Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomysły na ferie zimowe dzieci :)

Utworzony przez Ala, 22 stycznia 2015 r. o 14:34
Mam pytanie, czy słyszał ktoś coś o feriach z piłką, które organizuje CS Akademos? Podobno proponują ferie dla dzieciaków z mnóstwem atrakcji i to za rozsądną cenę. :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam J i nawet zapisałam mojego małego piłkarza J myślę, że z jego pasją do piłki nie będziemy żałować J  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A poza graniem w piłkę mają jakieś inne atrakcje?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak, np. gry i zabawy na lodowisku i basenie, minikino, zawody sportowe :) na stronie CS Akademos znajdziesz wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzę to. Dzięki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie tutaj - http://www.zielonapolana.com.pl/dla_szkol.php U nas to akurat wyjazd ze szkoły, ale pewnie można też na ferie wyjechać samodzielnie z rodziną. Kwestia budżetu i wieku dzieci. Okolica jest na prawdę ładna - po prostu jest co robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktoś wybiera się faktycznie do tej Zielonej Polany z rodziną? U nas wyjazd ze szkoły nie wchodzi w grę, możemy jechać tylko sami. Czy w takim wypadku dzieci nie są jakoś specjalnie odizolowane, te szkolne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakieś inne propozycje poza sportowymi? Ktoś coś słyszał? U moich dzieciaków sportowe raczej nie wchodzą w grę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się naprawdę dziwię, ze wszędzie tam, gdzie są organziowane zabawy dla dzieci nikt nie wykorzystuje bum bum rurek. To super sprawa. One nie tylko bawią, ale również uczą i można do zabawy zaangażować bardzo wiele dzieci. Warto nad tym pomyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też miałam wysłać syna na takie ferie ale jednak znalazłam tanie loty do Barcelony i tam pojedziemy , syn lubi tą drużynę Piłkarską wiec frajda dla niego lepsza. Jakby ktoś chciał to tutaj jest oferta biletów :  https://www.fru.pl/tanie-loty/do-Barcelona-BCN/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja córka jedzie w tym roku pierwszy raz na obóz zimowy i to jeszcze z nartami. Ale znalazłam w ofercie Almaturu "Klub Urwisa", więc nie mam obaw, przed wysłaniem z nimi córki. Ten wyjazd jest przygotowany z myślą o takich małych dzieciaczkach, grupy są małe, najstarsze dzieci mają 11 lat, a ich wychowawcami są nauczyciele przedszkolni lub wczesnoszkolni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My jedziemy z synkiem na ferie do Zakopanego. Standardowo bo Zakopane, ale z drugiej strony miejsce konkretne jest mniej znane bo to Olcza- najbardziej chyba spokojna dzielnica Zakopanego, dużo domów wypoczynkowych i drzew. My wybieramy http://zakopanetulipan.pl/bo skusiły nas wizje kuligu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może aktywny wypoczynek w jakimś nadmorskim pensjonacie? Czas ferii zimowych to świetny czas na odpoczynek. Zarówno dla dzieciaków jak i rodziców. My w marcu wybieramy się na urlop w Primavera. Mają tam świetną ofertę, gdzie przewiduje się zajęcia dla dzieci jak i dorosłych. Zachęcił mnie też fakt, iż Primavera to jeden z niewielu obiektów wyróżnionych jako Hotel Przyjazny Rodzinie z największym Parkiem Wodnym na Półwyspie Helskim i Centrum Spa&Wellness z 14 gabinetami zabiegowymi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My w ferie musieliśmy niestety siedzieć w domu bo dziecko się rozchorowało, ale tutaj znaleźliśmy fajne pomysły na spędzanie wolnego czasu https://badzdlamnie.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można tez popytać w domach kultury, oni często organizują różne akcje zimą i latem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja lubie jak cala rodzina spedzamy ferie razem. wiec zawsze planuje jakies wspolne spedzanie czasu. akuratnie w tym roku sie udalo, ze i ja i maz mamy razem urlop, wiec nie musimy zostac w domu i wyjedzamy. wybralam gory i murzasichle. zarezerwowalam nam hotel ***kopieniec.pl. znajomi juz tam byli bardzo polecali spa i restauracje. planuje spedzic caly dzien aktywnie i razem, a np wieczorem zrobic sobie chwilke dla siebie isc na jakis zabieg do spa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...