niedziela, 21 stycznia 2018 r.

Dom

Targi Mieszkań i Nieruchomości, 23-25 października 2015


Targi Mieszkań i Nieruchomości (23-25 października) to obowiązkowa pozycja w kalendarzu, wszystkich, którzy planują zakup mieszkania, budowę domu lub inwestycje w nieruchomości i grunty. Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością wśród zwiedzających – edycję Wiosna 2015 odbywająca się wspólnie z Tragami Budowlanymi LUBDOM odwiedziło niemal 8 000 osób.

Wśród wystawców Targów Mieszkań i Nieruchomości znajdą się m.in.: wiodący developerzy, biura i agencje nieruchomości, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, spółdzielnie mieszkaniowe, banki, doradcy kredytowi i finansowi. Nieodłącznym elementem Targów są wykłady, debaty oraz spotkania i możliwość rozmowy z autorytetami w branży. Poruszane tematy będą dotyczyć m.in. uciążliwych najemców i lokatorów. Nowość tegorocznej edycji to bezpłatne porady prawne. Wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość skonsultowania się z radcami prawnymi i prawnikami w kwestiach dotyczących prawnych aspektów zakupu i obrotu  nieruchomości  oraz  ich finansowania. 

W tym samym czasie odbywają się Targi Wyposażenia Wnętrz Aranżacje Scena Design. Zakres tematyczny targów to przede wszystkim prezentacja akcesoriów i elementów wyposażenia wnętrz, kolekcji meblowych, usług projektowych i wykończeniowych. Wydarzenie skierowane jest do osób poszukujących inspiracji w wyposażeniu domu i biura, jak również do projektantów i przedsiębiorstw branżowych pragnących zorientować się w najnowszych trendach.

Współpraca branż – mieszkaniowej i wnętrzarsko-designerskiej umożliwia prezentację kompleksowej oferty oraz pełniejsze zapoznanie się z możliwościami na rynku.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Zapraszamy w dniach:

23 października (piątek) w godz. 12.00 – 18.00

24 października  (sobota) w godz. 10.00 – 18.00

25 października (niedziela) w godz. 10.00 – 17.00

www.aranzacje.targi.lublin.pl

www.mieszkania.targi.lublin.pl

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!