Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opłatek ludowców w Lublinie. "Stąd wyszedł sukces PSL

Utworzony przez Aleś, 11 stycznia 2015 r. o 19:02 Powrót do artykułu
Kosiniak jeszcze za mleko nie zapłacił a został ministrem. Zawsze myslałem że SLD to spadkobiercy komuny a to jednak PSL. Z Witosem to oni maja tyle wspólnego co Szczuka z Korwinem-Mikke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz będzie "jajeczko".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koryciarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosiniak jeszcze za mleko nie zapłacił a został ministrem. Zawsze myslałem że SLD to spadkobiercy komuny a to jednak PSL. Z Witosem to oni maja tyle wspólnego co Szczuka z Korwinem-Mikke.
Szczuka bardziej moralna jak ten co ma nieślubne dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Frajerzy na opłatku.Zjazd tuczników-chabanów przy korycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zdjęciu po prawej taki tłusty staruszek w fioletowym berecie to co to jest, jakaś gender bo to raczej nie mężczyzna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sukces wyszedł z kontynuacji ZSL-u, które w PRL-u świeciło sukcesy w budowie tamtej rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzygać mi się chce jak patrzę na tych s...panow na fotografii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzygać mi się chce jak patrzę na tych s...panow na fotografii
popieram rzygać się chce jak człowiek na nich patrzy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka zawiść tutaj jest widoczna, czy jest inne ugrupowanie o takich tradycjach? która partia od tylu lat zaprasza ludzi do połamania się symbolicznie opłatkiem, kolędy itp .. komputerowcy grajcie w gry a nie na forum pomawiacie ludzi ktorzy cos robia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka zawiść tutaj jest widoczna, czy jest inne ugrupowanie o takich tradycjach? która partia od tylu lat zaprasza ludzi do połamania się symbolicznie opłatkiem, kolędy itp .. komputerowcy grajcie w gry a nie na forum pomawiacie ludzi ktorzy cos robia
opłatkiem to się już oni połamali gdy oznajmili ten fałszywy cud na urną. a tradycja nepotyzmu i kumoterstwa w tym ugrupowaniu bije na potęgę co widać gołym okiem w każdym urzędzie, w którym są rozlokowani ci pseudospecjaliści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A BYLI TAM ROLNICY ???  CZY ROBILI WAM TYLKO TŁO ? PANOWI DZIAŁACZE  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i ten Łopata wysprzedawał niszczył majatek narodowy a tu taki dobroduszny. Dać im średnią krajowa bez diet i dodatkow żadnego tu nie bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosiniak jeszcze za mleko nie zapłacił a został ministrem. Zawsze myslałem że SLD to spadkobiercy komuny a to jednak PSL. Z Witosem to oni maja tyle wspólnego co Szczuka z Korwinem-Mikke.
Myślę, że coś jest na rzeczy z panem - alesiem - ! To kto w/g ciebie jest spadkobiercą Witosa ? ty, kaczor, rydzyk,  ? To ciekawe stwierdzenie tyle, że nie godne komentarza ! PSL jest partią o 120 letniej historii i zawsze trzymał się swoich zasad od czasów Witosa !   I to zawsze, nawet za komuny - Bóg, Honor, Ojczyzna -  tym kierował się Wincenty Witos i tym kieruje się dzisiaj każdy ludowiec włącznie z naszym Szefem Wojewódzkim Krzysztofem  Hetmanem !!! Taka jest prawda i takie są fakty czy to się komuś podoba czy nie to inna sprawa. Sukces PSL-u wynika z  pracy jego członków i sympatyków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misztal i Panasiuk to dopiero KORYCIARZE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A BYLI TAM ROLNICY ???  CZY ROBILI WAM TYLKO TŁO ? PANOWI DZIAŁACZE
Jak byś był by to byś  widział ! kretynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A BYLI TAM ROLNICY ???  CZY ROBILI WAM TYLKO TŁO ? PANOWI DZIAŁACZE
Jak byś był by to byś  widział ! kretynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że coś jest na rzeczy z panem - alesiem - ! To kto w/g ciebie jest spadkobiercą Witosa ? ty, kaczor, rydzyk,  ? To ciekawe stwierdzenie tyle, że nie godne komentarza ! PSL jest partią o 120 letniej historii i zawsze trzymał się swoich zasad od czasów Witosa !   I to zawsze, nawet za komuny - Bóg, Honor, Ojczyzna -  tym kierował się Wincenty Witos i tym kieruje się dzisiaj każdy ludowiec włącznie z naszym Szefem Wojewódzkim Krzysztofem  Hetmanem !!! Taka jest prawda i takie są fakty czy to się komuś podoba czy nie to inna sprawa. Sukces PSL-u wynika z  pracy jego członków i sympatyków !
Ha, ha, ha! Najlepszy jest fragment o obronie wartości w czasach komuny. Tylko ja te czasy pamiętam i nikt nie musi mi o nich bajdurzyć po chłopsku-synku! Ha, ha, ha :)  :D  :lol:  B)  :lol:  :D  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że coś jest na rzeczy z panem - alesiem - ! To kto w/g ciebie jest spadkobiercą Witosa ? ty, kaczor, rydzyk,  ? To ciekawe stwierdzenie tyle, że nie godne komentarza ! PSL jest partią o 120 letniej historii i zawsze trzymał się swoich zasad od czasów Witosa !   I to zawsze, nawet za komuny - Bóg, Honor, Ojczyzna -  tym kierował się Wincenty Witos i tym kieruje się dzisiaj każdy ludowiec włącznie z naszym Szefem Wojewódzkim Krzysztofem  Hetmanem !!! Taka jest prawda i takie są fakty czy to się komuś podoba czy nie to inna sprawa. Sukces PSL-u wynika z  pracy jego członków i sympatyków !
Co ma wspólnego tamten PSL z czasów Witosa z tymi ,obecnymi,złodziejami i aferzystami,Witos by się w grobie przekręcił do czego te sQrwysyny nasz kraj doprowadziły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezsprzecznie największa faryzejska partia o zdradzieckich korzeniach od Witosa począwszy. Opłatek jest tu środkiem do demonstracji w ktorej uczestniczą chierarchowie kościelni! Jest to największy zlot /na Lubelszczyżnie/zdrajców i obłudników mieniących się  działaczami ludowymi. Jest to wyjątkowa partia interesu,dojąca ogłupiałych ludzi wsi.Jest to absolutna kompromitacja środowiska rolniczego,bo ono nie rozumie jkak jest mocno okradane.ZSL-przybudówka , PZPRod 1944 do 1989 roku,a potem przemianowali sie na PSL i dalej są prfzybudówką.Kosiniak to syn byłego wiceministra zdrowia-/z ZSL/-reformatora leczenia minn.swojego środowiska.Jak widać na zdjęciu,Walduś Pawlak zdjął przed Lublinem krawat,bo tak mu bliżej Witosa.Kiedyś będąc premierem ,to do Łomianek jechał polonezem ,a tam sie przesiadał do mercedesa i dalej do domu.Tak oto PSL jest wiarygodny dla ludzi !Sosnowski niech ujawni/albo jakaś kontrola/,ile wydał na tę pompę???/ostatnio organizował przetarg na dostarczanie żarcia/Obrzydzenie bierze jak się patrzy na tych wywrotowców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...