwach. Głosy Czytelników traktowaliśmy jako porę-czenia dla firm, na które głosują.
Nasza Poziomnica jest takim redakcyjnym, „czytelniczym certyfikatem” i ceniona jest wśród przedstawicieli branży budowlanej. Wyróżnionym firmom nagroda ta bardzo często ułatwia funkcjonowanie na trudnym obecnie rynku budowlanym i pomaga zarówno w promocji produk-tów, jak i ogólnej działalności. Stara się o nią zazwyczaj wiele firm budowlanych z naszego regionu oraz uczestniczących w wiosennych targach organizowanych przez Międzynarodowe Targi Lubelskie.
Kto w tym roku otrzyma prestiżową Poziomnicę Dziennika Wschodniego – dowiemy się już w najbliższą niedzielę (14 marca br.) w samo południe, podczas wręczania targowych medali Lubdom – wiosna 2004. URSZULA KIELLER
NA PODDRUKU w RAMCE
Dotychczasowi laureaci Poziomnicy Dziennika Wschodniego:
* 1998 r. - Vikking Składy Budowlane,
* 1999 r. - Twój Ciepły Dom,
* 2000 r. - Gloria – Zakład Produkcji Stolarki PCW,
* 2001 r. - PPB Prefabet Lubartów SA,
* 2002 r. - Pol – Skone Sp. z o.o.,
* 2003 r. – Ferno
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!