sobota, 29 kwietnia 2017 r.

Dom

Targi budowlane czas zacząć

Dodano: 25 września 2002, 11:42

XIII Lubelskie Targi Budowlane „Lubdom – jesień 2002” i V Lubelskie Targi Energetyczne odbędą się w dniach 27–29 września 2002 r. w Lublinie. Udział w nich weźmie ponad 110 wystawców.
Lubelskie targi cieszą się opinią jednej z największych imprez budowlanych w kraju. Pomimo odczuwalnej w branży recesji organizatorom udało się i tym razem zaprosić ponad 110 wystaw-ców z regionu oraz Polski do wzięcia udziału w targach.
– W porównaniu do imprez krajowych, które przeżywają dotkliwe zmniejszenie zarówno licz-by wystawców, jak i zwiedzających, my aż tak tego nie odczuwamy. Wiadomo, że targi jesienne są już tradycyjnie mniej liczne od swoich wiosennych odpowiedników – mówi Janusz Dwornic-ki, szef Lubelskiej Agencji Informacyjnej.
Organizatorzy przygotowali dla wystawców 3,5 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej, na którą składają się z obiekty sportowe Politechniki Lubelskiej oraz specjalnie dostawiona hala. Wystawcy zaprezentują bogatą ofertę materiałów budowlanych ściennych i stropowych oraz instalacyjnych – grzewczych, elektrycznych, sanitarnych. W targach licznie będzie również uczestniczyć grupa firm z branż uzupełniających, jak na przykład z rynku wykończenia i wyposa-żenia wnętrz, meblarskiego, itp.
Na tegorocznych targach, wzorem lat ubiegłych, udział weźmie szeroka reprezentacja branży budowlanej i to zarówno producentów, jak i handlowców. Wśród wystawców nie zabraknie lo-kalnych i krajowych zarazem potentatów broniących barw Lubelszczyzny, m.in. Pol-Skone, Lubelski Węgiel Bogdanka, Natura, Ferno, Maxform. Jak zapewniają organizatorzy udział w imprezie wezmą także przedstawiciele z Ukrainy i Białorusi.
Najlepsze firmy i najciekawsze stoiska nagrodzone zostaną medalami i wyróżnieniami MTL S.A. oraz Złotymi, Srebrnymi i Brązowymi Kaskami Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa.
Uroczyste otwarcie XIII Lubelskich Targów Budowlanych „Lubdomu – jesień 2002” i V Lubelskich Targów Energetycznych nastąpi 27 września br. o godz. 10. Targi zwiedzać można codziennie w godz. 10–18 w obiektach sportowych Politechniki Lubelskiej mieszczą-cych się przy ul. Nadbystrzyckiej 36 B.
Urszula Kieller
Podpis pod zdjęcie
Targi budowlane zawsze cieszą się dużym powodzeniem i licznie są odwiedzane.

Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24