Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Utworzony przez Lex An, 13 lutego 2015 r. o 15:05
Kancelaria AnLex zajmuje się dochodzeniem odszkodowań dla ofiar wypadków: ·         komunikacyjnych ·         przy pracy ·         przy pracy w rolnictwie ·         w miejscach użyteczności publicznej (poślizgnięcia na chodnikach)     Zajmujemy się sprawami wypadków ze skutkiem śmiertlenym, które miały miejsce po 10.08.1997 r.   Nasz Zespół gwarantuje wysoką jakość obsługi i skuteczne egzekwowanie odszkodowań.   Sprawdź nas i bezpłatnie skonsultuj swoją sprawę. Wyślij sms o treści WYPADEK – oddzwonimy!!!   Nawet jeśli otrzymałeś odszkodowanie zadzwoń do nas i sprawdź czy uwzględniono wszystkie roszczenia.   Prowadzimy również sprawy związane z podwyższaniem rent powypadkowych, nawet jeśli były przyznane w latach 80 – tych, 90 – tych.     Kontakt:   tel. 721 401 000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na jakich zasadach odbywa sie rozlieczenie. Ile pobieracie % od uzyskanego odszkodowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,   Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, zaliczek itp.   Wynagrodzenie jest w stystemie prowizyjnym tj. % od uzyskanego odszkodowania. Nasza standardowa prowizja wynosi 18 % lub 23 % brutto (już z podatkiem VAT). Oczywiście w przypadku spraw poważnych, spraw wypadków ze skutkiem śmiertlenym kowty prowizji są negocjowana i z reguły są poniżej 20 % brutto.   Środki pieniężne przekazywane są na konto Klienta nie pełnomocnika - co oszczędza niepotrzebnych stresów, bo jest spora grupa firm która ma notoyczny problem z termionowym przekazywaniem odszkodowań, a w skrejnych przypadkach nie przekazuje w ogóle.   W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:   AnLex Odszkodowania tel./ 721 401 000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawa oferta. Można by uzyskać odszkodowanie i nie uganiać się samemu za całą tą papierologią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu uległam  wypadkowi. Moja samodzielna walka z ubezpieczycielem nie przyniosła pozytywnych rezultatów, dlatego też z polecenia skorzystałam z pomocy p. Iwony, specjalistki ds. odszkodowań. Dzięki współpracy uzyskałam wysokie odszkodowanie. P. Iwona to miła, rzeczowa, kompetentna kobieta, dlatego też wszystkim zainteresowanym pozostawiam namiary 882-127-772.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie najbardziej zaskakiwała sprzątaczka która wręcza gościowi w gipsach wizytówkę i mu do ucha szpecze :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...