niedziela, 28 maja 2017 r.

Dom

Wygraj projekt własnego domu

Dodano: 6 lutego 2003, 15:43Powoli dobiega końca nasz konkurs, w którym pięć osób wygra gotowe projekty domów jednorodzinnych przygotowane przez Studium Atrium. Listę szczęśliwców podamy już w następnym wydaniu naszego dodatku.
Kupony z kolejnymi dobrymi rozwiązaniami systematycznie napływają do naszej redakcji. Okazało się, że konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego woje-wództwa. Otrzymaliśmy również kilka interesujących listów, w których zwracacie się Państwo o pomoc. Spróbujemy zaradzić Państwa problemom. Do kogo natomiast uśmiechnie się szczęśli-wy konkursowy los przekonamy się już 12 lutego br.
Projekty domów jednorodzinnych (w cenie 1100 zł jeden), które biorą udział w konkursie, przygotowali architekci ze znanego „Studia Atrium” z Bielska - Białej. Konkurs organizujemy wspólnie z Przedsiębiorstwem Projektowo – Usługowym „Gepro” zajmującym się dystrybucją projektów architektonicznych i sprzedażą katalogów. Do wygrania fachowcy wybrali 5 projektów cieszących się dotychczas dużą popularnością wśród osób zainteresowanych budową własnego domu.
Przez cały czas trwania konkursu publikowaliśmy pytanie konkursowe tematycznie związane z budową domu, kupon konkursowy oraz zdjęcie projektu będącego nagrodą. Osoby, które wy-grają, będą mogły wybrać ten projekt, który im najbardziej przypadł do gustu.
Żeby wziąć udział w konkursie należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie. W udzieleniu pra-widłowej ostatniej już odpowiedzi na zadane pytanie pomoże Państwu tekst poradnikowy publi-kowany obok.
DZISIEJSZE PYTANIE KONKURSOWE:
Podaj różnicę pomiędzy tarasem a balkonem.
Kupony z prawidłową odpowiedzią należy przesłać na adres: „Dziennik Wschodni”, do-datek „Dom”, ul. Staszica 20, 20 - 950 Lublin z dopiskiem „Projekt własnego domu”. Aby uczestniczyć w losowaniu nagród wystarczy nadesłać jeden poprawnie wypełniony kupon. Im więcej nadesłanych kuponów, tym większa szansa na wygraną. Ostatnie kuponu będzie-my przyjmować do 10 lutego br., natomiast oficjalne wyniki podamy 12 lutego w naszym dodatku „Dom”.
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można uzyskać w firmie „Gepro” mieszącej się przy ul. Czechowskiej 4 w Lublinie, tel. (081) 743 72 08; (081) 532 94 22. Urszula Kieller
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!