niedziela, 30 kwietnia 2017 r.

Dom

Wygrali projekty własnego domu

Dodano: 11 lutego 2003, 17:12

Pięć osób, mieszkańców naszego województwa wygrało gotowe projekty domów przygotowane przez Studium Atrium w konkursie organizowanym przez dodatek Dom, lubelską firmą Gepro i Studium Atrium.
Nasz konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i powodzeniem wśród Czytelników. Świadczyć o tym może chociażby liczba kuponów nadesłanych do redakcji. Otrzymaliśmy ich prawie 320. Napływały do nas sukcesywnie z różnych miejscowości województwa m.in.: Cheł-ma, Biłgoraja, Łącznej, Lublina, Stężycy, Szczebrzeszyna, Zamościa, itd.
Nagrodami, zgodnie z zapowiedzią, jest pięć projektów domów jednorodzinnych (w cenie 1100 zł jeden), które przygotowali architekci ze znanego „Studia Atrium” z Bielska - Białej. Zewnętrz-ne ich wizerunki prezentowaliśmy na łamach naszego dodatku. Niektórzy z Państwa nadsyłając do nas odpowiedzi wskazywali nawet, który projekt chcieliby wygrać.
Wczoraj odbyło się uroczyste losowanie laureatów konkursu. Zwycięzcami są:
Stanisław Pogorzelec z Chełma, Elżbieta Głąb z Bychawy, Henryka i Krzysztof Różańscy z Dereźni Solskiej, Jan Szlendak z Baranowa i Grzegorz Suchodolski z Łukowa.
Ze względu na to, że każdy z laureatów może wybrać sobie projekt z 5 zaproponowanych, dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o skontaktowanie się z panem Tadeuszem Mazurem z firmy Gepro, współorganizatorem konkursu i wybranie projektu, którym jesteście najbardziej zainteresowani, m.in. pasującego do wielkości działki i posiadanych funduszy przeznaczonych na budowę. Jeśli byłoby to możliwie prosimy o kontakt do 19 lutego br.
– Będziemy służyć fachową radą każdemu z laureatów, który zgłosi się do nas – zapewnia Tade-usz Mazur z firmy Gepro zajmującej się sprzedażą gotowych projektów domów.
Oficjalne przekazanie projektów nastąpi 3 marca br. w siedzibie firmy Gepro mieszczącej się przy ul. Czechowskiej 4 w Lublinie. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można uzyskać także dzwoniąc pod numer telefonu (081) 743 72 08; (081) 532 94 22. Urszula Kieller
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24