niedziela, 18 marca 2018 r.

Food & Drink

Hotel i Restauracja Piano

Dodano: 20 lipca 2016, 14:49

Restauracja Piano to magiczne miejsce w samym sercu Lublina. Udało nam się tu zebrać fantastyczną grupę ludzi, którzy pod batutą genialnego szefa kuchni - Pana Piotra Huszcza - komponują autorskie potrawy.

Staramy się, by każde sezonowe menu z wykorzystaniem bogactw naszego regionu było wyjątkowe i nawiązywało do polityki slow.

 

Odważne połączenia smakowe i nowoczesne techniki  oparte na tradycjonalizmie pozwolą nam przenieść Państwa w kulinarną podróż po naszym regionie z dreszczykiem światowych wpływów.  

 

Wizyta u nas będzie dla Państwa niepowtarzalną okazją, by oddać się w wir eksperymentalnych kompozycji smakowych z wykorzystaniem niedocenionych lub zapomnianych produktów. Zapraszamy na cotygodniową, wielodaniową odsłonę jednego z nich. Ciągle podnoszące swoje kwalifikację na kursach i szkoleniach ambitny zespól kelnerów z pasja oprowadzi Państwa po naszym kulinarnym dziedzictwie. 

 

W restauracji Hotelu Piano, również organizujemy wesela i inne imprezy okolicznościowe do 150 osób. w celu uzyskania szczegółowych  informacji zapraszamy do kontaktu (www.piano-lublin.pl 

 

Adres:

Hotel i Restauracja Piano ***
tel. 506 131 164

ul. Jana Pawła II 19

20-535 Lublin

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!