Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księgowość w Lublinie

Utworzony przez majka, 7 marca 2015 r. o 14:15
Witam, chciałabym zmienić biuro księgowe i szukam czegoś z polecenia w Lublinie. Gdzie polecacie prowadzenie księgowości? Zależy mi na stacjonarnym biurze, a nie tylko księgowości czysto internetowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, chciałabym zmienić biuro księgowe i szukam czegoś z polecenia w Lublinie. Gdzie polecacie prowadzenie księgowości? Zależy mi na stacjonarnym biurze, a nie tylko księgowości czysto internetowej.
Saldo Biuro Rachunkowe Grażyna Kuśpit Lublin L.Herc 9 lokal 3 ###### supersaldo .pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Gość - a coś więcej o tym biurze?   Oczywiście chętnie poczytam wszystkie opinie i coś wybiorę. :)Bardzo prosiłabym o dodawanie takich informacji jak: stosunek ceny do jakości, terminowość itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Gość - a coś więcej o tym biurze?   Oczywiście chętnie poczytam wszystkie opinie i coś wybiorę. :)Bardzo prosiłabym o dodawanie takich informacji jak: stosunek ceny do jakości, terminowość itd.
  Hmm... A jak duża jest Twoja firma? Może skorzystałabyś tak jak ja z systemów obsługi kadrowo-płacowej od  Unit4BS ? Muszę przyznać, że od kiedy wybrałem ich oferty, to koszty znacznie spadły. Nie muszę się płacić kadrowej, nie muszę się martwić, czy coś nie zostanie zafakturowane, ile mam jeszcze dni urlopu, jak wyglądają rozliczenia z US, ZUS. Wszystko otrzymuje w raportach, dzięki którym mogę planować swoje wydatki w przedsiębiorstwie ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze i najważniejsze putanie - czy ta firma ma jakieś stacjonarne biura? zalezy mi na tym. Zatrudniam 5 osób na umowę o pracę, także księgowość bardziej skomplikowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mogę polecić Tax Care - sieć biur w całej Polsce, są bardzo profesjonalni w tym co robią i solidni. mam tam księgowość od 2,5 roku i jest naprawdę OK, jestem zadowolony, bo raz, że nie zdzierają z klientów jeżeli chodzi o podstawowe i dodatkowe usługi, a dwa, że są solidni i skarbówki nie widziałem od tego czasu (przy poprzedniej księgowej byłem tam co 2 miesiące). oddział mają na Krakowskim Przedmieściu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mam w Tax Care księgowość i jest ok, solidnie i ponoszą odpowiedzialność za ewentualne błędy. u mnie wszystko dokładnie rozliczają i na czas zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mam w Tax Care księgowość i jest ok, solidnie i ponoszą odpowiedzialność za ewentualne błędy. u mnie wszystko dokładnie rozliczają i na czas zawsze.
    A ile sobie liczą za taką obsługę księgową miesięcznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zależy od tego ile pracy im zlecasz. U nich jest możliwość dostosowania abonamentu księgowego do ilości roboty, więc tak naprawdę można być mocno do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania, a nie orientujesz się czy każde przedsiębiorstwo może prowadzić u nich księgowość? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co ja wiem, to każde. Najlepiej po prostu do nich zadzwonić albo podejść i wypytać o wszystko. Wiadomo - im więcej informacji mają o tym co Cię interesuje, tym korzystniej dobiorą propozycję pod Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem coś z czego mógłbyś skorzystać. Serwis, który po podaniu wymagań i potrzeb firmy sam dopasuje najlepszą ofertę. http://KsiegowyNaStart.plzajmuje się taką właśnie usługą. To nowo powstały portal, który pomaga w doborze najlepszego księgowego albo biura według określonych kryteriów. . Wystarczy wypełnić formularz dotyczący wymagań, a dopasowana oferta nadejdzie sama. Portal jest nowy i bezpłatny, dlatego warto się przyjrzeć tej stronce. pozdrawiam forumowiczów!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...