sobota, 24 lutego 2018 r.

Dom

Wygraj projekt własnego domu

  Edytuj ten wpis
Dodano: 6 lutego 2003, 15:43Powoli dobiega końca nasz konkurs, w którym pięć osób wygra gotowe projekty domów jednorodzinnych przygotowane przez Studium Atrium. Listę szczęśliwców podamy już w następnym wydaniu naszego dodatku.
Kupony z kolejnymi dobrymi rozwiązaniami systematycznie napływają do naszej redakcji. Okazało się, że konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego woje-wództwa. Otrzymaliśmy również kilka interesujących listów, w których zwracacie się Państwo o pomoc. Spróbujemy zaradzić Państwa problemom. Do kogo natomiast uśmiechnie się szczęśli-wy konkursowy los przekonamy się już 12 lutego br.
Projekty domów jednorodzinnych (w cenie 1100 zł jeden), które biorą udział w konkursie, przygotowali architekci ze znanego „Studia Atrium” z Bielska - Białej. Konkurs organizujemy wspólnie z Przedsiębiorstwem Projektowo – Usługowym „Gepro” zajmującym się dystrybucją projektów architektonicznych i sprzedażą katalogów. Do wygrania fachowcy wybrali 5 projektów cieszących się dotychczas dużą popularnością wśród osób zainteresowanych budową własnego domu.
Przez cały czas trwania konkursu publikowaliśmy pytanie konkursowe tematycznie związane z budową domu, kupon konkursowy oraz zdjęcie projektu będącego nagrodą. Osoby, które wy-grają, będą mogły wybrać ten projekt, który im najbardziej przypadł do gustu.
Żeby wziąć udział w konkursie należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie. W udzieleniu pra-widłowej ostatniej już odpowiedzi na zadane pytanie pomoże Państwu tekst poradnikowy publi-kowany obok.
DZISIEJSZE PYTANIE KONKURSOWE:
Podaj różnicę pomiędzy tarasem a balkonem.
Kupony z prawidłową odpowiedzią należy przesłać na adres: „Dziennik Wschodni”, do-datek „Dom”, ul. Staszica 20, 20 - 950 Lublin z dopiskiem „Projekt własnego domu”. Aby uczestniczyć w losowaniu nagród wystarczy nadesłać jeden poprawnie wypełniony kupon. Im więcej nadesłanych kuponów, tym większa szansa na wygraną. Ostatnie kuponu będzie-my przyjmować do 10 lutego br., natomiast oficjalne wyniki podamy 12 lutego w naszym dodatku „Dom”.
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można uzyskać w firmie „Gepro” mieszącej się przy ul. Czechowskiej 4 w Lublinie, tel. (081) 743 72 08; (081) 532 94 22. Urszula Kieller
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!