wtorek, 20 marca 2018 r.

Dom

Targi budowlane czas zacząć

  Edytuj ten wpis
Dodano: 25 września 2002, 11:42

XIII Lubelskie Targi Budowlane „Lubdom – jesień 2002” i V Lubelskie Targi Energetyczne odbędą się w dniach 27–29 września 2002 r. w Lublinie. Udział w nich weźmie ponad 110 wystawców.
Lubelskie targi cieszą się opinią jednej z największych imprez budowlanych w kraju. Pomimo odczuwalnej w branży recesji organizatorom udało się i tym razem zaprosić ponad 110 wystaw-ców z regionu oraz Polski do wzięcia udziału w targach.
– W porównaniu do imprez krajowych, które przeżywają dotkliwe zmniejszenie zarówno licz-by wystawców, jak i zwiedzających, my aż tak tego nie odczuwamy. Wiadomo, że targi jesienne są już tradycyjnie mniej liczne od swoich wiosennych odpowiedników – mówi Janusz Dwornic-ki, szef Lubelskiej Agencji Informacyjnej.
Organizatorzy przygotowali dla wystawców 3,5 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej, na którą składają się z obiekty sportowe Politechniki Lubelskiej oraz specjalnie dostawiona hala. Wystawcy zaprezentują bogatą ofertę materiałów budowlanych ściennych i stropowych oraz instalacyjnych – grzewczych, elektrycznych, sanitarnych. W targach licznie będzie również uczestniczyć grupa firm z branż uzupełniających, jak na przykład z rynku wykończenia i wyposa-żenia wnętrz, meblarskiego, itp.
Na tegorocznych targach, wzorem lat ubiegłych, udział weźmie szeroka reprezentacja branży budowlanej i to zarówno producentów, jak i handlowców. Wśród wystawców nie zabraknie lo-kalnych i krajowych zarazem potentatów broniących barw Lubelszczyzny, m.in. Pol-Skone, Lubelski Węgiel Bogdanka, Natura, Ferno, Maxform. Jak zapewniają organizatorzy udział w imprezie wezmą także przedstawiciele z Ukrainy i Białorusi.
Najlepsze firmy i najciekawsze stoiska nagrodzone zostaną medalami i wyróżnieniami MTL S.A. oraz Złotymi, Srebrnymi i Brązowymi Kaskami Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa.
Uroczyste otwarcie XIII Lubelskich Targów Budowlanych „Lubdomu – jesień 2002” i V Lubelskich Targów Energetycznych nastąpi 27 września br. o godz. 10. Targi zwiedzać można codziennie w godz. 10–18 w obiektach sportowych Politechniki Lubelskiej mieszczą-cych się przy ul. Nadbystrzyckiej 36 B.
Urszula Kieller
Podpis pod zdjęcie
Targi budowlane zawsze cieszą się dużym powodzeniem i licznie są odwiedzane.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!