wtorek, 23 maja 2017 r.

Dom

Wygrali projekt własnego domu

Dodano: 4 marca 2003, 16:02


Pięć osób, mieszkańców naszego województwa, wygrało gotowe projekty domów, w konkursie organizowanym przez Studio Atrium z Bielska – Białej, lubelską firmę Gepro oraz dodatek Dom. Prawie wszyscy chcą rozpocząć jeszcze w tym roku budowy.
– Szczęśliwy kupon wysłała nasza córka i dzięki niej marzenia zamieszkania we własnym do-mu zaczęły nabierać konkretnych kształtów. Obecnie załatwiamy ostatnie formalności związane z działką budowlaną i w tym roku rozpoczynamy budowę – mówią Ewa i Stanisław Pogorzelec z Chełma
Podobnie zamierzają zrobić państwo Henryka i Krzysztof Różańscy z Dereźni Solskiej.
– Teraz mieszkamy w budynku gospodarczym przystosowanym do zamieszkania. Jest pokój, łazienka, spiżarka, ale chcieliśmy poprawić nasze warunki. Zamierzaliśmy rozpocząć budowę swojego domu dopiero w przyszłym roku, ale wygrana zmobilizowała nas do działania. W tym roku rozpoczniemy inwestycję – stwierdza pani Henryka Różańska.
O wyprowadzce z blokowego M marzy także pani Elżbieta Głąb, która po odbiór nagrody przy-jechała razem z mężem Grzegorzem.
– Moja czteroosobowa rodzina zajmuje mieszkanie liczące ok. 50 mkw. Wcześniej zawsze mieszkałam w domu jednorodzinnym i chciałabym, żeby moje dzieci poznały tego urok. Mamy działkę i chcemy w tym roku rozpocząć budowę – mówi uśmiechnięta pani Elżbieta Głąb z Bychawy.
Projekty domów jednorodzinnych (w cenie 1100 zł) przygotowali architekci ze znanego „Stu-dio Atrium” z Bielska - Białej. Konkurs został zorganizowany wspólnie z lubelskim Przedsiębior-stwem Projektowo – Usługowym „Gepro” zajmującym się architektonicznych i sprzedażą katalo-gów. Nadesłano prawie 400 kuponów z różnych miejscowości naszego regionu. Każda z osób, która wygrała projekt, mogła wybrać najlepiej mu odpowiadający z pośród pięciu zaproponowa-nych przez Studio Atrium.
Gratulujemy wszystkim! Projekty domów są eleganckie i bardzo funkcjonale. Pod koniec roku, kiedy budowy będą już w toku przedstawimy je w naszym dodatku. Urszula Kieller
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24