wtorek, 20 marca 2018 r.

Food & Drink

Restauracja Country Łuszczów

Dodano: 26 lipca 2016, 13:24

…bo miejsce to, z pasją tworzone,
z myślą o tych co tu będą,
by poczuli zachwyt podawanych dań,
przyjemność przebywania,
by każda wizyta była relaksem duszy i ciała,
o czym przekonało się już wielu.


Miejsce z pysznymi smakami, klimatem i pasją

 Restauracja Country to rozpoznawalna marka od lat. Przyjemność korzystania, była udziałem już wielu, którzy trafili do nas.

To odpowiednie miejsce na rodzinny obiad, romantyczną kolację, jak również towarzyskie czy biznesowe spotkanie z wyśmienitą kuchnią.

Restauracja Country od 1993r. nieustannie zaprasza Państwa w swe progi i sprawia, że niejeden o niej mówi, „moje miejsce”.

Naszym Gościom serwujemy pyszne dania kuchni polskiej, jak również wplatamy elementy ze świata. Cenimy produkty regionalne. Często mają one zastosowanie w nowoczesnej odsłonie, ale kulinarne tradycje są przez nas niezwykle cenione . Chęć zaskakiwania i przedstawiania nowych pomysłów kulinarnych, pozwalają zagwarantować, że ciągle można odkrywać nas na nowo.

W 2013r w konkursie na regionalny Produkt Kulinarny z obszaru LGD Polesie, Restauracja Country otrzymała 1 nagrodę za śledzia na placku ziemniaczanym z kwaśną śmietaną i wyróznienie za ciasto marchewkowe.

To miejsce gdzie również, odbywają się koncert, wydarzenia kulturalne czy spotkania z pasjonującymi Gośćmi. W restauracji Country dbamy w równej mierze o duszę i ciało.

 

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!