czwartek, 27 kwietnia 2017 r.

Dom

Targi budowlane wiosną

Dodano: 11 lutego 2003, 17:15


Międzynarodowe Targi Lubelskie S.A. zapowiadają wiosenne targi Budowlane „Lubdom wiosna – 2003 r.” Będzie to już XIV edycja największej branżowej wystawy w regionie.
W ubiegłym roku wiosenne targi przyciągnęły około 200 wystawców, a jesienne ponad 150. Pomimo kryzysu odczuwanego w branży budowlanej chętnych do uczestniczenia w tego typu imperzie nie brakuje.
– Sądzę, że w tym roku wiosenne targi nie będą gorsze od poprzednich. Na największej krajowej tegorocznej imprezie budowlanej, Budmie 2003 także było mniej firm. Regres w budownictwie daje się po prostu odczuć. Producenci, którzy funkcjonują na rynku chcą pokazywać swoje produkty i nie brakuje zainteresowania nimi ze strony inwestorów – mówi Janusz Dwornicki, dyrektor MTL S.A.
Lubelskie biuro targów przyjmuje kolejne zgłoszenia firm z Warszawy, Radomia, Łodzi, Śląska. Licznie będzie reprezentowany nasz region. Organizatorzy szykują dla wystawców około 3 tys. mkw. powierzchni targowej (hala sportowa Politechniki Lubelskiej i specjalna hala przenośna).
XIV Lubelskie targi Budowlane „Lubdom – wiosna 2003” odbędą się w dniach 28–30 marca br. na terenie obiektów sportowych Politechniki Lubelskiej, mieszczących się przy ul. Nadbystrzyckiej.
Szczegółowe informacje dotyczące targów uzyskać można w biurze MTL S.A., ul. Złota 3, tel./faks (081) 532 33 17. (e)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24