poniedziałek, 1 maja 2017 r.

Dom

Teraz Pol-Skone

Dodano: 28 maja 2002, 20:43
Autor: (E)

W XII edycji konkursu na najlepsze produkty i usługi polskie – „Teraz Polska” lubelskie przedsiębiorstwo Pol-Skone, znany producent drzwi i okien, otrzymało Godło Promocyjne „Teraz Polska” za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu Pol-Skone FR. Lubelska firma otrzymała to prestiżowe godło promocyjne rok po roku, jako jedyna w historii tego konkursu. W miniony czwartek prezydent Rzeczpospolitej Aleksander Kwaśniewski wręczył w Pałacu Prezydenckim nagrodę dyrektorowi naczelnemu Pol-Skone inż. Janowi Szulżykowi. Statuetka „Teraz Polska” została wręczona dyrektorowi handlowemu Pol-Skone mgr. inż. Sławomirowi Szulżykowi na koncercie galowym finału XII edycji konkursu w Teatrze Wielkim w Warszawie. Nagrodzona propozycja to drzwi przeciwpożarowe wytrzymujące napór ognia i dymu przez 60 lub 45 min. Ich izolacyjność akustyczna sięga 42 decybeli. Wcześniej takie drzwi konieczne w wielu budynkach użyteczności publicznej sprowadzano z zagranicy.
Pol-Skone, renomowany producent drzwi i okien, zdobyło po raz drugi godło „Teraz Polska”. W 2001 roku, podczas XI edycji konkursu, Pol-Skone zdobyło tytuł „Teraz Polska” za serię drzwi wewnątrzlokalowych malowanych, okleinowanych i laminowanych.
– Uhonorowanie nas godłem „Teraz Polska” potwierdza solidność, niezawodność i najwyższą jakość produkowanych wyrobów – cieszy się dyrektor generalny Pol-Skone Jan Szulżyk.

Pol-Skone Sp. z o.o. powstało w 1990 roku. W ciągu ponad 12 lat stało się jedną z dynamicznie rozwijających się firm w Polsce w branży producentów drzwi i okien. Ma ponad 450 punktów dostaw w całym kraju. Korzystając ze skandynawskich technologii produkcji drzwi oraz doświadczenia wysoko kwalifikowanych pracowników szybko zdobyło sobie pozycję lidera na rynku. W Lublinie mieści się Zakład Produkcyjny nr 1, natomiast obróbka surowca tartacznego odbywa się
w Zakładzie nr 2 w Zalesiu k. Lublina. Najnowocześniejszym i jednocześnie najnowszym zakładem jest dawna Biłgorajska Fabryka Mebli. Tam prowadzona jest obróbka drewna oraz produkcja drzwi i okien. W firmie zatrudnionych jest ponad 650 osób. Produkcja w Pol-Skone Sp. z o.o. opiera się na zdobytej normie ISO 9001 obejmującej wszystkie działania poczynając od produkcji poprzez sprzedaż i serwis.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24