środa, 23 sierpnia 2017 r.

Edukacja

Uczniowie najlepsi z najlepszych. Nagrody, dyplomy, gratulacje

Dodano: 11 maja 2017, 17:20
Autor: ask

Kamil Szabat, Szymon Skrzypek i Jonasz Rzucidło z Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Lublinie, laureaci XXII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” byli wśród bohaterów czwartkowej uroczystości na KUL.

Lubelskie Kuratorium Oświaty uhonorowało laureatów tegorocznych konkursów przedmiotowych i tematycznych dla uczniów gimnazjów oraz laureatów wspominanego etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego i Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”.

Nagrodzeni w czwartek gimnazjaliści doskonale napisali olimpiady z języka angielskiego, matematyki, fizyki, języka niemieckiego i polskiego, języka francuskiego, języka hiszpańskiego, chemii, geografii, biologii, historii, języka rosyjskiego, ortograficznego.

W piątek nagrody wręczone zostaną uczniom szkół podstawowych, którzy wykazali się w konkursie ortograficznym oraz konkursach z języka angielskiego, matematycznego, przyrodniczego, historycznego, polonistycznego.

W sumie laureatami nagrodzonymi przez Kuratora Oświaty zostało 258 uczniów szkół podstawowych oraz 505 uczniów gimnazjum. Tytuł laureata uzyskało 763 uczniów ze 105 szkół podstawowych i 103 gimnazjów województwa lubelskiego.

W etapie szkolnym w 6 konkursach tematycznych uczestniczyło ponad 18 tys. uczniów szkół podstawowych, a w etapie szkolnym w 12 konkursach przedmiotowych i 1 konkursie tematycznym uczestniczyło blisko 20 tys. gimnazjalistów.

Nagrodzonych zostało również: 4 laureatów X Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”, 25 uczniów gimnazjum i 20 uczniów szkoły podstawowej laureatów XXII Ogólnopolskiego Kursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego laureatów.

PONIŻEJ LISTA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW ETAPÓW WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW Z GIMNAZJÓW I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

GIMNAZJUM

BIOLOGIA 

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Biedroń

Natalia Paulina

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Bundyra

Jakub Piotr

Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie

Kozakiewicz

Karolina Kornelia

Gimnazjum im. Ks. Stanisława Staszica w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie

Berlicka

Aleksandra

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Nazaruk

Jan Jakub

Gimnazjum nr 1 w Dęblinie

Pawłasek

Jan

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Stanek

Aleksandra Martyna

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich  w Świdniku

Wawszczak

Aleksandra

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Bielecka

Oliwia

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów   w Kraśniku

Capała

Bartłomiej

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Jakimowicz

Weronika Anna

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Kwiatkowska

Natalia Gabriela

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Łyjak

Weronika Magdalena

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Plesz

Bartosz Jakub

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Poniatowej

Pyda

Aleksandra

Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu

Zych

Kamila

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Drozd

Zuzanna Małgorzata

Gimnazjum nr 1  im. Orląt Lwowskich  w Tomaszowie Lubelskim

Jakubiak

Zuzanna Iga

Gimnazjum nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Lubartowie

Klasura

Katarzyna

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Owe-Larsson

 Maja Emilia

Zespół Szkół w Markuszowie Gimnazjum

Wiczołek

Łukasz

Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie

Brożek

Marcin

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Brzozowski

Michał Adam

Gimnazjum Publiczne w Urszulinie

Dynos

Filip

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Furtak

Julia

Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie

Gieroba

Amelia

Gimnazjum im. Unitów Podlaskich w Łomazach

Hołonowicz

 Klaudia

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie

Jędrej

Weronika

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie

Kowalczyk

Aleksandra

Zespół Szkół Ogólnokształcących - Gimnazjum w Dorohusku

Kruk

Joanna

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Krzyna

Patrycja

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Lebowa

Patrycja Anna

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Puławach

Pajewski

Arkadiusz

Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Lubartowie

Sekuła

Michał

Gimnazjum im. Ks. Stanisława Staszica w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie

Ślażyńska

Matylda

Zespół Szkół nr 5 im. Orląt Lwowskich w Krasnymstawie Gimnazjum nr 5 w Krasnymstawie

Tracz

Iga

Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu

Waśko

Julia

Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Kraśniku

Zapalska

Magdalena

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Chwedoruk

Agnieszka

Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie

Kaczmarek

Gloria

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Kołodyńska

Hanna Alicja

Gimnazjum nr 1 im. Orląt Lwowskich w Radzyniu Podlaskim

Romanowska

Małgorzata

I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu

Sawicka

Julia

Gimnazjum nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju

Stelmach

Oliwia Karolina

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Poniatowej

Bożym

Aleksandra

Gimnazjum nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Tomaszowie Lubelskim

Ferenc

Jakub

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Krupa

Martyna Paulina

Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie

Lesiuk

Kaja

Zespół Szkół nr 2 w Opolu Lubelskim Gimnazjum nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim

Strawa

Natalia

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Szydłowska

Klaudia Magdalena

Publiczne Gimnazjum w Trzydniku Dużym

Baran

Wiktoria

Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Łukowie

Chudzik

Marta

Publiczne Gimnazjum im. ks. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Godziszowie Pierwszym

Dziuba

Natalia

Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum w Zalesiu

Kowalina

Michał

Gimnazjum w Izbicy

Kowalska

Aleksandra

Gimnazjum nr 2 im. ks. Zygfryda Berezeckiego w Chełmie

Mroczko

Aleksandra Oliwia

Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu

Salej

Sebastian

Gimnazjum nr 6 im. Sybiraków w Chełmie

Dudziak

Natalia

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Kołtun

Dominika

Zespół Szkół nr 3 Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

Niściór

Wiktoria

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Skrzypek

Piotr

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Wołowska

Maria Alicja

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie

Barańska

Patrycja Aleksandra

Zespół Szkół nr 3 Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

Bochniarz

Paulina

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie

Lochmajer

Wojciech

Gimnazjum nr 1 im.ks. Jana Twardowskiego w Siennicy Nadolnej

Olech

Anna

Gimnazjum nr 11 im. porucznika marynarki Mariana Tadeusza Mokrskiego w Lublinie

Romanowska

Katarzyna

Zespół Szkół nr 3 - Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

Zawisza

Julia

 

FIZYKA

Zespół Szkół im. Ks. Józefa Dąbrowskiego w Żółtańcach

Brudnowski

Bartłomiej

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Puławach

Stasiak

Michał

Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej

Kozłowska

Karolina

Niepubliczne Gimnazjum przy I LO im. Ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach

Mogielnicki

Tadeusz Jakub

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Rzepecki

Bartłomiej Piotr

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Urbański

Jakub Marek

Prywatne Gimnazjum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

Jóźwiak

Jakub Wojciech

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Sadowska

Alicja

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskichw Świdniku

Malinowski

Mateusz Winicjusz

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Pawłowski

Marek Tomasz

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Wilkoławski

Błażej

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Gajek

Karol

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Szymańska

Anna Beata

Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej

Walasek

Dominika

Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie

Wieleba

Kacper

Gimnazjum nr 11 im. porucznika marynarki Mariana Tadeusza Mokrskiego w Lublinie

Fahmi-Amin

Kamil Rami

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Wiśniewski

Hubert Patryk

Publiczne Gimnazjum nr 4  w  ZSO nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Bartuzi

Sebastian

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Bracha

Jagoda Maria

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Cichowlas

Jan Teodor

Społeczne Gimnazjum im. 24 Pułku Ułanów KTE w Kraśniku

Dżugaj

Mikołaj

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Krzyna

Patrycja

Zespół Placówek Oświatowych Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Borkach

Latoch

Łukasz

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Marcowski

Jakub Mateusz

Gimnazjumnr 24 w Lublinie

Pelc

Piotr Marcin

Zespół Szkół nr 1 w Bełżycach

Pietraś

Jakub

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Piszcz

Kamil Paweł

Gimnazjumnr 24 w Lublinie

Skowronek

Zuzanna

Publiczne Gimnazjum nr 4  w ZSO nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Zarzecki

Wojciech

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Publiczne Gimnazjum nr 3 im. E. Plater w Białej Podlaskiej

Fedoruk

Karol Jan

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Dębicka

Emilia Weronika

Gimnazjum nr 1 im. Króla Bolesława Chrobrego w Łęcznej

Dyszewski

Szymon

Zespół Oświatowy Gimnazjum w Stoczku Łukowskim

Figat

Anna

Gimnazjum Publiczne w Urszulinie

Jung

Michał

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Kalicki

Michał

Gimnazjum nr 6 im. Sybiraków w Chełmie

Kidała

Kacper

Gimnazjum nr 6 im. Sybiraków w Chełmie

Kozaczuk

Dawid

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Walicki

Mikołaj Marek

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Witczak

Zuzanna Maria

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Ziętek

Natalia

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Osmałek

Martyna Anna

Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu

Jasiński

Wojciech

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Suryś

Mateusz Piotr

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Komada

Miłosz

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Maksymiuk

Radosław

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Golianek

Jan Bolesław

Zespół Oświatowy - Publiczne Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Kąkolewnicy

Grodzicki

Patryk

Niepubliczne Gimnazjum przy I LO im. Ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach

Gurba

Jakub

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie

Kowalczyk

Maciej

Publiczne Gimnazjum nr 6 im.Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Topyłło

Zuzanna Dominika

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Puławach

Bronikowski

Jan Krzysztof

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Kuniewicz

Igor Franciszek

Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu

Olborska

Alicja Barbara

Gimnazjum nr 1 w Dęblinie

Pawłasek

Jan

Zespół Szkół im. Ks. Józefa Dąbrowskiego w Żółtańcach

Popek

Patryk

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Warchocki

Jan Zbigniew

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Wędrocha

Damian Robert

I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu

Wituch

Jakub

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Buczek

Jakub Arkadiusz

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Krawiec

Karol Kazimierz

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Laskowski

Michał

Publiczne Gimnazjum nr 4 w ZSO nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Seredyn

Dominik Franciszek

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Pietrzak

Alicja

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Szpetmański

Maciej Marek

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Wośko

Krzysztof

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Lisowski

Marek

Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim

Mackiewicz

Jerzy

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Matlakowski

Jan Dominik

Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju

Olszowy

Gabriela

I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu

Rusztyn

Kamil

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Błoński

Piotr Jan

Zespół Szkół nr 4 w Zamościu - Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Oleszek

Paweł

Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu

Skowron

Wiktoria Karolina

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Szabat

Kamil

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Międzyrzecu Podlaskim

Borkowska

Karolina

Niepubliczne Gimnazjum przy I LO im. Ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach

Cieloch

Patryk Wiktor

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Owe-Larsson

Maja Emilia

I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu

Dybcio

Przemysław

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Świdniku

Flis

Michał

Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie

Torbicz

Maciej

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Uzarek

Marcin

Zespół Szkół nr 4 w Zamościu - Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Greszta

Patryk

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Mitura

Aleksandra

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Komarówce Podlaskiej

Meleszczuk

Dawid

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Sprawka

Jakub

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Żmuda

Wojciech Tomasz

Zespół Szkół z Odziałami Integracyjnymi, Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białej Podlaskiej

Semeniuk

Szymon Jakub

 

JĘZYK NIEMIECKI

Gimnazjum nr 11 im. porucznika marynarki Mariana Tadeusza Mokrskiego w Lublinie

Gułaś

Natalia Ewa

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Dąblowski

Mateusz Tomasz

Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie

Łukasik

Nikola

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Machowicz

Nina

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Kloc

Aleksandra

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Klocek

Helena Maria

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Kotłowski

Tomasz Jakub

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Kozioł

Zofia  Ewa

Niepubliczne Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Zawadzie

Dobromilski

Gabriel

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie

Jarząbek

Michał

Prywatne Gimnazjum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

Kalinowska

Luiza Katarzyna

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Ignacego Potockiego w Kurowie

Salum

Jan

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Zyśk

Michał Stanisław

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Kaczor

Katarzyna

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Kuty

Zofia

Prywatne Gimnazjum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

Machul

Adrianna Izabela

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie

Malicki

Jan

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Ścibor

Daniel

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Bielecka

Oliwia

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Czapczyński

Paweł

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Dimitrewski

Wojciech  Jan

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Dyś

Julia

Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie

Firszt

Mateusz

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Gromek

Arkadiusz Jan

I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu

Hart

Philip Timothy

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Homenda

Małgorzata Marta

Prywatne Gimnazjum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

Kasprzak

Karolina

Gimnnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie

Kopeć

Zuzanna

Społeczne Gimnazjum im. 24 Pułku Ułanów KTE w Kraśniku

Kos

Magdalena Maria

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Kuty

Antonina

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim

Małek

Michał

Gimnazjum nr 1  im. Orląt Lwowskich  w Tomaszowie Lubelskim

Dziupińska

Martyna Stanisława

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Marzec

Jakub Wojciech

Gimnazjumnr 24 w Lublinie

Matyka

Natalia

Gimnazjum nr 11 im. porucznika marynarki Mariana Tadeusza Mokrskiego w Lublinie

Narębska

Zuzanna Magdalena

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Owe-Larsson

 Maja Emilia

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Pietrzak

Alicja

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Skubicha

Klementyna

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Sobczyk

Maciej Jan

Gimnazjumnr 24 w Lublinie

Stańczyk

Jakub Kacper

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Sujka

Nina  Alicja

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Sykuła

Hanna Marta

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Kamińska

Monika

Zespół Szkół Publicznych Publiczne Gimnazjum nr 1 w Bystrzycy Starej

Boguń

Zuzanna

Niepubliczne Gimnazjum w Niezdowie

Faściszewski

Jerzy

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Świdniku

Wawszczak

Paulina Katarzyna

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Wojtowicz

Marta Anita

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Biedroń

Natalia Paulina

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Porębska

Adrianna Anita

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Radzka

Natalia

Społeczne Gimnazjum im. 24 Pułku Ułanów KTE w Kraśniku

Szymczyk

Krystian

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Wybacz

Magdalena

Gimnazjum Publiczne w Żmudzi

Józak

Weronika

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Kuna

Szymon

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Mazur

Michał Bartosz

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Świdniku

Dudek

Adrianna

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Krzyna

Patrycja

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Gosik

Hubert Rafał

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Gonciarz

Monika Joanna

Gimnnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie

Studziński

Maciej

Społeczne Gimnazjum im. 24 Pułku Ułanów KTE w Kraśniku

Chmiel

Antoni

Gimnnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie

Małys

Rafał

 

CHEMIA

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Krzyna

Patrycja

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Szymańska

Anna Beata

Zespół Oświatowy Gimnazjum w Stoczku Łukowskim

Figat

Anna

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Puławach

Górecka

Julia

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Piróg

Agnieszka

Gimnazjumnr 24 w Lublinie

Szymański

Adam Piotr

Niepubliczne Gimnazjum przy I LO im. Ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach

Abramowicz

Julia Katarzyna

Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu

Bartosiewicz

Piotr Adam

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Białek

Kinga Maria

Gimnazjum nr 5 w Krupem

Chudziak

Karol

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Filar

Natalia

Społeczne Gimnazjum im. S. F. Klonowica w Lublinie

Gil

Mateusz Sebastian

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Góralczyk

Wanesa Wiktoria

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Kosiuk

Wojciech

Niepubliczne Gimnazjum przy I LO im. Ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach

Markiewicz

Szymon

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Nowak

Jakub Krzysztof

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Walicki

Mikołaj Marek

Gimnazjum nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Łukowie

Bieniek

Dawid

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Frączek

Adam Jerzy

Gimnazjum nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Łukowie

Jagodzińska

Natalia Mirosława

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Malinowski

Mateusz Winicjusz

Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim

Prokopiuk

Milena

Społeczne Gimnazjum im. 24 Pułku Ułanów KTE w Kraśniku

Skrzypek

Szymon Marek

Gimnazjum nr 1 w Opolu Lubelskim

Stawiarski

Dawid

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Urbański

Jakub Marek

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Zyśk

Michał Stanisław

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Publiczne Gimnazjum nr 3 im. E. Plater w Białej Podlaskiej

Fedoruk

Karol Jan

Gimnazjum nr 6 im. Sybiraków w Chełmie

Kozaczuk

 Dawid

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Stanek

Aleksandra Martyna

Gimnazjum im. E. M. Andriollego w Nałęczowie

Datko

Monika

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Dziki

Rafał

Gimnazjum nr 1 im. Orląt Lwowskich w Radzyniu Podlaskim

Filipiuk

Adam Jerzy

Zespół Oświatowy - Publiczne Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Kąkolewnicy

Grodzicki

Patryk

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Kozioł

Adrian

Prywatne Gimnazjum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

Oskroba

Agata

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Piwko

Karolina

Gimnazjum im. E. M. Andriollego w Nałęczowie

Chadyma

Adam

Gimnazjum nr 1 im.ks. Jana Twardowskiego w Siennicy Nadolnej

Kaluźniak

Norbert

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Mielnik

Aleksandra

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Pietrzak

Alicja

Publiczne Gimnazjum im.Papieża Jana Pawła II w Łaszczowie

Toruch

Bartłomiej

Gimnazjumnr 24 w Lublinie

Wnuczek

Piotr Antoni

Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie

Błyskosz

Aleksandra

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim

Liwak

Aleksandra

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Poniatowej

Muciek

Dagmara

Gimnazjumnr 24 w Lublinie

Pietras

Wiktoria Anna

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Wierzbik

Aleksandra

Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu

Jasiński

Wojciech

Zespół Szkół z Odziałami Integracyjnymi, Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białej Podlaskiej

Semeniuk

Szymon Jakub

Niepubliczne Gimnazjum przy I LO im. Ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach

Szymajda

Miłosz

Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Zamościu

Zachajczuk

Norbert

Gimnazjum nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Łukowie

Zborowski

Kacper

Gimnazjum nr 1 im. Króla Bolesława Chrobrego w Łęcznej

Kwieciński

Maciej Jakub

I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu

Lewandowski

Przemysław Kacper

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Staniewski

Mikołaj Jacek

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Bylina

Jan Franciszek

 

HISTORIA

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Szulej

Jakub Michał

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie Gimnazjum nr 6

Grymuza

Paweł

Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Konstantynowie

Niczyporuk

Jakub Ryszard

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie Gimnazjum nr 6

Opaliński

Bartosz Andrzej

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Plesz

Bartosz Jakub

Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu

Plewa

Arkadiusz

Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie

Sidoruk

Aleksandra Ewa

Publiczne Gimnazjum nr 4  w  ZSO nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Chojnowski

Jacek

Zespół Placówek Oświatowych nr 2 Gimnazjum nr 2 im. Żołnierzy Błękitnych Hełmów z Oddziałami Integracyjnymi, Sportowymi i Dwujęzycznymi w Międzyrzecu Podlaskim

Grądzki

Hubert

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Kowalczyk

Michał

Gimnazjum nr 1 im. Orląt Lwowskich w Radzyniu Podlaskim

Kozak

Kacper

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Kuźmicz

Michał Franciszek

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Lachowski

Michał Marcin

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie Gimnazjum nr 6

Szydłowska

Emilia Weronika

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Szymańska

Anna Beata

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Wiśniewska

Weronika

Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu

Żerebiec

Jakub

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Herda

Jakub

Gimnazjum nr 1  im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim

Kiszczuk

Damian

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Orłowski

Rafał

Publiczne Gimnazjum nr 5 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza w Białej Podlaskiej

Szendel

Michał

Publiczne Gimnazjum nr 4  w  ZSO nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Domagała

Antoni Marek

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Kopeć

Adrian

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Martyniuk

Maciej Jan

Publiczne Gimnazjum nr 5 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza w Białej Podlaskiej

Styś

Anna Weronika

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Suraj

Adam Andrzej

Gimnazjum nr 15 im. Jana Pawła II w Lublinie

Kowalczyk

Jakub

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Wach

Mateusz

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

 Jęczeń

Maksym Karol

Publiczne Gimnazjum nr 4  w ZSO nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Bartuzi

Sebastian

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Cichowlas

Jan Teodor

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie Gimnazjum nr 6

Juda

Michał Aleksander

Zespół Szkół im. ks. Stanisława Brzóski w Zalesiu Gimnazjum w Zalesiu

Koper

Krzysztof

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Machnikowski

Kamil

Zespół Szkół nr 12 w Lublinie Gimnazjum nr 27 w Lublinie

Dubiel

Adrian

Gimnazjum nr 1 w Dęblinie

Pawłasek

Jan

Publiczne Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Parczewie

Makówka

Anna Ewa

Publiczne Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Parczewie

Saweczko

Aleksandra Jolanta

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Poniatowej

Komorowska

Karolina

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Poniatowej

Materek

Paulina

 

MATEMATYKA

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Piaseczny

Adam

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Bracha

Jagoda Maria

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Lisowski

Marek

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Sprawka

Jakub

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Pietrzak

Alicja

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Wilkoławski

Błażej

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Malinowski

Mateusz Winicjusz

Publiczne Gimnazjum nr 6 im.Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Gładysz

Alicja

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Grochowski

Jakub Jan

Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie

Czapnik

Michał

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Witczak

Zuzanna Maria

Publiczne Gimnazjum w Kocudzy

Łacek

Paweł

Zespół Szkół nr 4 w Zamościu - Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Greszta

Patryk

Niepubliczne Gimnazjum przy I LO im. Ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach

Abramowicz

Julia Katarzyna

Społeczne Gimnazjum im. S. F. Klonowica w Lublinie

Gil

Mateusz Sebastian

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Krzyna

Patrycja

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Piszcz

Kamil Paweł

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Marcowski

Jakub Mateusz

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Kwiatkowski

Jan Stanisław

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Warchocki

Jan Zbigniew

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Sobczyk

Maciej Jan

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Niezgoda

Julia Anna

Gimnazjum nr 1  im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim

Koman

Magdalena

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Szpetmański

Maciej Marek

Gimnazjumnr 24 w Lublinie

Pelc

Piotr Marcin

Prywatne Gimnazjum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

Jóźwiak

Jakub Wojciech

Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu

Jaśiński

Wojciech

Gimnazjum nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Łukowie

Bieniek

Dawid

Społeczne Gimnazjum im. 24 Pułku Ułanów KTE w Kraśniku

Dżugaj

Mikołaj

Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie

Wieleba

Kacper

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Glibowska

Julia

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Urbański

Jakub Marek

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Mazuryk

Michał

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Kuniewicz

Igor Franciszek

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Osmałek

Martyna Anna

Gimnazjum nr 11 im. porucznika marynarki Mariana Tadeusza Mokrskiego w Lublinie

Żurkowski

Michał Jan

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Laskowski

Michał Damian

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Walicki

Mikołaj Marek

Publiczne Gimnazjum nr 4  w ZSO nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Górecki

Kamil

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Baranowski

Michał

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Gajek

Karol

Zespół Szkół im. Ks. Józefa Dąbrowskiego w Żółtańcach

Brudnowski

Bartłomiej

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Obroślak

Jakub

Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum w Zalesiu

Sebastjaniuk

Marta

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Wermiński

Jakub

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Saj

Patryk

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie

Kowalczyk

Maciej

Zespół Szkół nr 4 w Zamościu - Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Oleszek

Paweł

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Buczek

Jakub Arkadiusz

Gimnazjum nr 15 im. Jana Pawła II w Lublinie

Górski

Julian Włodzimierz

Publiczne Gimnazjum nr 4  w ZSO nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Seredyn

Dominik Franciszek

Gimnazjumnr 24 w Lublinie

Polkowski

Ryszard Paweł

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Spiczynie

Zuń

Wojciech

Gimnazjum im. E. M. Andriollego w Nałęczowie

Datko

Monika

Prywatne Gimnazjum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

Kalinowska

Luiza Katarzyna

 

ORTOGRAFICZNY

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Woli Uhruskiej

Błaszczuk

Magdalena Wiktoria

Gimnazjum nr 1  w Krasnymstawie

Bobryk

Julia

Gimnazjum nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie

Borowiec

Weronika

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Ganczar

Bartosz Andrzej

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Giza

Aleksandra Katarzyna

Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Gładysz

Alicja

Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie

Grabarczuk

Julia

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Grabowski

Ignacy

Niepubliczne Gimnazjum przy I LO im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach

Gurba

Jakub

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Jagła-Izdebska

Olga

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dębowicy

Juszczyński

Adam

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Kaczor

Katarzyna

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Kalisiak

Tomasz Mirosław

Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Lubartowie

Komar

Sylwia Paulina

Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie

Kozakiewicz

Karolina Kornelia

Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Koziej

Katarzyna Monika

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Krzyna

Patrycja

Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Kuzko

Joanna

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Kwiatkowska

Natalia Gabriela

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Kwiatkowski

Jan Stanisław

Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Suścu

Lipian

Martyna

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Machnikowski

 Kamil

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Maj

Michał

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Mazurek

Maria

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Naumczyk

Szymon Jan

Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej

Olejniczak

Laura

Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Olszewska

Lea Dafne

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Owe-Larsson

 Maja Emilia

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Polaczek

Zofia

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Polakowski

Piotr Władysław

Niepubliczne Gimnazjum przy I LO im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach

Prończuk

Franciszek

Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum w Zalesiu

Pyżuk

Damian

Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Róg

Julia Stanisława

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Rudnicka

Paulina Monika

Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Rybaczek

Wiktoria Helena

Gimnazjum nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Łukowie

Rzymowski

Piotr Wojciech

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Sadowska

Oliwia

Gimnazjum nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Łukowie

Semeniuk

Luiza Maria

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Serej

 Paulina

Niepubliczne Gimnazjum przy I LO im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach

Siwek

Julia

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Skałecka

Alicja

Publiczne Gimnazjum im. ks. Błażeja Nowosada w Szyszkowie

Socha

Katarzyna

Gimnazjum nr 14 im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Lublinie

Szafrański

Paweł

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Szczepanek

Zofia

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie

Szkoda

Kacper

Gimnazjum nr 6 im. Sybiraków w Chełmie

Szubartowski

Marcel

Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Łaszczowie

Toruch

Bartłomiej

Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu

Wachowicz

Wiktor

Społeczne Gimnazjum im. 24 Pułku Ułanów KTE w Kraśniku

Wiśniewski

Karol Paweł

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dębowicy

Wysokińska

Julia

Gimnazjum im. SGO "Polesie" w Adamowie

Zagrodnik

Kinga

Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Małaszewiczach

Artemuk

Anna

Gimnazjum nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Niedrzwicy Dużej

Bielecki

Dominik

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Poniatowej

Bożym

Aleksandra

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Chluchnik

Gabriela

Zespół Placówek Oświatowych nr 2 Gimnazjum nr 2 im. Żołnierzy Błękitnych Hełmów z Oddziałami Integracyjnymi, Sportowymi i Dwujęzycznymi w Międzyrzecu Podlaskim

Chodziński

Krzysztof

Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej

Chwaluk

Weronika Anna

Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie

Ciecierski

Wojciech Jerzy

Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w Hucie Józefów

Duda

Barbara

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Żółkiewce

Furmaga

Marcin

Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie

Knap

Aleksandra

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Kosmala

Piotr Mateusz

Zespół Szkół w Rudzie-Hucie Gimnazjum im. Henryka Michała Kamieńskiego

Kozłowska

Katarzyna

Gimnazjum nr 1  w Krasnymstawie

Krasoń

Julia

Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie

Kurczewska

Natalia Joanna

Publiczne Gimnazjum im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata w Bełżcu

Kuśmierczak

Szymon Adam

Zespół Placówek Oświatowych nr 2 Gimnazjum nr 2 im. Żołnierzy Błękitnych Hełmów z Oddziałami Integracyjnymi, Sportowymi i Dwujęzycznymi w Międzyrzecu Podlaskim

Kutczyńska

Aleksandra

Gimnazjum nr 2 im. Lotników Polskich w Świdniku

Leśny

Jarosław Piotr

Gimnazjum Publiczne im. Królowej Jadwigi w Horodle

Magierka

Magdalena Wiktoria

Zespół Placówek Oświatowych nr 3 Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Międzyrzecu Podlaskim

Marciniuk

Dorota Małgorzata

Gimnazjum nr 2 im. Lotników Polskich w Świdniku

Miłosz

Marek

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Rarak

 Alicja

Zespół Szkół nr 4 Gimnazjum nr 2  w Dęblinie

Skóra

Jakub

Zespół Szkół w Chrzanowie

Sulowska

Paulina

Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Świderska

Gabriela Olga

Gimnazjum im. Jana Pawła II-Papieża w Orłowie Drewnianym

Wiśniewska

Julia

Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Łukowie

Wróbel

Kinga

Gimnazjum Publiczne w Piotrkowie

Zaborek

Izabela

Gimnazjum nr 1  w Krasnymstawie

Ziniewicz

Mateusz

 

JĘZYK POLSKI

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Mazurek

Maria

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Krzyna

Patrycja

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Leńczuk

Monika

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora"

Walicki

Mikołaj Marek

Społeczne Gimnazjum im. S. F. Klonowica w Lublinie

Gil

Mateusz Sebastian

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Kołtun

Agata

Publiczne Gimnazjum nr 4  w  ZSO nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Ogonowska

Julia Katarzyna

Zespół Szkół nr 9 Gimnazjum nr 26 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Lublinie

Pawłowska

Dominika Magdalena

Gimnazjumnr 24 w Lublinie

Szymański

Adam Piotr

Gimnazjum nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie

Borowiec

Weronika

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Fil

Nicola Karolina

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Zdunek

Maja

Prywatne Gimnazjum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

Gałka

Katarzyna

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Kaczor

Katarzyna

Publiczne Gimnazjum nr 4  w  ZSO nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Łaszcz

Natalia

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Szerafin

Paweł

Zespół Szkół nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Łukowie Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Łukowie

Chudzik

Marta

Gimnazjum nr 7 im. J. Kochanowskiego w Lublinie

Grabarczuk

Julia

Zespół Szkół nr 8 w Lublinie

Januszewska

Ewa Maria

Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej

Magier

Agata

Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju

Olszowy

Gabriela

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Porębska

Adrianna Anita

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Sadowska

Oliwia

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Wojtowicz

Marta Anita

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim

Bielak

Katarzyna

Gimnazjumnr 24 w Lublinie

Choinacka

Weronika Izabela

Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej

Chwaluk

Klara Maria

Samorządowy Zespół Szkół Gimnazjum im. H. Sienkiewicza w Józefowie

Dzikoń

Natalia Weronika

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Hołowiecka

Magdalena  Anna

Społeczne Gimnazjum im. S. F. Klonowica w Lublinie

Juchkiewicz

Krzysztof Franciszek

Zespół Szkół w Białce - Gimnazjum w Białce

Konaszewska

Natalia

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Kot

Hanna

I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu

Kotlińska

Zuzanna

Gimnazjum nr 6 im. Sybiraków w Chełmie

Kruczyński

Adrian

Gimnazjum nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu

Kupryjaniuk

Sandra

Gimnazjum nr 1 im. Króla Bołesława Chrobrego w Łęcznej

Kwieciński

Maciej Jakub

Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Olszewska

Lea Dafne

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Piasecka

Maria Małgorzata

Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu

Plewa

Arkadiusz

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Popiołek

Zuzanna Justyna

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Próchnicka

Katarzyna Anna

Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Świderska

Gabriela Olga

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Wawszczak

Aleksandra Izabela

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Winnicka

Natalia Maria

Gimnazjum nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Łukowie

Zborowski

Kacper

Publiczne Gimnazjum w Dołhobyczowie

Czapla

Julia

Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju

Frelas

Kamila

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Białek

Kinga Maria

Gimnazjumnr 24 w Lublinie

Iwan

Paulina Dorota

Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Suścu

Lipian

Martyna

Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu

Mydlak

Patrycja

Katolickie Gimnazjum im. Św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu

Piotrowska

Weronika

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Rudnicka

Paulina Monika

Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie

Sidoruk

Aleksandra Ewa

Publiczne Gimnazjum nr 6 im.Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Gładysz

Alicja

Gimnazjumnr 24 w Lublinie

Jurek

Lena Anna

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Kuranc

Karolina Anna

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Pszczoła

Aleksandra Maria

Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie

Pyszniak

Aleksandra

Gimnazjum nr 6 im. Sybiraków w Chełmie

Szubartowski

Marcel

Gimnazjum nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu

Śledź

Kamila

Publiczne Gimnazjum nr 6 im.Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Topyłło

Zuzanna Dominika

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Galant

Ada

Gimnazjum nr 7 im. J. Kochanowskiego w Lublinie

Kwiatkowska

Maria

Gimnazjum nr 4 w Małochwieju Dużym

Malec

Kinga

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie

Sidoruk

Dominika

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Słowik

Róża Elżbieta

Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie

Sochal

Katarzyna Joanna

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Wójcik

Sara Iwona

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Dąbrowska

Maja

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Dzierżek

Julia

Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu

Lal

Kinga

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Rakoczy

Julia Michalina

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Szwendrowska

Weronika Maria

Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej

Żurek

Marcelina

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Międzyrzecu Podlaskim

Borkowska

Karolina

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dębowicy

Dudek

Patrycja

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim

Liwak

Aleksandra

Gimnazjum nr 1  w Krasnymstawie

Sulkowska

Natalia

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie

Jamrozik

Paulina

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dębowicy

Celińska-Mysław

Ewelina

Publiczne Gimnazjum nr 6 im.Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Pietrykowska

Wiktoria

Gimnazjum nr 1  w Krasnymstawie

Ziniewicz

Mateusz

Gimnazjum nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Tomaszowie Lubelskim

Sarzyńska

Kamila

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Lakutowicz

Grzegorz

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Lisek

Anastazja Maria

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Cholewa

Julia

Gimnazjum nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Tomaszowie Lubelskim

Ferenc

Jakub

Katolickie Gimnazjum im. Św. Ojca Pio z siedziba w Zamościu

Łopuszyńska

Paulina

Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim

Mackiewicz

Martyna Kinga

Gimnazjum im. Jana Sapiehy w Kodniu

Onyszczuk

Marta

Publiczne Gimnazjum w Wólce Gościeradowskiej

Myszka

Natalia

Gimnazjum nr 1  w Krasnymstawie

Bobryk

Julia

 

GEOGRAFIA

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Romaniuk

Kacper

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Antoniak

Aleksandra Zofia

Gimnazjum nr 7 im. gen. Władysława Sikorskiego w Chełmie

Gębicki

Filip

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Klocek

Helena Maria

Prywatne Gimnazjum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

Maj

Maciej Mieszko

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Niezgoda

Julia Anna

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie

Tryksza

Agata

Gimnazjum im. Konfederacji Tyszowieckiej w Tyszowcach

Drąszcz

Paweł

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Kapica

Elżbieta Grażyna

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Suraj

Adam Andrzej

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Malinowski

Mateusz Winicjusz

Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie

Mutwicki

Mateusz

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Wermiński

Jakub

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Ziółkiewicz

Dominika

Publiczne Gimnazjum nr 6 im.Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Borysiuk

Damian

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Pachciński

Karol Gustaw

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Szydłowska

Klaudia Magdalena

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Witczak

Zuzanna Maria

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim

Bielak

Katarzyna

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Jastrzębski

Krzysztof Jan

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Kułak

Aleksandra Róża

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Olszak

Karol

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Filar

Natalia Beata

Gimnazjum nr 1 im. Orląt Lwowskich w Radzyniu Podlaskim

Filipiuk

Adam  Jerzy

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie Gimnazjum nr 6

Kidaj

Artur Marek

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Kuśmierczyk

Michał Jerzy

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Mazurek

Maria

Gimnazjum Publiczne im. Batalionów Chłopskich w Rachaniach

Piwko

Julia Anna

Gimnazjumnr 24 w Lublinie

Spychalski

Patryk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie Gimnazjum nr 6

Stachyra

Jakub Mikołaj

Publiczne Gimnazjum nr 6 im.Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Stefaniuk

Ina

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Szerafin

Paweł

Zespół Szkół nr 4 w Zamościu - Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Tyrka

Michał

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Nowakowska

Maria Monika

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie Gimnazjum nr 6

Opaliński

Bartosz Andrzej

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Krzyna

Patrycja

Publiczne Gimnazjum nr 4  w ZSO nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Czerwiec

Dorota

Gimnazjum Publiczne im. Stefana Batorego w Stężycy w Zespole Szkół w Stężycy

Kubak

Wojciech

I Społeczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej w Zamościu

Wituch

Jakub

Gimnazjum w Izbicy

Świstowski

Michał

Gimnazjum w Izbicy

Kamieniecka

Anna Katarzyna

Gimnazjum nr 1  w Krasnymstawie

Czuba

Mateusz

 

JĘZYK ANGIELSKI

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Krawczyk

Paulina

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Maciuk

Franciszek Bronisław

Gimnazjum w Borzechowie

Okleciński

Adrian

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Gumieniak

Wiktor

Publiczne Gimnazjum nr 6 im.Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Kuzko

Joanna

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Majuch

Magdalena

Publiczne Gimnazjum im. Bolesława Prusa w Przybysławicach

Pacek

Dominika

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Pietroń

Julia

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie

Wrzesień

Jakub

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Zgrajka

Emilia

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Ciołek

Filip Wojciech

Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu

Jasiński

Wojciech

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Kopniak

Weronika

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Mazurek

Maria

Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Lubartowie

Oniszczuk

Emilia

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Sadowska

Oliwia

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Wojciechowska

Martyna

Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju

Adamowicz

Dominika

Gimnazjum nr 1  w Krasnymstawie

Bobryk

Julia

Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju

Kudyba

Aleksandra

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Obroślak

Jakub

Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu

Pawliszak

Karolina Marta

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Przybyła

Zofia

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Sikorski

Janusz Zdzisław

Społeczne Gimnazjum im. S. F. Klonowica w Lublinie

Juchkiewicz

Krzysztof Franciszek

I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu

Lewandowski

Przemysław Kacper

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Modrzewska

Maja Hanna

Niepubliczne Gimnazjum przy I LO im. Ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach

Sochacki

Paweł Jan

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Waszak

Karolina Agnieszka

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Witkowska

Anna

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Chmielowiec

Aleksandra

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Giza

Aleksandra Katarzyna

Gimnazjum nr 1  w Krasnymstawie

Kopańko

Jakub

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Kuranc

Karolina Anna

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Milanowska

Lena

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Olesiński

Bruno Ireneusz

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Stachyra

Bartosz Maksymilian

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Szajwaj

Michał

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Szerafin

Paweł

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Bielecka

Oliwia

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Bilska

Ariadna Klara

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Puławach

Bronikowski

Jan Krzysztof

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Chojęta

Gabriela

Niepubliczne Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Zawadzie

Dobromilski

Gabriel

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Gawron

Aleksandra

Publiczne Gimnazjum nr 6 im.Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Gładysz

Alicja

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Grzegorczyk

Dawid

Niepubliczne Gimnazjum przy I LO im. Ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach

Gurba

Jakub

Niepubliczne Gimnazjum przy I LO im. Ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach

Kopeć

Adam

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Kosmala

Piotr Mateusz

Publiczne Gimnazjum w Siedliszczu

Kosz

Emil

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Kowalska

Katarzyna Anna

Gimnazjum nr 7 im. J. Kochanowskiego w Lublinie

Krukowski

Stefan

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Leńczuk

Monika

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie

Malicki

Jan

Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim

Matysiak

Adam

Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Łukowie

Mościcka

Paulina Anna

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Nieśpiał

Mikołaj Kacper

Gimnazjum nr 6 im. Sybiraków w Chełmie

Nowosad

Maria

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Olszewski

Bartosz

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Pacocha

Kinga

Gimnazjum Publiczne im. Marii Skłodowskiej-Curie w Stołpiu w Zespole Szkół w Stołpiu

Pełczyński

Dawid

Gimnazjum nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Łukowie

Rzymowski

Piotr Wojciech

Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie

Skomorowski

Jakub Eugeniusz

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskichw Świdniku

Śliwa

Kacper

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Wierzbik

Aleksandra

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Ziemińska

Julia Zofia

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Sadowska

Agata Karolina

Społeczne Gimnazjum im. S. F. Klonowica w Lublinie

Gil

Mateusz Sebastian

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Gontarski

Miłosz

Prywatne Gimnazjum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

Kasprzak

Karolina

I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu

Kotlińska

Zuzanna

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie Gimnazjum nr 6

Kowalski

Eryk Remigiusz

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Kożuch

Katarzyna Konstancja

Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej

Naworski

Tymoteusz Mateusz

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Nowacki

Jakub Piotr

Zespół Szkół im. ks. Stanisława Brzóski w Zalesiu Gimnazjum w Zalesiu

Pawlak

Maksymilian

Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej

Wakulski

Daniel

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Chorągiewicz

Alicja Jadwiga

Gimnazjum nr 1 im. Króla Bolesława Chrobrego w Łęcznej

Mosór

Aleksandra

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie

Bogacz

Aleksandra

Gimnazjum nr 7 im. J. Kochanowskiego w Lublinie

Grabarczuk

Julia

Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Gumiela

Szymon Tymoteusz

Gimnazjumnr 24 w Lublinie

Jurek

Lena Anna

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Klepcarz

Michał Przemysław

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Kozłowska

Zofia Agnieszka

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Matacz

Wiktoria Weronika

Zespół Szkół w Soli

Mielnik

Katarzyna

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Piwko

Karolina Anna

Gimnazjum w Gołąbkach

Szewczyk

Eliza Marta

Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej

Turuk

Maksymilian Karol

Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej

Zazula

Anna

Gimnazjum nr 1 im. Króla Bolesława Chrobrego w Łęcznej

Cieżak

Agnieszka Faustyna

Publiczne Gimnazjum w Strachosławiu

Fisz

Aleksander Paweł

Publiczne Gimnazjum nr 4  w ZSO nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Górecki

Kamil

Pierwsze Społeczne Gimnazjum w Chełmie

Lenart

Emilia Maria

Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju

Olszowy

Gabriela

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Parol

Zofia Julia

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Piotrowski

Mikołaj

Gimnazjum nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Łukowie

Semeniuk

Luiza Maria

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie Gimnazjum nr 6

Such

Tomasz

Publiczne Gimnazjum nr 1  im. Szarych Szeregów   w Kraśniku

Sumera

Nikolas

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Szydłowska

Klaudia Magdalena

Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Łaszczowie

Toruch

Bartłomiej

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Żuk

Jan Wiktor

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Sochocka

Agata

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Błaszczuk

Karolina Agata

Zespół Szkół nr 10 Gimnazjum nr 8 im. Grażyny Chrostowskiej w Lublinie

Dolecki

Jakub

Prywatne Gimnazjum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

Fryza

Olgierd Mikołaj

I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu

Janiak

Mateusz

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Kowaluk

Maja Elżbieta

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Krzyna

Patrycja

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Miemczycka

Aleksandra Zuzanna

Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Porębska

Adrianna Anita

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Sim

Aleksandra

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Sobczyk

Maciej Jan

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Sowiński-Smętny

Mateusz

Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu

Waśko

Julia

Gimnazjum im. E. M. Andriollego w Nałęczowie

Chadyma

Adam

Publiczne Gimnazjum nr 6 im.Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Chudek

Katarzyna Julia

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie

Denis

Gabriela

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Drobik

Natalia

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie

Dudzik

Kajetan

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Puławach

Górecka

Julia

Zespół Placówek Oświatowych nr 2 Gimnazjum nr 2 im. Żołnierzy Błękitnych Hełmów z Oddziałami Integracyjnymi, Sportowymi i Dwujęzycznymi w Międzyrzecu Podlaskim

Kaszlikowski

Filip

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Kita

Przemysław

Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej

Nikitin

Paweł

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Olejarz

Aleksandra

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Pszczoła

Szymon

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Sujka

Nina Alicja

Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Zamościu

Adamski

Jakub

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Banach

Małgorzata

Gimnazjumnr 24 w Lublinie

Czerw

Natalia Wiktoria

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Gorgol

Marta Anna

Publiczne Gimnazjum nr 6 im.Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Korpysz

Karolina

Gimnazjum nr 6 im. Sybiraków w Chełmie

Kowalczyk

Martyna

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Łubkowska

Wiktoria Julia

I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu

Pawluk

Martyna Olga

Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu

Raczkiewicz

Igor

Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu

Franczak

Maksymilian  Gordon

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Grossmann

Julia

Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym Gimnazjum

Kosior

Adrian

Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej

Magier

Agata

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Sieczka

Julia

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie

Szkoda

Kacper

Gimnazjum nr 7 im. J. Kochanowskiego w Lublinie

Śledzicki

Kamil

Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym Gimnazjum

Arbuz

Michał

Gimnazjum im. Ks. Stanisława Staszica w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie

Bojarczuk

Magdalena

Gimnazjum nr 1  im. Orląt Lwowskich  w Tomaszowie Lubelskim

Czapla

Dominika

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Dybała

Anna Aleksandra

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Kalisiak

Tomasz Mirosław

Gimnazjum im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Rejowcu

Kość

Wiktoria

Gimnazjum nr 2 im. bl.bpa. Władyslawa Gorala w Ciecierzynie

Kowalczyk

Kacper

Gimnazjum nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu

Kupryjaniuk

Sandra

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Białej Podlaskiej

Tryk

Olga Magdalena

Gimnazjum nr 1 im. Orląt Lwowskich w Radzyniu Podlaskim

Zielant

Przemysław

Publiczne Gimnazjum im. Św. Jana Pawła II w Janowie Podlaskim

 Jaszkin

Róża

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Drozd

Zuzanna Małgorzata

Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

Korębska

Anna

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Mendyk

Kinga

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Mularczyk

Aleksandra

Gimnazjum nr 7 im. gen. Władysława Sikorskiego w Chełmie

Nowosad

Aleksandra

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Rudnicka

Paulina Monika

Gimnazjum nr 14 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Lublinie

Zaworski

Mateusz

Gimnnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie

Arent

Adrianna Julita

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Holweg

Julia

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Puławach

Pawlonka

Monika Agata

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Sawa

Rozalia Małgorzata

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Szymańska

Dominika Maria

Gimnazjum nr 7 im. J. Kochanowskiego w Lublinie

Zaremba

Kacper

Gimnazjum im. W. Pola w Radawczyku Drugim

Partyka

Karolina Róża

Gimnazjum nr 15 im. Jana Pawła II w Lublinie

Jemielniak

Alicja Agnieszka

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie

Jędrej

Weronika

Publiczne Gimnazjum im. Powsatńców Styczniowych w Fajsławicach

Kokuszko

Inga

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Nurzyńska

Karolina Aleksandra

Publiczne Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Karczmiskach

Sawicka

Natalia Aleksandra

Publiczne Gimnazjum w Sielcu im. Marii Skłodowskiej-Curie

Niebrzydowski

Jakub Maksymilian

Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej

Darczuk

Karolina Olga

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Dudek

Miłosz Waldemar

Niepubliczne Gimnazjum przy I LO im. Ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach

Fijoł

Julia Natalia

Pierwsze Społeczne Gimnazjum w Chełmie

Galek

Michał Maksymilian

Gimnazjum nr 1  w Krasnymstawie

Iwaniuk

Maria Elżbieta

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Piech

Antoni Aleksander

Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Krzemieniu

Rożek

Piotr

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Dzierżek

Julia

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Jankowska

Amelia

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Pranagal

Joanna Zofia

Społeczne Gimnazjum im. 24 Pułku Ułanów KTE w Kraśniku

Wiśniewski

Karol Paweł

Zespół Szkół nr 2 w Opolu Lubelskim Gimnazjum nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim

Batyra

Jędrzej

Gimnazjum nr 1  w Krasnymstawie

Czuba

Mateusz

Gimnazjum nr 1  w Krasnymstawie

Poniewozik

Piotr

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Puławach

Borsuk

Natalia Anna

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dąbrowicy

Motek

Krystian

 

JĘZYK FRANCUSKI

Publiczne Gimnazjum nr 6 im.Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Gładysz

Alicja

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Kowalczyk

Noemi Maria

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Piwko

Karolina Anna

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Parol

Zofia Julia

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Sławińska

Agata

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Duda

Milena Katarzyna

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Lamorska

Barbara

Pierwsze Społeczne Gimnazjum w Chełmie

Lenart

Emilia Maria

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

Owe-Larsson

 Maja Emilia

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Ziemińska

Julia Zofia

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Białek

Kinga Maria

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Gruszczyńska

Antonina

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Kozak

Amelia Natalia

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Kozak

Karolina Agata

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Kubiczek

Milena Maria

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Kuleszowa

Teresa

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Miszczuk

Matylda Erika

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Prokopowicz

Karolina

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Tworek

Maria Aleksandra

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Walczyńska

Sabina

Gimnazjum nr 6 im. Sybiraków w Chełmie

Kidała

Kacper

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Mitura

Aleksandra

Gimnazjum nr 6 im. Sybiraków w Chełmie

Sawosz

Przemysław

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie

Ogonowska

Julia

Gimnazjum nr 9 im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps."Zapora" w Lublinie

Paćkowska   

Sandra

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Hołowiecka

Magdalena Anna

 

JĘZYK HISZPAŃSKI

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Pietraś

Joanna

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Małysza

Zuzanna

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Pawłowska

Julia Teresa

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Peria

Valentina Anna

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Pleszczyńska

Olga

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Antoniak

Aleksandra Zofia

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Leńczuk

Monika

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

Drobik

Natalia

Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Koziej

Katarzyna Monika

Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu

Mazurek

Karol

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Cichowlas

Jan Teodor

Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Gumiela

Szymon Tymoteusz

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Karolak

Julia Anna

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Lubiato

Wiktoria Grażyna

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Malec

Maja Marcelina

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Ponikowski

Kacper

Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Rybicka

Anita Gabriela

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Klonowska

Gabriela

Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Kluch

Patrycja Dorota

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Styk

Karolina

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Dziduch

Julia Maria

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Kwiatkowska

Natalia Gabriela

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  w Zespole Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Szymańska

Anna Beata

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Wołowska

Maria Alicja

Gimnazjum nr 1  im. Orląt Lwowskich  w Tomaszowie Lubelskim

Lorenc

Julia

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Chatała

Julia Zofia

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Rudnicka

Paulina Monika

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Bab

Aleksandra

Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Olszewska

Lea Dafne

Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Wilkołazki

Rafał

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

Tomasiewicz

Julia Maria

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Puławach

Pawlonka

Monika Agata

Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Wójcik

Patrycja

Zespół Szkół nr 12 w Lublinie Gimnazjum nr 27 w Lublinie

Stasiak

Anita Elżbieta

 

JĘZYK ROSYJSKI

Gimnazjum nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Łukowie

Szczygielska

Katarzyna

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Kovalenko

Oleksandr

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Publiczne Gimnazjum nr 3 im. E.Plater w Białej Podlaskiej

Guzik

Diana

Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Missa

Oleksandra

Zespół Szkół w Sahryniu Gimnazjum w Sahryniu

Krywko

Julia Halina

Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie

Kramar

Tamila

Zespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach

Artemuk

Anna

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Publiczne Gimnazjum nr 3 im. E. Plater w Białej Podlaskiej

Rysiev

Mykhailo

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dąbrowicy

Puchalik

Daria Wiktoria

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

PRZYRODNICZY

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Konarzewski

Piotr Krzysztof

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie

Pyda

Gabriela

Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie

Brudkowski

Bartosz Aleksander

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Kuna

Mikołaj

Zespół Szkół im. Heleny Babisz  Szkoła Podstawowa w Bystrzejowicach Pierwszych

Rzążewski

Franciszek

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Wojdanowski

Karol Paweł

Szkoła Podstawowa nr 40  im. Leona Kruczkowskiego w  Lublinie

Dmitrenko

Alicja

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Kotowska

Nina

Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie

Kuśmierczyk

Maciej Krystyn

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia w Lublinie

Mitura

Aleksandra

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie

Banaszek

Kinga

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Bielecki

Krzysztof Stanisław

Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Zielińskiego w Stróży

Cedro

Jakub

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Futera

Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Parczewie

Jastrzębska

Roksana

Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie

Kleszowski

Błażej

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Kotowska

Maja

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Malec

Mikołaj Krzysztof

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku

Piech

Maciej

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Rybaczek

Adam Piotr

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia w Lublinie

Rycyk

Piotr Jan

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Sępoch

Karina Lucyna

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Siwiec

Franciszek

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

Stępień

Julia Kornelia

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Sudewicz

Michał

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Szewczuk

Maciej

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Ulhówku

Tarała

Milena

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Tatarczak

Filip Jakub

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Tomczuk

Zuzanna Maria

Zespół Szkół  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rokitnie

Tur

Kacper

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Wierzbicki

Michał Leszek

Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Winnicki

Szymon

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Zawół

Wiktor Roman

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie

Wieczorski

Maksymilian Jan

Zespół Szkół nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Dęblinie

Bołtryk

Jan

Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie

Dragan

Filip Ksawery

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Gawęda

Magdalena

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie

Ochal

Piotr Andrzej

Szkoła Podstawowa nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lublinie

Pomorska

Alicja

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie

Szczygielska

Hanna Katarzyna

 Zespół Szkół Podstawowych im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich Szkoła Podstawowa w Krasnobrodzie

Ścirka

Julia

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Adamiak

Gabriela

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Bieliński

Piotr Paweł

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Janicka

Milena Klara

Szkoła Podstawowa im. St. Czarnieckiego w Gołębiu

Kramarczyk

Emilia Kinga

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju

Obszański

Alan

Zespół Szkół nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu

Podolak

Natalia

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Sadło

Tomasz

Zespół Szkół  Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu

Ukalski

Jakub

Dwujęzyczna Szkoła Podstwowa Smart School w Zamościu

Juściński

Jakub Antoni

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ofiar Katynia w Potoku Wielkim

Majkut

Jakub

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Mazur

Justyna Maria

Szkoła Podstawowa im. ks. Grzegorza Piramowicza w Kurowie

Ogonowski

Dawid Mateusz

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Sołyga

Bartosz Jan

Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie

Szafranek

Michał Krzysztof

Zespół Szkół im. Orła Białego Szkoła Podstawowa w Kobylanach

Wakuluk

Paweł

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Białej Podlaskiej

Zieniuk

Karolina

Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie

Zwolan

Barbara Magdalena

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Króla Jana III Sobieskiego w Lublinie

 Paczyńska

Marta

Szkoła Podstawowa nr 34  im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie

Ćwikła

Agata

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju

Gozdecka

Lidia

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim

Jednac

Kinga

Szkoła Podstawowa nr 7 im. gen. Władysława Sikorskiego w Chełmie

Kieś

Alan

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie

Kozak

Dominika Anna

Zespół Szkół nr 2   Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Świdniku

Mankiewicz

Bartłomiej Jakub

Szkoła Podstawowa im. Janiny i Jana Dębowskich w Dębowicy

Oklińska

Karolina

 Zespół Szkół Podstawowych im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich Szkoła Podstawowa w Krasnobrodzie

Pelc

Zofia

Społeczna Szkoła Podstawowa im. S. F. Klonowica w Lublinie

Płaza

Zofia Anna

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

Rak

Jakub Paweł

Szkoła Podstawowa nr 25 w Lublinie

Rybicka

Natalia

Społeczna Szkoła Podstawowa im. S. F. Klonowica w Lublinie

Stanisławek

Mateusz Adam

Zespół Szkół nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu

Ziemian

Dawid

Szkoła Podstawowa nr 7  im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

Bochniak

Elżbieta

Szkoła Podstawowa nr 5 w Dęblinie

Dąbrowska

Weronika

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 Publiczna  Szkoła Podstawowa nr 1 w Kraśniku

Gąbka

Kacper

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie

Gorgol

Szymon Grzegorz

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

Matuła

Jakub

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim

Ponczek

Filip Zbigniew

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

Ralska

Emilia

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Smolak

Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Szponar

Natalia

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach

Wojtowicz

Adam Franciszek

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia w Lublinie

Wołoszyn

Weronika

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Białej Podlaskiej

Bagiński

Jakub

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie

Filiks

Adam Marcin

Szkoła Podstawowa im St. Żeromskiego w Nieledwi

Gardias

Przemysław

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

Kowalczyk

Miłosz

Szkoła Podstawowa nr 7  im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

Szczerba

Paweł

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie

Ściseł

Julia Wiktoria

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zamościu

Wachowicz

Filip

Szkoła Podstawowa im. Ks. Stanisława Staszica w Sawinie

Wolski

Adam Jerzy

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku

Kopczyński

Antoni Andrzej

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

Krzaczkowska

Anna

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Paluch

Anna Teresa

Szkoła Podstawowa im. Janiny i Jana Dębowskich  w Dębowicy

Sulej

Kinga

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Woźniacka

Dominika Małgorzata

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 Publiczna  Szkoła Podstawowa nr 1 w Kraśniku

Młynarczyk

Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Słowiński

Maciej Jarosław

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 Publiczna  Szkoła Podstawowa nr 1 w Kraśniku

Placha

Mateusz

Zespół Szkół Miejskich nr 2 Szkoła Podstawowa im. WOP w Zespole Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie

Naworol

Julia

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie

Dywańska

Maria Faustyna

Szkoła Podstawowa im. Szymona Szymonowicza w Czernięcinie

Derkacz

Zuzanna

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie

Piniaź

Weronika Paulina

 

ORTOGRAFICZNY

Szkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w Puławach

Antoniak

Julia

Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie

Brudkowski

Bartosz Aleksander

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

Dadas

Gabriela Natalia

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie

Dziatkiewicz

Julia

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Futera

Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Gołofit

Konstancja

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej

Grabczak

Patryk Piotr

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Haczewski

Grzegorz Adam

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Ignatiuk

Lena Kamila

Zespół Szkół  Szkoła Podstawowa im. por. Zbigniewa Twardego ps. „Trzask” w Rudzie-Hucie

Jachymczak

Kacper

Szkoła Podstawowa nr 40  im. Leona Kruczkowskiego w  Lublinie

Jagła-Izdebski

Hubert

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie

Jatczak

Karolina

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Kaproń

Nela

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach

Kożuchowski

Szymon

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie

Krajka

Hanna

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Krasnowski

Maksymilian Daniel

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Kuna

Mikołaj

Szkoła Podstawowa nr 7  im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

Lorek

Marta

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Białej Podlaskiej

Maksymiuk

Jan

  Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Kraśniku

Mazurek

Jakub Piotr

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie

Mazurek

Milena

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. gen. F. Kleeberga w Kocku

Okoń

Małgorzata Agata

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

Palak

Wiktoria Gabriela

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej we Włodawie

Perczyk

Sophie

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach

Prończuk

Stanisław

Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie

Sadownik

Łukasz

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów 7. Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Niedrzwicy Dużej

Sarnecka

Dominika

Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Sawka

Natalia

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Puławach

Seredyn

Julia

Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego w Lublinie

Siek

Magdalena

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Radzyniu Podlaskim

Skwara

Filip

Zespół Szkół im. K. Górskiego Szkoła Podstawowa w Wierzbicy

Staniak

Łukasz Filip

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Stola

Maciej Jan

Szkoła Podstawowa nr 7  im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

Szczerba

Paweł

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie

Szczygielska

Hanna Katarzyna

Społeczna Szkoła Podstawowa im. S. F. Klonowica w Lublinie

Tofil

Wiktor

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

Wawrzusiszyn

Kaja Maria

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Króla Jana III Sobieskiego w Lublinie

Wieseń

Barbara Małgorzata

I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu

Wojtkowska

Anna Marta

Zespół Szkół nr 8 w Lublinie

Woźniak

Małgorzata Olga

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Zwirkowski

Maksymilian

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie

Abramczuk

Daria Izabela

Samorządowy Zespół Szkół  Publiczna Szkoła Podstawowa w Mirczu

Bednarczuk

Kacper

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie

Bielecka

Aleksandra

Zespół Szkół im. S. Czetwertyńskiego w Suchowoli

Bilska

Natalia

Zespół Szkół nr 4  im. Janusza Korczaka w Lublinie

Boguta

Szymon Oskar

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza  w Juliopolu

 Borzęcka

Klaudia

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie

Chodorowski

Kacper Piotr

Szkoła Podstawowa nr 5 w Dęblinie

Dąbrowska

Weronika

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju

Dmitroca

Dawid Bartosz

Szkoła Podstawowa w Pasiekach

Dołba

Ewelina

Szkoła Podstawowa w Gręzówce

Dołęga

Dominika

Zespół Szkół w Krynicach

Flak

Michał

Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Flis

Zuzanna

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Głaz

Maja Anna

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie

Głuchowski

Szymon

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie

Grankowska

Dorota

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Ulhówku

Greszta

Paulina

Zespół Szkół nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Dęblinie

Hostman

Aleksander

Szkoła Podstawowa nr 34  im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie

Ignatowicz

Anna

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej

Jakimiak

Kamila

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

Jakubus

Zuzanna Gabriela

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

Janusz

Patrycja Józefa

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrówku

Kanaszewska

Marta

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim

Kędra

Hubert

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Kędzierska

Oliwia Magdalena

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Trzydnickiej

Klimek

Martyna

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Krdynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

Konefał

Magdalena

Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie

Korzecka

Lena

Zespół Oświatowy Szkoła Podstawowa w Kąkolewnicy

Kot

Sara Kornelia

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie

Kowalski

Sebastian

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Lublinie

Krężołek

Jadwiga Joanna

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Szkoła Podstawowa nr 11 w Lublinie

Krysa vel Gregorczyk

Dawid

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Turobinie

Kulesza

Maciej

Społeczna Szkoła Podstawowa im. S. F. Klonowica w Lublinie

Kuziuk

Mikołaj Tomasz

Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie

Łuć

Wiktoria

Dwujęzyczna Szkoła Podstwowa Smart School w Zamościu

Łukasik

Marta

Szkoła Podstawowa nr 4 im. gen. Władysława Sikorskiego w Świdniku

Machnikowski

Jakub Szymon

Szkoła Podstawowa w Gródkach

Maciąg

Maciej Aleksander

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

Maciesza

Weronika Julia

 Zespół Szkół Podstawowych im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich Szkoła Podstawowa w Krasnobrodzie

Macikiewicz

Paweł

Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

Majczyna

Natalia Hanna

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Maliszkiewicz

Mikołaj Piotr

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

Mazur

Ewa Maria

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kaczórkach

Mękal

Daniel

Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Aleksandrowie

Miedzińska

Natalia

Społeczna Szkoła Podstawowa im. S. F. Klonowica w Lublinie

Mizerska

Paulina Dorota

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu

Mróz

Paweł

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

Neć

Martyna

Szkoła Podstawowa nr 2 w Radzyniu Podlaskim

Niewęgłowska

Maria

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Oksiejuk

Jakub Jan

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Olszewska

Amelia Maria

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Onyszczuk

Krzysztof

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Paluch

Anna Teresa

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Panek

Magdalena

Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. St. Staszica w Chełmie

Paszkiewicz

Katarzyna

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie

Pawelec

Szymon Piotr

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie

Radkowiak

Agata Alina

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

Ralska

Emilia

 Zespół Szkół nr 6 Szkoła Podstawowa nr 9 w Zamościu

Różańska

Klaudia

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Chełmie

Ryżyńska

Maja Teresa

 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza  Szkoła Podstawowa nr 6  w Białej Podlaskiej

Sadownik

Julia

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej

Siekielewska

Agata Jadwiga

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia w Lublinie

Sitarz

Katarzyna Renata

Zespół Szkół nr 5 im. Orląt Lwowskich w Krasnymstawie Szkoła Podstawowa nr 5 w Krasnymstawie

Smorga

Diana

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Sudewicz

Michał

Szkoła Podstawowa w Bronowicach

Sulima

Sebastian

Szkoła Podstawowa nr 22 im. Bolesława Prusa w Lublinie

Surdyk

Magdalena

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Szczasny

Martyna Joanna

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie

Ścierzyński

Jakub

Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie

Tomaszewski

Olaf

Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Puławach

Walasik

Julia Róża

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Strzeszkowicach Dużych

Wałachowski

Szymon

Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

Wąsik

Dominika Alicja

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej

Węgiełek

Sylwia Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie

Wójtowicz

Krzysztof

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie

Wójtowicz

Łukasz

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie

Zakrzewska

Julia

Szkoła Postawowa w Zawalowie

Buczak

Patrycja

 

HISTORYCZNY

Szkoła Podstawowa im. gen. Wł. Sikorskiego w Goraju

Grabowski

Piotr

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie

Szulej

Piotr Dominik

 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza  Szkoła Podstawowa nr 6 w Białej Podlaskiej

Hornowski

Jan Stefan

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Maj

Szymon Paweł

 Zespół Szkół im. K. Górskiego Szkoła Podstawowa w Wierzbicy

Staszewska

Izabela

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Kalisz

Hubert Mikołaj

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie

Kobiałka

Maciej

Zespół Szkół nr 2  Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Świdniku

Miszkurka

Maciej Piotr

Zespół Placówek Oświatowych w Jabłoniu

Chról

Jerzy

Szkoła Podstawowa nr 7 im. gen. Władysława Sikorskiego w Chełmie

Czechowski

Igor

Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Fornalski

Filip Artur

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich

Gąska

Dominik

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich  Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie

Misterek

Kamila Elżbieta

Zespół Szkół nr 2 w Świdniku  Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Świdniku

Walczak

Kacper

Zespół Szkół nr 12 Szkoła Podstawowa nr 14 im.Tadeusza Kościuszki w Lublinie

Białek

Igor Krzysztof

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Bogiel

Mateusz Maurycy

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Bryłowska

Zofia Wanda

Zespół Szkolno - Przedszkolny  Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. G. Piramowicza w Łukowie

Celińska

Maja

Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

Czykierda

Mateusz Krzysztof

Szkoła Podstawowa im. Ludowego Wojska Polskiego w Zarzeczu

Figura

Bartosz Adrian

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Grochowski

Mateusz Ignacy

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów 7. Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Niedrzwicy Dużej

Grzeszczak

Szymon

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Haponiuk

Gabriel

Szkoła Podstawowa im. 5 Dywizji Piechoty Wojska Polskiego w Trzebieszowie

Kowalczyk

Kacper

Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Kowalczyk

Jakub Maciej

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Maszkowski

Jakub Mateusz

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Kraśniku

Mulier

Bartosz

Szkoła Podstawowa im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Snopkowie

Pałkowski

Jan Stanisław

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościszki w Lipinach Górnych

Pawelec

Mariola

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej

Pytka

Adam Sławomir

Zespół Szkół Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym

Rzemiński

Maksymilian

Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

Sagan

Julia Magdalena

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Białej Podlaskiej

Sobolewski

Jakub

 Zespół Szkół im. K. Górskiego Szkoła Podstawowa w Wierzbicy

Staniak

Łukasz Filip

Szkoła Podstawowa im. Róży Kołaczkowskiej w Pliszczynie

Szewczyk

Kacper Dominik

Zespół Szkół nr 12  Szkoła Podstawowa nr 14 im.Tadeusza Kościuszki w Lublinie

Ścibiorski

Adrian

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Przybysławicach

Usarek

Ewa Antonina

Zespół Szkół im. Orła Białego Szkoła Podstawowa w Kobylanach

Wakuluk

Paweł

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika  w Kraśniku

Woźniak

Maciej

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie

Zgłobicki

Jakub Piotr

Szkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w Puławach

Pastuszak

Bartosz

Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie

Gmyz

Michał

Szkoła Podstawowa w Kalinówce

Kowalewski

Jakub

Szkoła Podstawowa   im. Janiny i Jana Dębowskich  w Dębowicy

Oklińska

Karolina

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie

Rudkowski

Paweł

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie

Chodorowski

Kacper Piotr

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim

Firlej

Piotr Marek

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie

Małek

Jan Marcin

Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Ściegiennego w Oleśnikach

Wójcik

Hubert

Szkoła Podstawowa nr 7  im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

Borowiecki

Paweł Tomasz

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Izbicy

Czechańska

Katarzyna Teresa

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego  w Lublinie

Haczewski

Grzegorz Adam

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Wierzbicki

Michał Leszek

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie

Ciołek

Tomasz

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

Muszyński

Marceli

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bodaczowie

Obszyński

Miłosz

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Gierżatowicz - Sierpień

Piotr

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Parczewie

Jastrzębska

Roksana

Zespół Szkół w Zabielu

Kublicka

Julia

Szkoła Podstawowa im St. Żeromskiego w Nieledwi

Pasieka

Alicja Anna

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Krdynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

Ciosmak

Gabriela

Szkoła Podstawowa im. Ks. Grzegorza Piramowicza w Kurowie

Majerek

Filip Jan

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bodaczowie

Węgrzyn

Szymon Józef

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Krdynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

Kołodziej

 Jakub

Szkoła Podstawowa im. 5 Dywizji Piechoty Wojska Polskiego w Trzebieszowie

Osior

Damian

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Sadurkach

Pochroń

Weronika

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bodaczowie

Duda

Dawid

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich  Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie

Torbicz

Dominika Kinga

Publiczna Szkoła Podstawowa w Krasewie

Sposób

Paweł

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kaczórkach

Teterycz

Konrad Jan

Szkoła Podstawowa w Palikijach

Żychnik

Aleksandra

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie

Sygnowski

Patryk

Publiczna Szkoła Podstawowa w Świeciechowie

Opałka

Patryk

Szkoła Podstawowa im. 5 Dywizji Piechoty Wojska Polskiego w Trzebieszowie

Mościcka

Paulina Małgorzata

Publiczna Szkoła Podstawowa w Krasewie

Sposób

Rafał

Publiczna Szkoła Podstawowa w Krasewie

Stanisławska

Julia

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Tomaszowicach

Pietrak

Miłosz

 

POLONISTYCZNY

Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. G. Piramowicza w Łukowie

Abramek

Patrycja

Szkoła Podstawowa nr 7  im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

Bochniak

Elżbieta

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w Puławach

Kozak

Klaudia

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia w Lublinie

Sitarz

Katarzyna Renata

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Szumiło

Michał

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Wróbel

Jan Marek

Szkoła Podstawowa nr 7  im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

Bronisz

Karolina Justyna

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

Dadas

Gabriela Natalia

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej

Dzięcioł

Weronika Monika

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie

Kowalczuk

Julia Izabela

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Kuna

Mikołaj

 Zespół Szkół im. K. Górskiego Szkoła Podstawowa w Wierzbicy

Staniak

Łukasz Filip

Zespół Szkół nr 2 w Świdniku  Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Świdniku

Szlakiewicz

Jakub Damian

Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

Żywot

Zuzanna Maria

Szkoła Podstawowa w Skokowie

Adamczyk

Martyna

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Białej Podlaskiej

Biegajło

Karolina

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Kaproń

Nela

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Lutek

Zofia Izabela

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich  Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie

Michalik

Natalia

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Białej Podlaskiej

Panek

Magdalena

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Smolira

Marta

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu

Sołoducha

Martyna

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Tarnowska

Julia Anna

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Bartnik

Dominika Zofia

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Deleszek

Julia Barbara

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

Kołtun

Paulina Janina

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

Kowalczyk

Miłosz

Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Bełżcu

Kuryło

Ewelina Marta

Szkoła Podstawowa nr 7  im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

Łobińska

Iga Alicja

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie

Mazurek

Milena

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Obydź

Oliwia

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie

Osipowska

Olga Zofia

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Sieczka

Zuzanna

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie

Szczygielska

Hanna Katarzyna

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej we Włodawie

Wojtal

Karolina

Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

Wolanin

Izabela Kaja

Zespół Szkół nr 8 w Lublinie

Woźniak

Małgorzata Olga

Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Zadora

Agnieszka

Szkoła Podstawowa nr 3 im. gen. Franciszka Kleeberga we Włodawie

Zarczuk

Małgorzata

Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławcu

 Adamczuk

Wiktoria

Szkoła Podstawowa nr 5 w Dęblinie

Dąbrowska

Weronika

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku

Duda

Julia

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Futera

Aleksandra

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie

Grzeluk

Mateusz

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Gzik

Bartłomiej Marcin

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Haczewski

Grzegorz Adam

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Kraśniku

Janowski

Dawid Paweł

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

Jokisz

Natalia Helena

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Kancik

Kacper Krzysztof

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Lublinie

Krężołek

Jadwiga Joanna

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Radzyniu Podlaskim

Krupska

Maja

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich  Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie

Lesicka

Jagoda

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Białej Podlaskiej

Łukaszuk

Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Maj

Szymon Paweł

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie

Małek

Jan Marcin

Zespół Szkół nr 8 w Lublinie

Możdżeń

Maja

Zespół Szkół nr 5 im. Orląt Lwowskich  Szkoła Podstawowa nr 5 w Krasnymstawie

Pajer

Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Pytka

Adam Sławomir

Szkoła Podstawowa nr 3 im. gen. Franciszka Kleeberga we Włodawie

Ratkowski

Angelique Maria

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w Puławach

Rudnik

Maja Magdalena

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Puławach

Seredyn

Julia

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Wasąg

Oliwia Regina

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie

Wasilewska

Hanna Pola

Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Sławiński

Bartosz Robert

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie

Walus

Izabela

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie

Ćwikła

Katarzyna Weronika

 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Białej Podlaskiej

Korniluk

Mateusz Jan

 Zespół Szkół Podstawowych im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich Szkoła Podstawowa w Krasnobrodzie

Macikiewicz

Paweł

Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Aleksandrowie

Miedzińska

Natalia

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

Neć

Martyna

Szkoła Podstawowa nr 40  im. Leona Kruczkowskiego w  Lublinie

Barczentewicz

Jadwiga

Zespół Szkół nr 9 Szkoła Podstawowa nr 47 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Lublinie

Gawron

Julia

Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Kowalczyk

Jakub Maciej

Szkoła Podstawowa nr 8 im. B. Z. Wirskiego w Chełmie

Kudelska

Martyna

Dwujęzyczna Szkoła Podstwowa Smart School w Zamościu

Łukasik

Marta

Zespół Szkół Samorządowych Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Rejowcu Fabrycznym

Oleszczuk

Weronika

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Radzyniu Podlaskim

Skwara

Filip

Społeczna Szkoła Podstawowa im. S. F. Klonowica w Lublinie

Szlązak

Julia

 Zespół Szkół Podstawowych im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich Szkoła Podstawowa w Krasnobrodzie

Ścirka

Julia

Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie

Brudkowski

Bartosz Aleksander

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w Puławach

Hołody

Katarzyna

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi w Parczewie

Kosior

Dominika

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Kraśniku

Kuśmierczyk

Natalia

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Łucjan

Wojciech Jerzy

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

Maciesza

Weronika Julia

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej we Włodawie

Perczyk

Sophie

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

Tomasik

Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie

Wieczorski

Maksymilian Jan

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie

Zipser

Hanna Alicja

Dwujęzyczna Szkoła Podstwowa Smart School w Zamościu

Juściński

Jakub Antoni

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Puławach

Kika

Kalina

 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

Kowalczyk

Julia Marcela

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

Osek

Zuzanna Wiktoria

 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

Panasiuk

Izabela

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Białej Podlaskiej

Siłuszyk

Ignacy Jan

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie

Dziatkiewicz

Julia

Szkoła Podstawowa w Skokowie

Kowalska

Karolina

Dwujęzyczna Szkoła Podstwowa Smart School w Zamościu

Manerowska

Maja Kinga

Społeczna Szkoła Podstawowa im. S. F. Klonowica w Lublinie

Wiejak

Hanna Maria

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich  Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie

Wójcik

Julia Alina

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej

Cybulska

Aleksandra

Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy

Witek

Aleksandra Zofia

Niepubliczna Szkoła Podstawowa SKRZYDŁA w Lublinie

Bicz

Jakub

Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Jaślikowie

Marzec

Wiktoria

Dwujęzyczna Szkoła Podstwowa Smart School w Zamościu

Piasecka

Kinga Natalia

 

JĘZYK ANGIELSKI

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 Publiczna  Szkoła Podstawowa nr 1 w Kraśniku

Albin

Jagoda

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie

Gromaszek

Estera Ewa

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Wojdanowski

Karol Paweł

Zespół Szkół im Ziemi Lubelskiej  Szkoła Podstawowa w Niemcach

Choina

Michał

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku

Gnyp

Wiktor

Szkoła Podstawowa nr 34  im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie

Kicińska

Zuzanna

Szkoła Podstawowa nr 8 im. B. Z. Wirskiego w Chełmie

Gębicki

Jan Mirosław

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Ignatiuk

Lena Kamila

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie

Kosno

Kinga

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Lutek

Zofia Izabela

Szkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w Puławach

Masiak

Bartłomiej

Szkoła Podstawowa im. Marii Wójcik w Krępcu

Żołdak

Jakub

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Barański

Wiktor Miłosz

Zespół Szkół nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Dęblinie

Hostman

Aleksander

Szkoła Podstawowa nr 8 im. B. Z. Wirskiego w Chełmie

Kudelska

Martyna

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Miłosz

Anna

Szkoła Podstawowa nr 10 im. A. Mickiewicza w Puławach

Pszczoła

Filip

Zespół Szkół Publicznych w Wojsławicach Kolonii

 Heratym

Norbert

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Bechta

Agata Natalia

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zawadzie

Fus

Aleksander

Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Suścu

Gęborys

Jakub

Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Gołofit

Konstancja

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Grochowska

Klara

 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

Kowalczuk

Julia Marcela

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Radzyniu Podlaskim

Krupska

Maja

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 Publiczna  Szkoła Podstawowa nr 1 w Kraśniku

Kurczak

Kacper

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Lizon

Adrianna Maria

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Łata

Michalina

Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Puławach

Matwiejczuk

Filip

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie

Michalak

Lena Zofia

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju

Obszański

Alan

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie

Olejnik

Adam Stanisław

Zespół Szkół im. Zofii Krawieckiej  Szkoła Podstawowa  w Majdanie Starym

Osuch

Jeremiasz Stanisław

Zespół Placówek Oświatowych im. Stefana Batorego w Biskupicach

Pędzisz

Patrycja Wiktoria

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Siwiec

Franciszek

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Smolira

Marta

Niepubliczna Szkoła Podstawowa SKRZYDŁA w Lublinie

Stasiak

Szymon Paweł

Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie

Sutryk

Łukasz

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie

Szczygielska

Hanna Katarzyna

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Wasąg

Oliwia Regina

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie

Wierzbik

Anna

Zespół Szkolno - Przedszkolny  Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. G. Piramowicza w Łukowie

Zarzycki

Maciej

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Futera

Aleksandra

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie

Banaszek

 Kinga

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej

Buszczyński-Żuk

Bartosz

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Fijałkowski

Jakub Maksymilian

Dwujęzyczna Szkoła Podstwowa Smart School w Zamościu

Gradowska

Kamila

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie

Kowalczuk

Julia Izabela

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Momot

Olaf

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Wójcik

Nadia

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie

Wysokińska

Maja

Zespół Szkół  Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Krasieninie

Borkowski

Oskar

I Społeczna Szkoła Podsatwowa im. Unii Europejskiej w Zamościu

Grajeta

Marta

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia w Lublinie

Gromek

Michał Jakub

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Konderak

Jacek Adam

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Nakonieczna

Paulina

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Nawrot

Emilia Dominika

Szkoła Podstawowa w Kalinówce

Rurarz

Veronica

Szkoła Podstawowa nr 7 im. gen. Władysława Sikorskiego w Chełmie

Czechowski

Igor

 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza  Szkoła Podstawowa nr 6  w Białej Podlaskiej

Hołownia

Bartosz

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim

Jednac

Kinga

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie

Kobiałka

Maciej

Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Kowalczyk

Jakub Maciej

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach

Piasecki

Jan

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach

Pijanowski

Jakub

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich  Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie

Filippetti

Maksymilian Paweł

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie

Fornalik

Julia

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej we Włodawie

Jarosiewicz

Radosław

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Kidyba

Kaja Dorota

Szkoła Podstawowa im St. Żeromskiego w Nieledwi

Pasieka

Alicja Anna

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Kraśniku

Patrzylas

Jan

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Rozwadowska

Anna Maria

Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

Żywot

Zuzanna Maria

Zespół Szkół im. Zofii Krawieckiej Szkoła Podstawowa w Majdanie Starym

Cios

Grzegorz

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Danilkiewicz

Julia Anna

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w Kraśniku

Kosidło

Paulina Antonina

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

Maciesza

Weronika Julia

Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

Mróz

Igor Kacper

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie

Pospiszyl

Bazyli Gaweł

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie

Brewczak

Mikołaj

Dwujęzyczna Szkoła Podstwowa Smart School w Zamościu

Kurczuk

Natalia Aniela

Szkoła Podstawowa nr 2 w Radzyniu Podlaskim

Kurenda

Jakub

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach

Towalska

Milena

Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Zadora

Agnieszka

Szkoła Podstawowa im. M. Reja w Rejowcu

Dąbski

Szymon

Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II  Publiczna  Szkoła Podstawowa w Gościeradowie

Furtak

Krzysztof

Miejski Zespół Szkół Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Poniatowskiego w Annopolu

Matwiej

Jakub

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zamościu

Di Cesare

Harley

Szkoła Podstawowa im St. Żeromskiego w Nieledwi

Kozioł

Natalia Jolanta

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Białej Podlaskiej

Tomaszewski

Michał

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Woźniak-Figurski

Mateusz Patryk

Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie

Zawiązałek

Maja Teresa

Szkoła Podstawowa w Sarnowie

Hapter

Dominika

Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza Szkoła Podstawowa w Końskowoli

Szmigiel

Aleksander

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

Brodziak

Piotr Artur

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Grabarz

Maja

Szkoła Podstawowa nr 7 im. gen. Władysława Sikorskiego w Chełmie

Kieś

Alan

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie

Podleśny

Aleksander Sylwester

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej

Paszko

Sylwia

 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

Panasiuk

Izabela

 

MATEMATYCZNY

Szkoła Podstawowa nr 3  im. Piotra Firleja w Lubartowie

Ścierzyński

Jakub

 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Białej Podlaskiej

Korniluk

Mateusz Jan

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

Steć

Bartosz

Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

Suski

Michał

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Wargocka

Katarzyna

 Zespół Szkół nr 6 Szkoła Podstawowa nr 9 w Zamościu

Buchajczuk

Julia

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kocudzy

Góra

Jakub

 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Białej Podlaskiej

Onyszczuk

Krzysztof

Zespół Szkół im. Zofii Krawieckiej  Szkoła Podstawowa w Majdanie Starym

Osuch

Jeremiasz Stanisław

Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie

Zadora

Agnieszka

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Białej Podlaskiej

Bagiński

Jakub

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie

Czerski

Michał

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Maszkowski

Jakub Mateusz

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie

Ochal

Piotr Andrzej

Zespół Szkół nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu

Wdowiak

Kacper

Szkoła Podstawowa im. ks. Błażeja Nowosada w Wożuczynie

Bałabuch

Łukasz

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie

Czuk

Dominika Halina

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Izbicy

Karpiński

Tomasz Bogdan

Społeczna Szkoła Podstawowa im. S. F. Klonowica w Lublinie

Kuziuk

Mikołaj Tomasz

Zespół Szkół nr 5 im. Orląt Lwowskich  Szkoła Podstawowa nr 5 w Krasnymstawie

Pajer

Aleksandra

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Sieczka

Zuzanna Ewa

Szkoła Podstawowa nr 3 im. gen. Franciszka Kleeberga we Włodawie

Szymański

Maciej

Zespół Szkół nr 4  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu

Budzyńska

Agata Blanka

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Futera

Aleksandra

Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich  w Wólce Wieprzeckiej

Karabin

Joanna

Zespół Szkół nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu

Krzywonos

Damian Jarosław

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w Białej Podlaskiej

Mich

Maria Teresa

Zespół Szkół nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu

Podolak

Natalia

Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Puławach

Prządka

Piotr Paweł

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Zając

Dminik

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej

Bahonko

Bartosz

Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

Teterycz

Maciej

Zespół Szkolno - Przedszkolny  Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. G. Piramowicza w Łukowie

Zarzycki

Maciej

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

Dadas

Gabriela Natalia

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

Kowalczyk

Miłosz

Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w Płouszowicach

Łazarz

Kacper

Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie

Opaliński

Karol

Zespół Szkół nr 4  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu

Cieślak

Jakub Adam

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach

Jaworski

Marcin

Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej

Tomasik

Michał

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Kot

Kacper Kazimierz

Szkoła Podstawowa im St. Żeromskiego w Nieledwi

Gardias

Przemysław

Dwujęzyczna Szkoła Podstwowa Smart School w Zamościu

Figurska

Anna

Zespół Szkół im. K. Górskiego Szkoła Podstawowa w Wierzbicy

Staniak

Łukasz Filip

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

Krzaczkowska

Anna

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

Nowak

Krystian

 

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 - 1864. Od Konfederacji Barskiej do powstania Styczniowego – za wolność Waszą i Naszą”

 

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!